Predzalobni výzva email

zobrazeno 1282×

Vložil(a): V007A, 20. 12. 2019 18.53

Nepřišlo taky někomu? Přišlo mi do emailu, uklidněte mě, že je to podvod a nebudu nic platit. Email: Dobry den, Kontrolou nasi ucetni evidence jsme zjistili, ze jste nam dosud neuhradili dluznou castku ve vysi 50.000,- Kc. Soucasne vas timto upozornujeme, ze pokud k uhrade uvedene castky na zaklade teto pisemne vyzvy dobrovolne nedojde, pripadne se ani neozvete, a to obratem, za ucelem navrhu akceptovatelneho reseni teto situace, jsme pripraveni se domahat uvedeneho naroku pravni cestou, predevsim pak podanim zaloby k mistne prislusnemu soudu prostrednictvim zvolene advokatni kancelare. Podrobnosti v priloze. S pozdravem, Klara Dostalova.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Cherrynka, 1. 1. 2020, 17.16

Vůbec nan to nereaguj. mě chodí podobné výzvy a zvysoka na to se*u jsou to podvody

Pavla T., 30. 12. 2019, 21.44

Jakože bych něco takového řešila přes meil? Tohle leda doporučenou poštou nebo datovou schránkou. A hlavně snad vím jestli někomu dlužím a za co ne?

Katka Alex, 27. 12. 2019, 9.07

Takhle se nejspíš nachytal i syn mého kolegy. Šel si na to půjčit od svého táty a teď spolu nemluví... Cizí e-maily neotvírat. Kdybyste fakt měla něco platit, přijde Vám to normálně poštou a víte komu a proč. Tohle pusťte z hlavy.

Cherrynka, 1. 1. 2020, 17.17

Souhlasím, taky to ignoruju. Je škoda, že se někdo na to nechytá protože vidím ty zlodějský veselý xichty, co jim přijdou peníze od slušného člověka

Fuga

Fuga, 25. 12. 2019, 8.08

Zkouší to, zda se chytíte, já bych to poslala i já policii

Ketris

Ketris, 23. 12. 2019, 22.56

Podvod..pozor na to

Karolina97, 23. 12. 2019, 18.32

Teď před Vánoci je toho spousta. Pokud je tam zadaná firma nebo tak, zkuste si vyhledat informace na internetu. Ale pokud jste si jistá ze jste si nikde nic nepujcila nebo tak. Tak na to nereagujte.

Mygara

Mygara, 23. 12. 2019, 7.03

Blbost, psali by také za co

NiFee

NiFee, 22. 12. 2019, 9.47

Tak snad by ste vedeli, že niečo dlžite. Toto ale nieje oficiálne oznamenie to musí dojst postou do vlastných ruk.

Cherrynka, 1. 1. 2020, 17.18

Mě urt něco chodí z Blue bank nebo tak něco, přitomje to celý falešný

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 21. 12. 2019, 20.35

Podle mě je to jen spam. Také jsem to už s jednou klientkou řešila. Nejlepší je neklikat a smazat. Přišlo by to poštou, ne emailem.

Cherrynka, 1. 1. 2020, 17.20

Ono se tomůže rozkliknout, to nevadí,ale pokud ten email obsahuje odkaz, tak na tens e nesmí kliknout. Bud to zaviruje pc nebo pokud platíte online kartou, tak vám to vybílí účet

L.janicka.l

L.janicka.l, 21. 12. 2019, 11.44

Nedavno to nekdo resil, ze mu taky chodilo a byla tam uvedena nejaka firma, tak si na ni nasel email, a odepsal ze je nahlasi na policii za podvody, behem peti minut prisla odpovet, ze je vymazan z databaze

Cherrynka, 1. 1. 2020, 17.20

Mě jednu dobu volali z Providentu!!!! Dala jsem to 2x na policii,ale Provident stejně tak otravoval ještě asi půl roku, nechápu proč

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů