Jaká jsou vaše rána?

zobrazeno 748×

Vložil(a): dáša, 22. 8. 2016 18.34

Blíží se zase září a tak mě napadá otázka..Jaká jsou vaše běžná rána? Kdy tak vstáváte? Snažíte se dětem a manželovi dělat snídaně? Máte nějaký ranní rituál? Nebo je vše v poklusu a honem honem? Já se těchto dní už děsím teď..

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 14. 11. 2017, 6.23

děti jsou velké, starají se samy a já a manžel vstáváme jindy, takže si snídani děláme také každý sám

Fuga

Fuga, 23. 12. 2016, 5.15

žádný rituál nemáme, když nejde manžel ráno do práce, tak spolu snídáme. ale to je tak vše. Pak každý obstarává jedno dítko

Minnie, 10. 11. 2016, 19.03

Všední dny je to většinou hektičtější ale máme systém. Dcery vstávají jak kdy, někdy v 5, někdy v 7. Budík nedávám stejně jsme nikdy dýl jak do půl osmý nespaly . Partner od 6 pracuje tak jsme samy. Děti vstanou, zapnou Déčko, u toho se starší obléká, mladší strojím já. Malá takhle ráno nejí protože se po probuzení nakojí. Starší jak kdy podle chuti. Někdy jí stačí Brumík, někdy sní jogurt s lupínky, někdy si chce koupit snídani cestou do školky v pekárničce pod námi většinou to vyhraje mini kobliha holky koukají na Mickeyho klubík ten jde do 7 tak potom vyrážíme do školky. Já jsem ráda když se ustrojím a učešu. Ve školce jsme kolem půl osmé, pak na nákup, doma jsem asi v 8 a pak teprve snídám. Malá jí se mnou. Víkendy jsou na pohodu, nikam se nemusí, jen zaběhnu do pekárničky pro pečivo

vivianr, 27. 8. 2016, 11.01

Jak kdy, samozřejmě, že teď jsem plná odhodlání, jak budeme všichni krásně vstávat. Po čase bude mít malá problém vstávat a pak i já, takže svačinu začnu dělat už večer,......

kajca, 25. 8. 2016, 22.37

Ja mám budík o 7-mej,synovi urobím kakao,sebe caj a ranajky,drahy je bud po nocnej alebo uz pracuje,niekedy má volno,no to ho nechám,nech si pospí,takze tak skoro neranajkuje.Dcérka vacsinou je az ked ideme zo skolky.Vacsinou je doma chaos a my odchádzame okolo 8:15,no ked si nájdem prácu a aj dcérka nastúpi do skolky,sa to zmení.

Safia, 24. 8. 2016, 16.44

Muj muz je uz v pryc, kdyz vstavame. Kdyz jde starsi do skolky, vstavam v sest a kolem pul sedme ho budim. Da si chlebik a mliko, ja mezitim vzbudim mladsiho, oblekneme se a jde se do skolky. Mladsi snida, az se vratime. A ja s nim.

Petra Önder (petrao)

petrao, 24. 8. 2016, 11.09

Mám 6 týdenní holčičku, která vstává v 6 ráno na krmení...potom jdeme na procházku a já si po cestě dám vytoužený kafe na který se těším celou noc cestou zpátky koupíme tátovi snídani a doma se společně nasnídáme. Je to moc příjemné, jen doufám že se mi bude chtít tak brzy ven i až bude zima

Blankasiro, 24. 8. 2016, 11.11

Já to mám podobně, jen chodím ven se psem

Topik2, 23. 8. 2016, 23.02

Starší syn vstává sám bez problémů...mladší je problém je to spac....ať jde spát v sedm ráno se mu vstávat nechce nejraději by chrupal do devíti...a když se zmíním jdeme do školky nastane řev.....takže domlouvání a pak rychle mytí atd. Jinak ani jeden nechce ráno papkat nanejvýš kakao

louskacek2, 23. 8. 2016, 22.07

Tak u nás budicek maximálně 7 půlhodinový domlouvání stylem už jsi byla na Wc,zuby,prevliKani, snídaně....do toho resim malejo . Ale jo tesim se na ten blázinec bez něho je totiž nuda

benca, 23. 8. 2016, 17.50

ja vstavam o 5 15 manzel bud spi ked ma volno, alebo je v praci, malicka nechce papat tak skoro rano az v skolke, ale cez vikend si pospime

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů