Sny

zobrazeno 336×

Vložil(a): Lenča Pešková, 13. 1. 2017 7.30

Taky se vam občas zdají tak živé dny ze se vzbudite úplně spoceny? Mě se občas zdá, že si vyrazím na výlet, nákup... a po nějaké době mi dojde ze mám doma Kaju, že jsem ji tam nechala a okamžitě se chci vrátit ale nejde to. Nejede mi bus nebo jako dneska jsme měli nepojizdne auto. Pak se vždy domů nějak dostanu a úplně v panice běžím ke dveřím a říkám si že chci slyšet malou vrestet abych věděla že je v pořádku. Třeba dneska jsem ji našla už skoro polomrtvou s hračkou v ruce. Okamžitě jsem si ji vzala a ona se rozplakala. Z takových snů mi vůbec není dobře celý den. Nevíte co to může znamenat? Nebo jsem se už zbláznila?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 6. 12. 2017, 13.44

také se mi zdá něco podobného, ale je to zkrátka jen vyjádření toho, že o ni máte strach

Mygara

Mygara, 4. 4. 2017, 20.16

je pravda, že tento typ snů ráda rozhodně nemám a také se mi občas zdají

jitkamety

jitkamety, 14. 1. 2017, 10.55

Bohuzel,podobny sen jsem mela minuly mesic a doted jsem z toho spatna

Čertice, 13. 1. 2017, 22.02

Já mám živé sny a vždycky jsem měla, alespoň co si pamatuji. Teď se mi často stává, že se probudím a nejen sebe,tím, že se hrozně směju, ale nepamatuji se čemu.

snany, 13. 1. 2017, 21.15

Také mám hodně živé sny, naštěstí ne o mých dětech....

Aliisha

Aliisha, 13. 1. 2017, 20.28

Já si své sny skoro nikdy nepamatuji. Párkrát do roka se probudím a bojím se, ale nevím čeho. Takvá úzkost mnou projede, ale co se mi zdálo, tak to nevím.

benca, 13. 1. 2017, 19.17

ja nemam zive sny ale duchov, spim a pocujem po podlahe chodit stale jedneho muza aj sa ma dotyka a ked sa zobudim citim este dotyky, uz to riesili dve odbornicky ale stale sa mi to vracia, mam vsetko proti snom, lapac, svatenu vodu, krizik, nic nepomaha, nevladzem s tym zit, cely zivot s tym trpim

Lenča Pešková, 13. 1. 2017, 20.01

Tak to musi byt vážně hrozný. A zkusila jste ho třeba důrazně požádat aby odešel?

Čertice, 13. 1. 2017, 22.03

Fuj to Vám vůbec nezávidím

Mildret, 13. 1. 2017, 22.28

Tohle už je trochu vyšší stupeň snění slyšela jste někdy o astrální projekci? Docela by mě ten váš problém zajímal ...

Jarka mmm, 13. 1. 2017, 15.27

Teď jsem si vzpomněla,že se mi kednpu před pisemkou z angličtiny zdálo,jak se jí celou noc učím a vymyslela jsem si jinou gramatiku. Učitelka pak zirala,co jsem do ty pisemky v reálu napsala .

slunicko, 13. 1. 2017, 14.32

Tak hrůzostrašné sny nemivam nastesti

dasza, 13. 1. 2017, 13.37

Mam hodne zive sny;)

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů