Posílání balíčků

zobrazeno 665×

Vložil(a): jitkamety, 3. 1. 2017 9.14

Zdravím :) Mám pro vás otazku...kdyz prodavate treba obleceni po svych detech tak jak posilate balicky aby vam za to dotycna osoba zaplatila?(nemyslim prevodem na ucet)date k tomu nejaky sek nebo jak to delate?ja jsem takhle nikdy nic neposilala tak mne prosim nemejte za blbou :D

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 9. 12. 2017, 7.28

na dobírku, ale to jsem posílala jen jednou, je tam ryziko, že balík nepřevezme a vyzaplatíte za poštovné a nic neprodáte

Marusk

Marusk, 23. 10. 2017, 10.19

Jedine s platbou predem na ucet.

Mygara

Mygara, 6. 4. 2017, 15.18

leda poslat na dobírku, ale větší jistota pro vás je plůatba předem

vendy.z, 11. 1. 2017, 19.17

Nechávám si platit předem a posílám až mám peníze na účtu. U dražších věcí jdeme s poštovným napůl, aby byla jistota na obou stranách.

jitkamety

jitkamety, 21. 5. 2017, 17.58

no prave moc nechci davat cizim lidem cislo uctu

vendy.z, 23. 5. 2017, 13.42

nevím proč...aby Vám neposílaly peníze? Do Vašeho účtu se určitě nedostanou - máte přece chráněno heslem a telefonem.

vivianr, 5. 1. 2017, 14.14

Nechávám si zaplatit předem na účet, dobírka je drahá a za složenku se taky zbytečně platí a kupujícímu se to pak sakra prodraží. Posílat peníze v obálce je risk. Někdo si nechá platit stravenkami nebo známkami.

Fuga

Fuga, 5. 1. 2017, 12.03

já nechám balík nacenit na poště a cenu přičtu k dobírce nebo pokud platí předem, tak balík zvážím doma a cenu si vypočtu podle ceníku pošty, někdy je to víc někdy míň, ale jde o pár korun. Přeplatek případně vrátím

skřítek, 4. 1. 2017, 20.57

Většinou se s kupujícím domluvím, že ideálně předem na účet a pokud bude chtít za každou cenu na dobírku, musí počítat s tím, že mu poplatek za dobírku připočtu k celkové ceně.

Adrianita, 3. 1. 2017, 22.21

Oblečení zatím schovávám pro další mimčo. Ale cokoliv prodávám, domluvím se s kupujícím. Dobírka je obecně dražší, ale pokud ji někdo chce, pošlu cenu dle ceníku pošty.

Kamila Pecharová, 3. 1. 2017, 22.20

Každopádně předem na účet! Na dobírku minimálně...

gosa22, 3. 1. 2017, 21.27

určitě předem na účet, na dobírku neprodávám, protože to je velké riziko...podívám se na ceny České pošty a pošlu kupujícímu nabídku, aby si vybral druh balíčku a tu cenu připočtu, neměla jsem nikdy problém s tím, že by to nešlo a byl odpor ze strany kupujících

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů