Který věk dítka je ten nej pro vás?

zobrazeno 680×

Vložil(a): Zuzi, 29. 8. 2016 15.31

Maminky, který věk dítětě si užíváte nejlíp? Mě se samozřejmě líbí každý měsíc a rok u dětí, sledovat ty pokroky atd.je báječné...ovšem když víc zapřemýšlím, úplně největší radostí pro mě jsou první 2 roky a potom 2.třída...pozoruji, že se starším synem si od 2.třídy více rozumím jako by nás spojilo společné učení (a nebylo to ze začátku pro nás vůbec jednoduché, sladit v 1 třídě způsob učení, aby syna to bavilo a mě nedocházela trpělivost, já nekřičela - on nebrečel, že ho to nebaví) všimla jsem si, že si že si za mnou chodí i sám od sebe povídat....a díky povedenému kojení u druhorozeného se mi po 3.m líbílo to pouto, které při kojení vznikalo...máte taky některá z vás, kdy si určitý věk u svých dětí vychutnáváte víc ?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 12. 11. 2017, 5.42

asi nejvíce, když byly úplně maličcí, ale více jsem si to užívala s druhým, protože už jsem věděla co a jak .-)

jitkamety

jitkamety, 17. 7. 2017, 12.47

Ja si nejvice uzivala ty prvni dny kdy to bylo malinke,hodne stvorenicko

Fuga

Fuga, 23. 12. 2016, 5.45

jak píšete, každý věk má něco do sebe a já mám asi vždy nějraději ten jejich vždy aktuální

Minnie, 30. 11. 2016, 19.24

U obou dcer byl nejlepší jejich první rok, kdy byly miminka a zároveň dělaly pokroky, ale ještě se nevztekaly

Mahdalka, 2. 9. 2016, 22.26

Malýmu budou tři a často si stýskám,jak to uteklo,jak rychle vyrost,že to už neni moje malý miminko.od 1,5 roku zhruba do těch 2,5 to bylo peklo,malej neposlouchal,dělal blbosti typu že si vlez oblečenej do vany,pustil na sebe sprchu a popatlal se sprcháčem a další podobný akce.Já na nervy,hlídat jsem ho musela na každým kroku a uvařit s ním se opravdu nedalo,oči jsem musela mít i na zadku.Teď jak je starší,tak je už i trochu rozumnější,dá se s ním domluvit,popovídat.....

Zuzka Čtvrtečková, 31. 8. 2016, 14.43

Tak to nedokážu říct. Mám takové záchvěvy u obou synů, že - teď je to super, - teď to je hrůza

benca, 30. 8. 2016, 20.45

ja si uzivam kazdy vek, je to moje prve dieta, tak stale len prekvapene pozeram, ake pekne dni ma este cakaju

vivianr, 30. 8. 2016, 14.33

Malému je osm měsíců a užívám si to snad víc než s malou. Zároveň je mi líto, že tak brzo vyroste.

Topik2, 30. 8. 2016, 13.30

U staršího syna to byl třetí rok...u mladšího do jeho prvního roku...ten má nyní vzdorovaci období a mam co delat

Topik2, 30. 8. 2016, 13.28

U staršího syna to bylo když mu byli tři u mladšího to bylo do jeho prvního roku

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů