Jesle

zobrazeno 1796×

Vložil(a): dáša, 30. 3. 2016 17.39

Zajímal by mě celkový názor na jesle? Letos by měla Eu poskytnout nějaké dotace na vznik jeslí, klasicky od šesti měsíců, aby se ženy mohly dříve vracet zpět do práce. Zajímá mě, jaký je Váš pohled na jesle? Daly byste tam Vaše děti? Pro mě je to něco nepředstavitelného a radši budu o chlebu, než abych někam dávala takhle malé dítě.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

LauraI, 14. 12. 2020, 9.47

Kdo v Praze provozuje jednoznačně nejlepší jesle je trojská labuť. Dávala jsem tam dcerku 2x týdně a zvládla to neuvěřitelně dobře, hlavně díky přístupu pedagogů. Určitě tam budu dcerku nechávat potom i ve školce, nebudu ji dávat do státní, když se mi to tady tak osvědčilo. Hlavně na to, že jde o Prahu, tak mají velmi přijatelné ceny www.trojskalabut.cz

Olla, 26. 12. 2020, 22.06

Patří k nim i Průhonická labuť, co je na Praze 4 a tam jsou jenom pro info také jesličky

IvčaSemi, 29. 4. 2022, 18.16

Na kolik takové soukromé jesličky přijdou ?

LauraI, 4. 5. 2022, 16.35

Dle mě to není nic hrozného, záleží jestli zvolíš čistě anglickou školku nebo česko anglickou, podle toho se odvíjí cena, kterou mají na webu.

Mygara

Mygara, 30. 12. 2017, 7.34

já jsem starší a dítě jsem dala do jeslí před 2. narozeninami, nelituji, ale myslím si, že by žena v dnešní době měla mít šanci se rozhodnout sama

IvčaSemi, 14. 3. 2017, 14.56

Každý se na to dívá jinak a každý má jiné možnosti. Já tam budu muset své dítko dát, protože se budu muset vrátit co nejdříve do práce, takže jesličky jsou pro mě jediné řešení. Může mi někdo doporučit nějaké jesličky, kam dáváte své děti ? Prosím je České Budějovice a okolí.

Fuga

Fuga, 3. 12. 2016, 18.05

osobně bych je uvítala, ale ne pro tak malé dítě. ale odpadlo by třeba to, že dítě jde do školky až když je mu 3 a 3/4 roku a vy si platíte drahé soukromé školky a pytlíkujete to s babičkami půlúvazkem apod. A to ještě v lepším případě

vivianr, 3. 9. 2016, 13.19

Taky si to nedokážu představit.

Topik2, 31. 8. 2016, 13.43

U prvního syna možnost jeslí nebyla....nyní už je nepotřebujeme a hlavně jsou jen soukromé a na to má málo kdo

Kamila Pecharová, 18. 6. 2016, 13.57

Letos jsme podali přihlášku do školky, syn začne lehce před třetím rokem zkoušet chodit tzn. v lednu a já jsem z toho už teď na nervy a každopádně to obrečím, takže jesle bych nedala!

nelysek, 5. 4. 2016, 23.56

Když jsem byla malá já, prošla jsem jak jeslemi, tak školkou a nic to na mě nezanechalo. Dokonce si i z jeslí sem tam něco vybavím (k tomu mi nejspíš dopomohli fotky, na kterých se mimochodem všude směju, na rozdíl od fotek ze školky či školy). Máma mi říkala, že se jeslí bála a já tam fungovala bez problémů, na rozdíl od školky, kde jsem první měsíce předávání prořvala (byla jsem tam první a odcházela poslední). Takže je neberu jako zlo, ale každé dítě je jiné a každá rodinná situace také, jedna věc jíst chleba, jak píšete a druhá mít kde bydlet...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 3. 4. 2016, 22.08

Také bych dítě do jeslí nedávala, ale u nás jesle jsou a plně je maminky využívají, ale většinou doktorky nebo manažerky ...

Zuzka Čtvrtečková, 1. 4. 2016, 13.41

Vůbec nevím jak jesle fungují, ale pokud má maminka třeba dvouleté dítě, tak na pár hodin v týdnu proč ne. My například nemáme hlídací babičku a na prvního jsem byla téměř sama. Partner má práci ve které je někdy i týden v kuse. Já občasně brigádničila doma, ale dalo se to stíhat i s malým, takže nedokážu posoudit.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů