S dětmi v restauraci ano či ne? :)

zobrazeno 2065×

Vložil(a): Jana V., 20. 5. 2016 9.25

Maminky, jak to máte vy? Chodíte s dětmi často do restaurace a kavárny? My tedy jedině, když je restaurace i s dětským koutkem nebo jsme vybaveni plnou taškou hraček a knížek :-). Sedí vaše děti slušně u stolu nebo pobíhají po celé restauraci? Také je to pro vás spíše stresující situace?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

certice12, 6. 6. 2018, 9.08

Nedávno jsme si s mužem udělali krásný výlet do Mladé Boleslavy a nedaleko Mladé Boleslavi jsme zašli na oběd a vychlazené dobré pivko do příjemně útulné útulné restaurace http://www.na-navsi.com/ , která se nachází nedaleko Mladé Boleslavi. Bohužel nám tento oběd zkazila rodinka se dvěma dětmi, které byli dost nevychované. Nechápu, proč někteří rodiče takové děti do restaurace vodí, nebo proč jim neberou pár hraček na zábavu.

Mygara

Mygara, 16. 12. 2017, 12.38

chodíme jen když jsme na dovolené apod, ale snažíme se, aby děti neobtěžovaly okolí

Fuga

Fuga, 8. 12. 2016, 14.22

většinou chodíme do restaurací, kde s dětmi počítají a pokud možno je krotíme

janicka2, 18. 7. 2016, 14.37

Děti by měly mít přístup, ale je na rodičích, aby je usměrňovali tak, aby nerušili ostatní.

Petra Önder (petrao)

petrao, 10. 6. 2016, 17.00

chodíme většinou pouze tam, kde je dětský koutek a očekává se tak i vřelejší přístup personálu

V007A, 10. 6. 2016, 10.14

Restaurace jenom v krajní nouzi a kavárnám se vyhýbám i já, raději trávíme čas venku. Ale moc se mi líbí tady ta úvodní fotka

nikihiphop

nikihiphop, 3. 6. 2016, 0.15

určitě ano pokuď jde o zahrádku někde, ale jako do zakouřené butiky rozhodně NE.

Kamila Pecharová, 23. 5. 2016, 23.03

Ne, do klasické restaurace děti nebereme. Nedělali bychom nic jiného, než staršího honili po celé budově a mladšího konejšili v náručí.. Pokud je to nezbytně nutné, najíme se v rychlém občerstvení s tím, že jsem ráda, když stihnu sníst svoje jídlo.. Snad nám babička. Někdy pohlídá kluky, abychom mohli vyrazit na večeři sami s manželem.. na to se hrozně moc těším!!!

Tereza Pauková (mrkew)

mrkew, 23. 5. 2016, 18.59

Pokud si je rodiče hlidaji je to ok.nesnáším když v restauraci běhají deti křičí, hádají se kdo má více knedlíků a rodiče ti je přehlizeji. Už jsem zazila ze stala celou dobu u me holčička a čekala AZ ji dam ze svého poháru a rodiče se jen ohlidli a zasmáli se. Po cestě domu jsem jim na stul dala 50 Kč s dodatkem to je na pohár pro vaši dceru! Pohled stal za to

LindaM, 22. 5. 2016, 0.29

Do restaurace chodíme jenom v krajním případě, když je to nutné - jsme dlouho na cestách, přejedení namazanými houskami a potřebujeme po dlouhé době něco teplého a nebo bychom umřeli hlady. Slušná restaurace není problém. Ale halasná hospoda, s vykřikujícími pivaři a potácejícími se opilci, to považuji za naprosto nevhodné. Bohužel málo restaurací má kulturní prostředí takové, aby to nebylo spíše otřes pro děti.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů