Stollering

zobrazeno 170×

Vložil(a): louskacek2, 13. 2. 2016 20.10

Holky rada bych se vydala na jare nekam na stollering. Je mezi Vama nekdo kdo chodi a popsal by mi jak ,,jedna lekce,, vypada? Nemam vubec potuchy. Predpokladam, ze se maminky sejdou na miste nekde v parku ci vhodnem miste a cvici. Co okolo jdouci lide?:-). Nebo co od toho mam cekat. Dekuji:-).

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 1. 12. 2016, 9.53

u nás běhají maminky normálně i po málo frekventované silnici a s pomůckami cvičí u řeky

nocken, 22. 2. 2016, 20.26

Nebyla jsem přímo na strolleringu, ale mohu doporučit něco podobného http://www.fitmami.cz/ já jsem chodila pravidelně dva roky a teď na jaře se chystám zase s druhým dítkem. A jinak je to tak, jak píšeš. Sešli jsme se v parku a cvičili, běhali, posilovali, s kočárkem, s dětmi případně na hřišti. Využívali jsme i některé pomůcky, švihadla, gumičky, overbally... to vždy přinesla lektorka. Ze začátku jsem se obávala pohledů lidí, ale pokud už se někdo odvážil něco říct, tak jsme slyšely jen slova podpory a chvály. Je to zase něco jiného, skupinová cvičení venku moc neprobíhají a i pro děti je fajn, že jsme venku. Opravdu doporučuji alespoň vyzkoušet.

dasza, 13. 2. 2016, 22.53

Vzdy se u toho chodi...cvuci se.pak zase rychla chuze...pak samozrejme protazrni atd..kolejmdouci neresim..at si cuci

JanaH, 13. 2. 2016, 22.43

Sama zkušenost nemám, ale tady na webu o tom máme článek, tak mrkněte: http://www.promaminky.cz/clanky/regenerace-a-hubnuti-po-porodu-69/co-je-to-strollering-43

Katka, 13. 2. 2016, 21.41

Chvíli se jde, chvíli běží, zastaví se a udělá se pár cviků a tak stále dokola. Kolemjdoucí v pohodě.

Katka, 13. 2. 2016, 21.39

U nás se cvičí za chůze. Chvíli se jde, běží, zastaví udělá vedle kočárků pár cviků, zase se rozejdou a tak pořád dokola. Kolemjdoucí se otočí a jdou dál, žádné extra atrakce to není.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight