Radost

zobrazeno 910×

Vložil(a): Lenča Pešková, 24. 12. 2016 20.24

Vím že teď toho tady bude spousta ale ani já neodolám😃 z jakého dárků měly vaše děti radost? Malá má asi 50cm krtka a úplně ho zbožňuje tak jsme ji pořídili "cestovního", teď je nabízí v Kauflandu, a to rozzareni v těch ocickach když zjistila co to je😃 úplně mi tekly slzy a co je ještě krásnější, zachumlala se s ním pod peřinu a usla, poprvé bez prsa a sama😃 a druhý top dárek je tatrovka😃 jezdila na ni i s obouma krtkama a myslím že jsme měli koupit limuzínu😂

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

naseivanka, 23. 4. 2024, 10.00

Myslím si že je fajn si občas sobě a nebo třeba partnerce udělat radost a nechat si objednat https://www.kvetinyonline.cz rozvoz květin. Jo, je pravdou že to je trošku dražší ale uvidíte jak vám to stejně udělá velkou radost. Minimlně já to tak mám

kristyrychla, 29. 3. 2023, 11.24

Kdysi jsem nevěděla že něco takového vlastně může existovat, ale pak mně došlo, že když si přes podnik nesoucí název muudlabs https://www.muudlabs.cz/ budu objednávat nějaké čaje, udělá se mi den rázem mnohem lepším místem na zemi. A to je jenom začátek. Ještě budeme zkoušet různé čaje . Těším se na změnu.

Mygara

Mygara, 7. 4. 2017, 7.33

tedy, to musela být obrovská radost, jen abyste netahala teď krtky 2

nikolava, 30. 12. 2016, 21.01

Nejvíce asi traktor

Kamibur, 28. 12. 2016, 7.59

Drevena vlackodraha a bagr a to mam dceru😃

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 12. 2016, 22.49

Syn nejvíc ocenil dřevěné kostky z VP a jiné dárky ignoroval

benca, 27. 12. 2016, 19.11

elsa ktora spieva a svieti, a elsove oblecenie, tricko so zavojom

klarike1

klarike1, 26. 12. 2016, 21.18

Dcera dostala domeček /takový ten stan/, který tedy nebyl na seznamu jejích přání a má z něj strašnou radost a několikrát denně to opakuje. To potěší nejvíc Ale má radost ze všech dárečků...

annicka

annicka, 26. 12. 2016, 19.35

Tatrovka je top, koukam je nas tu vice a pak vlacky k drevene vlackodraze

Alenka8, 26. 12. 2016, 14.58

Náš prcek si nejvíc hrál s mašlí z jednoho dárku. Ještě je malej. Od ségry 4letá holčička se málem rozplynula radostí z Hanse (z Ledového království). A tatínek měl největší radost z odrážedla, které vypadá jako stará bugatka.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů