Máte nějaký zvláštní zlozvyk?

zobrazeno 999×

Vložil(a): veru.veru, 3. 6. 2016 23.34

Na jedné diskuzi jsem četla o nejrůznějších zlozvycích,docela jsem se pobavila. Například jedna paní stále potají jí holuby,jiná se bojí knoflíků a tak je stříhá a mnoho dalších. Máte také něco? Já se bojím v noci na zahradě,ale jen proto,že jsem kdysi četla,že přiletělo ufo a odneslo pána. Tak se bojím toho ufa,vím,že je to blbost,ale co kdyby? Potom povlečení je vždy knoflíkama dolů, nikdy nepiju nic z hrnků, které jsou bílé uvnitř, nešlapu na hranaté kanály a možná si ještě na něco vzpomenu.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 10. 12. 2017, 7.22

ni zvláštního nemám, jen když jsem nervózní, tak si pořád upravuji vlasy

Fuga

Fuga, 8. 12. 2016, 18.11

já se pořád bojím, když spím ve stanu, že mi do ucha vleze škor ( a taky je to blbost .-)

vivianr, 3. 9. 2016, 12.26

Když jsou načnuté dva pytlíky stejné věci, tak je sesypávám.

Topik2, 15. 8. 2016, 1.29

Bohužel mám zlozvyk...jak není vše na svém místě tak jak má být je oheň na střeše.....samotnou mě to zmáhá...manza mi chce pomoci ale já si to raději udělám hned sama než čekat a poté to předělávat dle sveho

klarike1

klarike1, 13. 6. 2016, 17.14

Tak to moje dvouletá dcerka se neustále rýpe v pupíku, už nevím, jak ji vysvětlit, aby toho nechala...když ji zakážu její pupík, vrhne se na můj bývalo to úsměvné, ale začínám mít z toho obavu, aby jí to přešlo. Já zlozvyky asi nemám, nebo je nepokládám za zlozvyky Ale na manželovi vidím zlozvyků milion

Leňulka, 10. 6. 2016, 10.40

Tak já se vyhýbám hranatým kanálům, koušu si nehty když nemám po ruce nůžky, když má manžel noční tak si svítím lampičkou, bojím se tmy To je asi všechno, když teda vynechám, že ujíždím na sladkým a na hranolkách se smažákem

Kama, 6. 6. 2016, 12.40

Několikrát kontroluju,jestli jsem zamkla,vypla sporák,atd.A když nezkontroluju,tak jsem úzkostlivá,a nervózní,co bude,až dojdu domů.Jakože vykradený byt,nebo vyhořelý...Dále musím mít přesně srovnané nože na magnetu,přesně urovnané věci...Loupu si kůži na nohou,drápu si pupínky až do krve,občas si trhám vlasy.Ale trpím sebepoškozováním,takže toto asi nebude jako zlozvyk.

Zuzka Čtvrtečková, 6. 6. 2016, 8.31

Tak to si ráda počtu... Já mám spíš takovou úchylku. Hrnečky a skleničky musím mít srovnané v řadách jako vojáky, každá sklenička má své místo a hrníčky dávám ouškem dozadu. Když to tak není, jsem z toho nervózní 3:-) a NIKDY, ale opravdu NIKDY nespím v ponožkách

BonnieParker, 5. 6. 2016, 22.17

Já taky kontroluju, jestli jsem zamcela. Už jsem kvůli tomu párkrát jela výtahem zpět nahoru. A ještě se mi nestalo, že bych nezamcela, takže to dělám opravdu zbytečně.

Leňulka, 10. 6. 2016, 10.43

To znám, já tuhle ´´chorobu´´ chytla od manžela, ten se vrací klidně 10x aby se ujistil. Než nějak jedeme tak zavírá okna, vytahuje všechno krom lednice ze zásuvky, vypíná vodu, kontroluje aby se někde nesvítilo apod. kolikrát na něj s dcerou čekáme než to všechno xkrát překontroluje, ten než se vypraví je fakt horší než ženská

BonnieParker, 11. 6. 2016, 19.44

Tak ten můj zase vypíná pojistky i všechny uzávěry vody. A rozčiluje se, když já to neudělám, když odcházím poslední.. A to stačí jet i na víkend a takové operace kvůli tomu

Leňulka, 11. 6. 2016, 20.19

no přesně a kdyby jen na víkend on to dělá i když jedem pryč jen na odpoledne

ppetaa27, 4. 6. 2016, 18.31

Tak povleceni taky musim mit vzdycky u nohou. Nevim ani jestli je k tomu nejaka povera, ale proste mi to vadi jinak snad akorat trikrat zatukam na zuby kdyz neco nechci zakriknout. Jinak z pover asi uz nic. Ale muj pritel ma otravny zlozvyk a to, ze v noci cvaka zubama a prezvykuje. Nesnasim to!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů