Kolik toho ještě snesu?

zobrazeno 483×

Vložil(a): Lenča Pešková, 22. 1. 2017 13.24

Pořád čekám na tu svoji pomyslnou čiší trpělivosti která přeteče. Já se z toho svýho chlapa vážně zblaznim 😟 jednou mě nechal na holičkách, potom se vdusoval jak už se to nikdy nestane no a co myslite? Dneska zase. Byli jsme domluveni ze me vyzvedne na nádraží, podotýkám ze me měl vyzvednout v 11, půjdem koupit dort pro myho tatku. Včera měl firemní večírek kde se totálně ozral a dneska má asi otravu alkoholem, zvrací a je mu zle. Tudíž me nevyzvedl, nedal ani vědět. Takže jsem šla a batohem na zadech, se vzpouzejicim se dítětem na břiše, protože chtěla jít a s dortem v ruce. Opravdu úžasný. Chtělo se mi řvát, brečet se vším trisknout, někde se zavřít a mít klid. Ja uz vážně nevím kolik toho ještě snesu. No a můžu ho vyhodit s otravou chlastem? Moje "blbá " výchova mi to nedovolí. Jenže on zase nabide dojmů ze je všechno v naprostém pořádku. Pořád prosí o další a další možnosti, který mu dávám. Asi jsem vážně naivní a porad cekam na nějaké zlepšení ze začne plnit svoje sliby.... a ono zatím prdlajs. Neustále tohleto řešení mi bere tolik energie ze ji pak nemám pro malou a k večeru jsem uz tak strašně unavená ze uz to prostě nedávám. Ach jo. Ja uz vážně nevím co mam delat 😭

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 1. 12. 2017, 5.46

to byl asi opravdu super zážitek

Mygara

Mygara, 13. 2. 2017, 16.56

to je tedy síla

Lusesita25, 27. 1. 2017, 21.14

Jo je to hrozny ale pride mi ze mi zensky proste toho vydrzime opravdu hodne.

vendy.z, 27. 1. 2017, 10.48

Jéjky, no to mě mrzí!

misalla, 24. 1. 2017, 13.55

Mě to přijde strašně sobecký Chlapi bohužel takoví jsou, neříkám, že všichni, ale často se s tím setkávám, že se ženská může přetrhnout a chlap než by pomohl, tak jí ještě takto přidává. Být vámi, tak mu dám jasně najevo, že takto tedy ne. Ubírá vám energii a pohodu, kterou byste mohla raději věnovat vaší holčičce.

Klier, 23. 1. 2017, 23.24

No.. Je mi to lito,Vas ale i prcka,ktery to vnima. Ja bych tohle bohuzel-bohudik,nesnesla. Jooo,jednou. Dobry stane se,ale aby se to opakovalo to ne a jeste kvuli chlastu?! Dejte nuz na krk,udelejte neco a stohte si za tim,at vidi,ze o Vas taky opravdu muze jednoho krasnyhp dne prijit. Drzte se !:-*

Adrianita, 23. 1. 2017, 19.02

Vím, že to není jednoduchý, ale udělala bych radikální řez. Veškerou komunikaci a kontakt bych stáhla na vaší malou holčičku. Myslete taky na sebe, ale především na holčičku, která vás potřebuje nevíc. Držím palce

jkubeso, 23. 1. 2017, 14.42

No pochybuju, že se někdy zlepší, když to neudělal dodnes Hlavně taky myslete na dítě, i když třeba před ní problémy neřešíte, určitě si všimne, že vše není jak má... Jednoduše se napíše, že ho máte vyrazit, o to horší je to pak provést. Držím pěsti ať už se rozhodnete jakkoli

Lenča Pešková, 23. 1. 2017, 19.35

Ja vim, že to všechno vnímá.

Pávinka, 23. 1. 2017, 8.46

je to těžké záleží jak ho máte moc ráda a hlavně si v hlavě odpovězte otázku, jestli vám opravdu je lépe s ním nebo bez něj, já takto odešla od expřítele po 7 letech a nebylo to snadné

Aliisha

Aliisha, 22. 1. 2017, 20.47

Pokud mám být upřímná, tak takhle šťastná rodina nevypadá. Nebudu nikoho soudit, ale já bych takhle žít nechtěla. Myslím, že byste si zasloužila lepší život po boku někoho na koho se můžete spolehnout.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů