Městský úřad a jejich rozhodnutí

zobrazeno 625×

Vložil(a): Zlata1, 9. 2. 2017 13.46

Jak bych začala. Píšu tady už tak často, že jsem tu snad pečená, vařená, ale s tímhle se musím podělit jelikož mě to už leze dost na nervy. Bydlíme bohužel v obecním byte. Městský úřad již loni rozhodl, že zrekonstruuje koupelny ve všech bytech v domě, ale i na úkor novým koupelnam co si nechali někteří nájemci udelat. I my jsme měli novou koupelnu a vše kolem a oni nám ji bez čehokoliv rozbourali a ještě udělali tak, že všechno je křivé a udělané hrozně. Takže vrtání a bouchání, demolice a jelikož mám dvě děti tak jsem musela přemýšlet kam s nimi. Obec vůbec nezajímá, že nemuzete bydlet s dětmi v bytě a že když vám rozkopaji jak koupelnu tak i záchod, že to nemůžete pouzivat, tak to nikoho nezajímá. Sedm měsíců trvalo než udělali celý barák a teď zase před nedávnem obec rozhodla, že ve všech bytech udělají novou elektřinu a podlahy. Je to opravdu hrůza a my v tom musíme žít. Děti v poledne nemohou spát, tak jsou nevrle a vztekle. Už mě to vážně štve a tak jsme rozhodnutá, že si budu stězovat, jenže vůbec nevím jestli to má cenu, jestli to k něčemu bude....

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 27. 11. 2017, 5.47

je to na nervy, ale bude to tam potom pěkné

Zlata1, 27. 11. 2017, 9.25

Jo na nervy je to porad. Od rekonstrukce ubehlo uz dost casu, ale tady v dome se stale neco boura, vrta. Ovsem nejlepsi je kdyz nekdo o pulnoci zacne kladiven tlouct do zdi, to je pak opravdu veselo. Uz jsem parkrat chtela vybehnout na toho kdo to dela, ale bohuzel jsem neprisla na to jestli jsou tonad nama primo nebo jeste o patro vis. Tady je slyset kazdy prd, neko zakaslani, tak ne pak tezke zjistit odkud se ozyvaji zvuky. Jak to nakonec s rekonstrukci dopadlo?? Spatne, dlazdice praskaji a je to oblozeno na krivo. Takze podlaha je kriva, skrinka tam nedrzi, tu musime podlozit necim, aby byla rovne. Vsechno odflaknute.

sestricka1989, 11. 3. 2017, 13.34

raději bych se podívala po jiném bydlení

Zdenulkaa

Zdenulkaa, 12. 2. 2017, 7.29

Uplne chapu tvoje nervy. Syn se narodil a v tu chvili sousedi zacali s komplet rekonstrukci vedlejsiho radoveho domu. Vubec je nic nezajimalo. A komplet myslim i zdi a vsechno. Vrtali treba i v 5 rano o pulnoci. Bydleli jinde, takze jim to bylo fuk. Ja s miminem cely den doma. Nejhorsi je. Ze to je uz pres dva roky a jeste to nemaji hotove. Ted nevrtaji a nebouchaji kazdy den, uz to je jen obcas. Ale nechapu. Dvoji kamaradi zatim postavili cely dum. My, kdyz jsme se stehovali, tak jsme tu rekontrukci delali mesic. A ne dva roky. Jako oni neco udelaji a pak zjisti, ze to chteji uplne jinak a delaji to znova.

Zlata1, 12. 2. 2017, 12.49

No tak to bych asi už vylítla, být to tak dlouho. Bohužel tady to taky trvá dlouho a podle toho co jsem slyšela tak to bude pokračovat a dokonce to prý snad budou dělat i v bytech kde bydlí lidí. No nedokážu si představit, že zase budou bourat v bytě ve všech místnostech celou elektrinu a podlahy. To se asi opravdu odstehuju, třeba i pod most... Protože být v tom curbesu s dětmi to se prostě nedá

Kamila Pecharová, 11. 2. 2017, 22.24

Tak to bych taky nesnesla a napsala stížnost! Je ale fakt, že jediné co se stane bude zpětný dopis, že se omlouvají, ale neudělají s tím nic.. snad to bude poslední, co se bude dělat..

Zlata1, 11. 3. 2017, 15.43

Ano dopis sice mohu napsat, ale nic se nestane. Bohužel to zase bude trvat dlouho a to nebude všechno. Teď opravují prázdné byty a pak budou dělat asi i ostatní což se mi nelíbí protože aby mi v bytě vysekali elektřinu a pak ještě podlahy to fakt nevím kam bych šla s dětmi a ještě s nábytkem. To je nemyslitelné...

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 10. 2. 2017, 22.20

Už bych koukala po jiném bydlení.

Zlata1, 11. 3. 2017, 15.44

Já bych šla hned do jiného bydleni, ale hypotéku si vzít nemůžu jsme na rodicaku a přítel se k tomu už nemá....

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 11. 3. 2017, 20.06

Na rodičáku to asi moc nejde, to naprosto chápu. Já až teď přejdu z mateřský na rodičák, nebudu moct přispívat na hypo a manžel to potáhne celý sám. Takže Vás chápu.

Petra Schoberová, 10. 2. 2017, 14.31

Bohužel s tím asi nic nenaděláte.. Je to logika ČR to mate jak když udělají chodníky a pak je rozkopou kvuli plynu ... Je to na houby

Leňulka, 10. 2. 2017, 11.04

já bych se také stěhovala, v prvním bytě jsme měli s majitelkou neustále problémy, furt po nás něco chtěla aby jsme platili navíc nebo aby jsme tam udělali to a to a tak jsme se jeden měsíc sebrali a řekli nazdar a přestěhovali se tady co sme teď bydlíme už 4,5roku a jediné co se tu dělalo na žádost majitelky byly plastová okna. Ono s těma bytama od obce je problém všude nejen co se rekontrukcí týče ale i chování úřadu k nájemníkům a jaké mají podmínky. Třeba z vesnice odkud pocházím tam je to ohledně obecních bytů hrozné, kamarádka se musela odstěhovat dali jí výpověď z bytu jen kvůli tomu, že odmítla dát dítě do místní školy

slunicko, 10. 2. 2017, 8.48

Myslím si ze s tím nic neudelate. Nechapu proč elektriku a podlahu neudělali při jednom bordelu

Zlata1, 11. 2. 2017, 13.15

No to si říkáme všichni proč to neudělali rovnou, ale to je prostě úřední logika. Protože práce v zimních měsících je levnější než v letních měsících tak protože by se to nestihlo tak se všechno bude delat na etapy.

vendy.z, 10. 2. 2017, 7.05

No síla, asi ale neuspějete.

rodinka

rodinka, 9. 2. 2017, 20.57

Ja bych rekla ze s tim nic neudelate,je to jejich majetek.Ja bych osobne nic nerekonstruovala ,jestli ho ovsem nebudete casem chtit .

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů