Velký pátek státním svátkem!

zobrazeno 670×

Vložil(a): Jana V., 21. 3. 2016 19.09

Maminky, co říkáte tomu, že se Velký pátek stal počínaje letošním rokem státním svátkem? Odjíždíte někam na Velikonoce? My se letos sejdeme s dalšími pěti rodinami na horách ... a už se moc těšíme! Jak vůbec trávíte Velikonoce vy?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 2. 1. 2018, 10.36

každé volno navíc se hodí, rodina může být více spolu

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 12. 2016, 13.51

Tak zatím mi je to jedno, jsem na rodičáku, ale pak to určitě uvítám

Fuga

Fuga, 2. 12. 2016, 20.39

je to fajn svátek, zvláště když se vždy spojí s víkendem

veru.veru, 24. 3. 2016, 14.43

V pátek jedeme na výlet společně s dalšími spřátelenými rodinami, moc se těšíme. V sobotu budeme malovat vajíčka, v neděli je jdeme sbírat na louku no a v pondělí je rozdáme koledníkům .-)

V007A, 23. 3. 2016, 19.24

My letos budeme doma, další svátek je fajn, hlavně pro pracující

vequi, 23. 3. 2016, 7.57

je fajn, že máme další svátek ,... dcera bude u babičky a dědy a my se s manželem budeme asi ještě kurýrovat z nemoci

Itany, 22. 3. 2016, 19.48

Je dobre je mame dalsi svatek Jedem s detmi na chatu tak doufam ze nam vyjde pocasi:)

snany, 22. 3. 2016, 15.46

Každé volno navíc je plus, nikam nejedeme, já mám sice volno, ale manžel je v práci a volno má jen v pondělí a to ještě po noční. Už jsem si zvykla, že program neplánujeme na víkendy nebo státní svátky, protože ne vždy jsme všichni pohromadě.

dáša, 22. 3. 2016, 14.11

Nejedeme nikam. Velikonoce víc slavíme až od doby co se narodil syn, ale stejně maximálně tak rodinná oslava v sobotu a pak pondělí, kdy půjde syn s pomlázkou a chci mu udělat na zahradě hledání vajíček. )

dasza, 21. 3. 2016, 20.16

Zaciname ct.zeleny pivo je tradici;)normalne velky patek drzime pust.letos mi to nevyjde uplbe.nebot sme pozvani na oslavu..velkou oslavu a hadam ze neco okostuju...nicmene to pro nas znamena ze tatinek bude v lihu par dni;) snad aspon v pondeli trochu bude schopen chodit s klukem mrskat..ja s dcerou jsme s mnoha kamarady bastime.klabosime.popijime a vitame koledniky;)) u nas se konci.takze kolikrat se sedi az do vecera;)))

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů