Volny cas

zobrazeno 831×

Vložil(a): Klier, 18. 1. 2017 15.03

Krasny den maminy :-) Jsem jako kazda zenska zvedava :-D Co delate ve volnem case,nebo jak se odreagovavate z toho chaosu okolo deti a domacnosti?:) Ja si sem tam zacvicim,hodne me bavi moda(liceni,cesani),takze si strasne rada dopravam vanu a pak ruzny masky,snazim se o sebe pecovat i kdyz jsem matka,skocim si na kosmetiku,nehty a tak :-) A nejvic me ted teda chytlo siti,mohla bych sit od rana do vecera,jen ty latky nejsou zadarmo :-D

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

danajokl, 29. 6. 2018, 14.38

My si s kamarády někdy zajdeme do únikovky (třeba https://questerland.cz/) a děti necháváme doma, je to strašně super a takové originální, potom vždycky na pivko nebo dva někdy je to hold potřeba protože prckové fakt unavují

Žofinka

Žofinka, 1. 12. 2017, 10.19

já ráda vařím, ale to je opět domácí práce

Mygara

Mygara, 3. 4. 2017, 18.50

odreaguji se v práci .-)

hanina.rezkova, 14. 2. 2017, 14.21

Ahoj osobně jsem člověk, který potřebuje kontakt s ostatními lidmi. Zároveň však nechci, aby mi vypnul mozek jen proto, že se doma starám o prcky. Nakonec jsme si našla tento online kurz http://www.anglictina-bez-biflovani.cz/obchodni-anglictina a zdokonaluji se v angličtině. Po rodičáku plánuji vrátit se zpět do práce a tam to bez angličtiny nejde. Věnuji se tomu tak hodinu třikrát týdně. Jednou týdně si dojdu na kávu s kamarádkami a jednou týdně cvičení. Každý potřebujeme prostor i pro sebe. To že jsme mámi neznamená, že začneme zanedbávat sami sebe.

horri, 31. 1. 2017, 11.41

Já když mám chvilku volného času tak ráda čtu knížky, vybarvuju relaxační omalovánky pro dospělé u toho se skvěle relaxuje a nebo vyrábím naušnice z korálků.

misalla, 29. 1. 2017, 14.57

Volny cas momentalne taky vubec zadny nemam, ale chystam se alespon zacit nekolikrat tydne cvicit

vendy.z, 27. 1. 2017, 11.02

No moc toho nestíhám - chodím do práce, doma mě čeká hodně práce, také vodím děti na kroužky... doma pak sednu večer k TV a kouknu na Teorii velkého třesku

Lusesita25, 27. 1. 2017, 5.36

Dělám háčkované šperky z korálků i na zakázku.

AllaŠvecová, 19. 1. 2017, 22.51

Co sijete?? A na zakazku?

Klier, 27. 1. 2017, 18.08

Pro kamaradky a pro me a malou. Leginky,nasravajdy a damsky vesty,no a capky a saly

AllaŠvecová, 27. 1. 2017, 20.40

Tak kdyby jste delala i pro veřejnost nasravajdy,tak napište cenu

Klier, 27. 1. 2017, 21.42

Jeste jich par potrenuju,ale az,tak se ozvu )

Pávinka, 19. 1. 2017, 21.50

já miluji šití, malování olej. barvami na plátno, jogu a vanu plnou pěny ale bohužel mám dva malé prcky a na malování čas nemám to je otázka několika hodin, když si člověk roztahá barvy ale jednou do toho půjdu zas

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů