dovolená bez silniční známky

zobrazeno 634×

Vložil(a): jitkamety, 23. 7. 2016 10.26

Omlouvám se že diskuzi přidávám po 2.ale do první diskuze jsem zapoměla vepsat kam na dovolenou kde nepotřebujeme silniční známku. Tak se vás ptám,jestli nemáte super tip kam vyrazit tady do ČR na dovolenou aniž by jsme potřebovali silniční známku?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

novaklen, 7. 10. 2022, 4.39

Já si myslím, že u nás se můžete dostat skoro všude po silnicích první - třetí třídy. Jen musíte prostě počítat s tím, že to bude delší dobu trvat. Jezdit přes české vesnice je ale často vlastně mnohem zábavnější, než jízda někde po dálnici. My bychom si právě takto ČR chtěli projet příští rok. Chceme si kvůli tomu koupit i takový ten autobox. Jen teda nevím moc jaký vybrat. Dívala jsem se nedávno na tento konfigurátor autoboxů - https://www.filsonstore.cz/info/konfigurator-autoboxu.html a ty možnosti jsou opravdu široké.

Mygara

Mygara, 1. 12. 2017, 14.17

tak jet po okrskách se dá asi všude, ne?

Fuga

Fuga, 12. 12. 2016, 19.46

záleží odkud jste Ale v navigaci se dá zadat, že nechcete po dálnici a taky dojedete

Minnie, 15. 9. 2016, 18.50

My jsme dálniční známku nikdy nekupovali, jsou to zbytečně vyhozené peníze. A dostali jsme se všude kam jsme chtěli

Topik2, 15. 8. 2016, 1.20

Tak mistecek je spousta záleží odkud jedete jakou máte představu a bohužel počítat s tím že trasa bez známky může trvat dele

Petra Schoberová, 25. 7. 2016, 6.38

Taky si myslim ze kamkoliv jen vybrat trasu

vendy.z, 24. 7. 2016, 18.46

I bez dálniční známky se dá jet kamkoliv

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 23. 7. 2016, 23.11

Já jezdím všude bez známky, akorát objíždím a v případě Prahy nechat auto na kraji a jet MHD

Blankasiro, 23. 7. 2016, 18.35

skoro kamkoli, akorát se vám to protáhne ikdyž mě třeba baví jezdit po okresních silnicích a projíždět vesnice...

KackaPJ, 23. 7. 2016, 17.39

Ano, odkud je docela podstatny. Ok, pocitejme, ze z Prahy. Takze tady je jasny Krivoklatsko. Klid, pamatky, lesy, Berounka. Otazka je taky to, jestli chcete jen vylet, nebo tam spat, ze jo. Kdyz setrite i na znamce, tak nejak nevim

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů