Velikonoce

zobrazeno 1822×

Vložil(a): mtina, 5. 3. 2015 7.35

Slavíte nebo neslavíte je? co ve vás to slovo vyvolá? U nás na vesnici když sem byla malá byly velikonoce príma, ted už to upadá, ale protože máme dva kluky tk jim manžel uplete pomlázku a objede s nima jejich skoro stejně staré malé sestřenice ať trošku ví o čem velikonoce jsou a potom si uděláme hezký rodinný den :) a co vy budetee dělat o Velikonocích? :)

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 11. 1. 2018, 5.10

máme to podobně jako vy, akorát chodí jen manžel za maminkou a babičkou

Mygara

Mygara, 14. 8. 2017, 12.21

my je nijak neslavíme, tedy kromě obarvených vajec, pomlázky

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2016, 20.25

Já je slavím u prababičky na vesnici, tam pořád někdo chodí koledovat a babička dělá super nádivku, kterou miluje celá vesnice

Fuga

Fuga, 21. 11. 2016, 9.47

O Velikonocích manžel se synem jdou na koledu, ale jen k babičkám a samozřejmě ke mě

nikolava, 7. 11. 2016, 14.35

Doma si uděláme lehkou výzdobu,ale koledníkům neotvíráme:)

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2016, 20.26

Ve městě bych také neotevírala, ale na vesnici je to super

Minnie, 22. 3. 2016, 14.08

U nás koledují ve městě dva týdny před Velikonoci i holky, na vesnicích týden před Velikonoci. Takže dcera si užije koledování hned dvakrát . Velikonoční pondělí jezdíme k mé babičce na vesnici, tam se to drží přece jen víc než u nás ve městě... Sejde se rodina a čekáme na koledníky

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 20.17

Kluci chodí, vajíčka jsem letos barvila sama, malého to moc nebralo, ale hody, hody (pomlázka) se mu líbila

mckvak, 21. 6. 2015, 7.38

JA velikonoce moc nemusim. Na vesnici u babicky to ale bylo fajn, Spis mi vadi to mestske chozeni typu: mate doma holky? Co jsem ale s pritelem, tak je to prijemny svatek, Sice dostanu nasupano, ale je to takove milejsi

Jooky, 30. 3. 2015, 13.52

My to máme o velikonocích podobně. Přítel vezme malého a obejdou tety a sestřenice v rodině a to je zatím u nás asi tak vše. Je sice pravda, že kouzlo Velikonoc opadá, ale aspoň nějaká ta tradice, že vyšlehá holky v rodině být musí třeba až bude chodit do školy bude chodit s kamarády na spolužačky, ale to je ještě daleko.

inglulie2, 17. 3. 2015, 13.26

Mám je ráda, protože začíná jaro

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů