Navrat do prace

zobrazeno 889×

Vložil(a): katuš, 24. 2. 2017 10.38

Holky jak to vidite po materske??.do prace se tesim ale kdyz vim ze to nebude zadny med :( dat vypoved v praci,najit si novou,skloubit skolku s praci,po praci domu do dalsi prace.myslela jsem se budu mit deti hned po sobe v rozmezi tri let ale bohuzel pritel se naprosto distancuje.na lazne nemam:D a duch svaty me asi neosviti :(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

koliaska105, 24. 2. 2020, 17.22

No, já to třeba musela taky řešit dost podobně. Hned po mateřské jsem si musela hledat novou práci a úplně jednoduché to teda nebylo. Nabídka pracovních míst u nás tehdy nebyla zrovna velká, takže i o to to bylo těžší. Nakonec se mi ale naštěstí práci najít povedlo. Konkrétně přes https://www.hitprace.cz/

Žofinka

Žofinka, 23. 11. 2017, 2.09

každý to má podobné, ale zkuste se domluvit v práci, jestli uzpůsobí pracovní dobu, abyste stíhala školku apod.

Kikinka30, 3. 4. 2017, 8.17

A co zkusit nejdrive na 1 den v tydnu nebo prace z domova at si to vyzkousite,nebude to zadny med......😱

pouzarovaj

pouzarovaj, 27. 2. 2017, 8.29

já chodím do práce na 1 den v týdnu při RD a bohatě mi to stačí. Když vidím, jaká je to mela, když ten den přijedeme domů, nevím, jak to budu dělat, když bych to měla zvládat celý týden...To mě asi trefí

Jana82

Jana82, 26. 2. 2017, 10.50

Zatím to neřeším, chtěli bysme ještě druhé dítě, tak se uvidí, jestli se to povede

jitkamety

jitkamety, 26. 2. 2017, 9.51

Mne to ceka za rok a pul a mam z toho smisene pocity...tesim se ale zaroven i netesim

klarike1

klarike1, 26. 2. 2017, 7.09

Já jsem dopadla podobně, manžel je neustále zaneprázdněný a tak jsem do práce šla. Jediné, co těžko rozdýchávám, je jeho a tchyně péče o dceru dopoledne, co jsem v práci. Naštěstí dcera ale nemusela do školky, bylo ji 2,5.

Aliisha

Aliisha, 25. 2. 2017, 21.36

Já se do práce těším. Skloubit vše dohromady bude strašně složité a tak se i trochu bojím

Fuga

Fuga, 25. 2. 2017, 19.32

já doufám, že se vrátím do původní práce, ale na zkrácený úvazek

Cinderella

Cinderella, 25. 2. 2017, 15.04

a proč musíte dát výpověď v původním zaměstnání? pokud přítel druhé dítě nechce, tak asi nemá smysl ho nutit a jinak je vše OK mezi vámi? bych asi řešila i tohle dřív než práci...

katuš, 25. 2. 2017, 20.21

Chce ale az za dlouho a ja bych stela stihnout druhe do triceti.vypoved musim dat pac to mam daleko a jen dvanactky.zkraceni nejde.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů