Vrrrr......Proč?

zobrazeno 568×

Vložil(a): Leňulka, 20. 3. 2017 11.03

Věčně mi volají různí operátoři s nabídkami paušálu atd. a lákají na tablet apod. nesmysli. Kdyby jim to stačilo říct jednou tak ok, ale když volají kolikrát do týdne tak už mi to pije krev. Proč prostě nedokážou ty tataři pochopit, že nechci paušál, že nevlastním a ani nestojím o tablet? Copak jsem z jiný planety 100let za opice když mi vyhovuje dobíjení kreditu a nevlastním a ani nechci tablet, dotykový mobil apod. vymoženosti? To je tak nepochopitelný mít v dnešní době kredit, čudlíkový mobil bez přístupu na net a net jen doma u pc? Asi jsem těžce mimo ale mě to vyhovuje a ty jejich nabídky mě fakt točí, když mi tvrdí jak se bez toho neobejdu. Jak to máte vy maminky?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 6. 11. 2017, 13.58

já mám naistalovanou chobotnici, kerá tyto čísla rovnou típá

vivianr, 11. 4. 2017, 9.35

Čísla, co neznám, nezvedám, pokud mi zrovna neveze třeba balík ppl,....

Lenourecek, 21. 3. 2017, 21.58

Zvednu a většinou řeknu, že nemám čas a později už telefon neberu nebo rovnou řeknu, že nemám zájem.

Fuga

Fuga, 21. 3. 2017, 7.31

mě naštěstí moc neotravují a tlačítkový telefon bych měla dál, kdyby se nepokazil, taky jsem ho oplakala

skřítek, 20. 3. 2017, 21.13

Jak už jsem radila v nedávné diskuzi - nainstalujte si do telefonu bezplatnou aplikaci Nevolejte.cz a budete mít svatý pokoj....Nikdo z těchto šmejdů se vám prostě nedovolá a databáze se neustále aktualizuje.

Lenourecek, 21. 3. 2017, 22.00

Na aplikaci se podívám, děkuji za tip

pouzarovaj

pouzarovaj, 20. 3. 2017, 20.37

Nezvedám neznámá podezřelá čísla (pevné linky Praha, Brno), případně si číslo vygooglím..Někdy i omylem zvednu - omluvím se, že nemám čas a příště již nezvednu. Už celkem dávají pokoj.

Aliisha

Aliisha, 20. 3. 2017, 20.32

Vždy ihned zavěsím a je pokoj

Mygara

Mygara, 20. 3. 2017, 19.34

já mám nainstalované od manžela nějaký program, který hovory z těchto čísel blokuje, takže jsem v klidu

Leňulka, 20. 3. 2017, 20.24

to asi do normálního obyčejného telefonu nepůjde si myslím

Pavla T., 20. 3. 2017, 17.56

Já to nechávám řešit manžela, který nás nechal dát pod jednu smlouvu a když volá nějaký otrava okamžitě říkám "děkuji nemám zájem" a pokládám. O žádnou nabídku vedenou tel. rozhovorem nemám zájem.

Jana82

Jana82, 20. 3. 2017, 17.49

Já musím zaklepat, že se to zklidnilo a už je to nějakou dobu, kdy mě nikdo neotravuje přes telefon. Pár čísel jsem si zablokovala.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů