Nečekané návštěvy

zobrazeno 1451×

Vložil(a): snany, 15. 5. 2016 11.34

Mají u vás nečekané návštěvy dveře otevřené nebo striktně žádáte oznámení alespoň dva dny předem? Moje bývalá tchýně se zásadně ohlašovala dopředu, což mi přišlo docela rozumné. Na druhou stranu od kamaráda maminka navštěvovala svoji budoucí snachu každý den a vědět nedala. Vím, že ji to docela vadilo a doma kvůli tomu byly hádky. Jak to máte u vás?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 19. 12. 2017, 15.57

u nás chodí některé návštěvy ohlášené některé ne

Fuga

Fuga, 8. 12. 2016, 14.07

u nás jak kdy.... A taky mi není příjemné, když přijde tchyně neohlášeně

Anna K.

Anna K., 7. 9. 2016, 12.17

Návštěva by se měla nahlásit, je to slušnost...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 9. 2016, 23.28

Spousta lidí ale tuto slušnost bohužel nezná

Anna K.

Anna K., 17. 9. 2016, 7.12

Moje sousedka je v tomhle dost drsna, když nejsi nahlášený tak ti prostě neotevře

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 17. 9. 2016, 21.54

To je dobrý přístup, ale manžel by stejně otevřel, neohlášená přijde max jeho máma ..

Anna K.

Anna K., 17. 9. 2016, 23.23

To já bych taky otevřela na to musí mít člověk žaludek

vivianr, 31. 8. 2016, 14.10

Já tomu říkám, že sem každý leze jak do chlíva. Co mě tuhle ráno dostalo, že si to dovolil i cizí chlap. Zaklepe na dveře, zazvoní a dovolí si otevřít hlavní dveře. Máme dost otevřený byt. Od hlavních dveří mi je vidět přímo do kuchyně. Přemýšlím, že opět dám zpátky řetízek na dveře. Problém je, že jsme ho pokaždé sami přetrhli, když jsme na něj zapomněli. Zamkla bychi ve dne, ale pokud jsou děti na zahradě, chlap někam vyběhne, tak je to nepraktické. Jsem z domu zvyklá na ohlášené návštěvy, ale tady na vesnici to je jinak a nemůžu to chlapovi vymluvit.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 17. 9. 2016, 21.54

Cuzí chlap to by měl vidět ... naštěstí u nás není do bytu vidět

Topik2, 10. 8. 2016, 23.18

Tak nečekane návštěvy mi vadí jen u určitých lidí...pak mám lidicky které mají dveře otevřené ve dne v noci

Petra Önder (petrao)

petrao, 27. 5. 2016, 16.50

Naštěstí nemáme pevný rozvrh takže nám každý musí dát vědět, že se k nám chystá aby nechodil zbytečně

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 17. 9. 2016, 21.55

To mi takhle tchyně jednou řekla, že na nás zvonila a nikdo jí neotevřel a nechápala, že jsme prostě pryč - a to mi jsme pryč každý den

nikihiphop

nikihiphop, 27. 5. 2016, 16.28

nečekané návštěvy ne prostě , zkrátka může přijít nevhodný den a třeba v blbej datum , co jim tak asi připravím? suchý chleba? bylo by to pro ostudu a ještě kdyby byl doma nepořádek je lepší doopravdy ať to člověk řekne dopředu O_O

Hana-Silhartova, 18. 5. 2016, 22.54

Nečekané návštěvy nemám vůbec ráda. Je podle mého názoru slušností, aby se každý předem ohlásil a oznámil, proč chce přijít, a jak dlouho se zdrží a domluvil se s námi, jestli nám to vyhovuje. Z několika přepadových návštěv našich příbuzných, kteří nečekaně přijeli a zdrželi se několik dnů nám bylo vždycky ještě hodně dlouhou dobu špatně. Museli jsme jim dát zkrátka jednoznačně najevo, že to takhle už dál nejde. Že je máme rádi, vždycky je rádi vidíme - ale svojí návštěvu s námi vždycky musí probrat.

jitka46

jitka46, 18. 5. 2016, 22.19

raději ať se návštěvy ohlašují, já to tak také dělám a myslím, že si tím lidé ušetří spoustu problémů a hádek

Itany, 18. 5. 2016, 18.16

U nas jsou taky dvere otevrene navstevy mi nevadi ale presto mam radsi kdyz se ozvou "cizi" dopredu. Jinak rodina prostd dojde k nam nebo naopak

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů