Domacnost

zobrazeno 1958×

Vložil(a): dadinkamaminka, 16. 4. 2019 11.02

Mamci, musim se asi vypovidat, nejak to nezvladam.mam doma neustale bordel. Porad halda nadobi, vsude hadry, plnej stul hracek... Uz nevim, co s tim mam delat. Chlap je porad v praci a vsechno zustava na me. Snazim se kazdy den varit, dve hodiny stojim u plotny a pak uz nemam zadnou energii umyvat jeste nadobi, luxovat, vytirat, veset pradlo, sundat to suchy :( Nebavi me od rana do vecera jen doma uklizet a nedelat nic jinyho. Malej si chce semnou hrat, chce hrat hry,ale ja na to nemam silu. Mate nejaky tip, jak si ten uklid zprijemnit? Nebo mate nejaky system, jak uklizet, aby to bylo co nejrychleji? Nebavi me ani rano vstavat, kdyz vim, co Me zase ceka :( S klukem porad bojujeme, on neposloucha. Kdyz mu reknu, at si uklidi hracky, tak zacne jecet. Malokdy si uklidi. A stejne uklizi tak, ze to neni podle mych predstav a ja jsem porad ve stresu. Uz jsme vyhazeli neptrebne hracky, nepotrebne obleceni a porad tu mame hromadu veci... Achjo

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Madla1, 31. 10. 2023, 17.21

Kupujete balenou vodu? Četla jsem, že v testech často nevychází ta kvalita vody moc dobře, že jí často špatně skladují apod. a voda z vodovodu nám nechutná, jeu nás hodně chlórovaná a tak uvažuju nad filtrem na vodu, nemáte ho někdo?

MajkaD, 2. 11. 2023, 19.57

My máme průtokový filtr od https://www.dionela.cz podívej se na to, je to česká firma a vyrábějí opravdu kvalitní filtry

Madla1, 3. 11. 2023, 17.25

Děkuju za tip, já jsem právě nechtěla takové ty dovážené filtry takže tohle je ideál. A cenově to vůbec nevychází špatně

naseivanka, 15. 3. 2023, 18.13

Když jsem se nedávno dozvěděla že naše spřátelená firma, která má webové stránky https://www.drevenicekrenek.cz/ už staví i pergoly a různé dřevěné stavby, hned jsem dostala sen, že bych si postavila vlastní dům a to ze dřeva. Nechci se už dívat na to zdivo.

ivetkaprochazkova, 31. 3. 2022, 12.11

V domácnosti dle mě nejvíce prokouknou v dnešní době https://rocal.cz/designove-krby designové krby. Že jste to ještě nikdy neviděli? Tak to jste ale udělali velkou chybu. Vezměte auto a jeďte se podívat do Prahy. Tam najdete několik firem které se v tomto odvětví pohybují. Nebudete litovat, to mi věřte.

BoruvkovaD, 26. 1. 2020, 19.53

Dobrý den, já jsem koupila k vánocům do obývaku krasnou svíčku v dárkovém balení.

Witchie, 16. 8. 2019, 21.40

Myslím, že nejtěžší je smířit se s ním, že domácnost prostě nebude přesně podle našich představ. Já jsem perfekcionista a stále s tím bojuje, ale už jsem se naučila hračky rozházené po zemi apod. nepovažovat za bordel

Nikoll, 3. 7. 2019, 17.29

Tak tohle už jaksi neřeším, nemám na to sílu. Jsem přes týden s dcerou sama, hračky trochu porovnáme, vysajeme, vytřeme, tohle jí baví, bere to jako hru a pomáhá. Když uvařím tak aspoň na dva dny a nebo rychlovku, abych u plotny nestála celý den, s nádobím pak do myčky pomůže a z myčky taky. A to ostatní je organizovaný chaos. Já už od ranného dětství žiji v organizovaném chaosu

ninahorr, 1. 7. 2019, 16.48

Dobrý den. To znám,,,všude spousta věcí které není kam dát, povalujících se všude okolo. Naštěstí to u nás vyřešilo toto http://skladovani-profigroup.cz/ , kam jsme schovali věci, které není kam dát, ale ještě se budou hodit. Obzvlášť ty pro další děti

Fuga

Fuga, 23. 4. 2019, 19.05

U nás se nedá jíst z podlahy už hodně dlouho a jogurt na podlaze holt zaschne.... Asi tak je to u nás, doma chodí děti pobryndane a ven je převléci, šetřím si práci

zuzkagodarova, 18. 4. 2019, 22.32

a citala som niekde ze to nie je bordel, to je DOMOV

zuzkagodarova, 18. 4. 2019, 22.30

ja som na tom rovnako, snazim sa vzdy ked mam chvilu nieco upratat, ale nejdem sa z toho zblaznit, ked pridem k niekomu kto ma deti, ma aj bordel este som nenasla vyupratovanu domacnost s detmi takze som v pohode

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů