Rok 2017

sledováno 1× zobrazeno 1558×

Vložil(a): NikolaJ, 6. 1. 2017 22.32

Maminky, je něco, na co se v tomto roce nejvíce těšíte? Schválně, kterou z vás čeká porod, svatba, výročí? A na co jiného se ještě těšíte? Já třeba na koncert na Strahov:-)

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 7. 12. 2017, 5.38

mně se narodila v ledni dcera, to byl zásadní přelom )

Mygara

Mygara, 6. 4. 2017, 13.06

asi na dovolenou v teple .-)

misalla, 27. 1. 2017, 12.41

Já už se úplně šíleně těším na jaro a léto, až vyleze sluníčko a budeme s dětma trávit celé dny venku na zahrádce

Lenča Pešková, 14. 1. 2017, 13.10

Těším se na léto a ze pojedeme k moři 😁

Dida, 13. 1. 2017, 21.19

Na vše co přijde, na výlety, které vymyslíme a podnikneme. Na všechny společné zážitky.

Kamibur, 13. 1. 2017, 6.37

Nejvíce se těším na narození miminka na konci ledna🙂 A pak na všechny krásné slunečné dny, které budeme moci strávit venku🙂

MiskaTekk, 13. 1. 2017, 1.46

Nejvíce se těším až si s rodinou pořídíme pejska , na kterého se všichno už moc Těšíme a na všechny zážitky prožité s mou rodinou

Mirča a Vojta, 12. 1. 2017, 19.44

Nejvíc se těším na první narozeniny mého syna (červenec) a první narozeniny mé neteře (v únoru) A na všechny rodinné zážitky které nás v tomto roce čekají

Karin Boušková, 12. 1. 2017, 14.05

Nejvíce se těším na březen / pojedeme celá rodinka do Prahy / a budeme si společně užívat výhru / adrenalinové zážitky / to bude teda něco dále se moc těším na oslavu manželových narozenin / letos kulatiny / a hlavně se těším na to , že se syn dostane na jeho zvolenou školu je toho hodně , na dovolenou o prázdninách v Jižních Čechách

Minnie, 12. 1. 2017, 13.00

Těším se na krásné dny prožité s rodinou, na stěhování do většího bytu, na zvířátko které si do toho bytu pořídíme (v jednání je buď kotě nebo štěně), těším se na jaro a léto, až bude teplo, sluníčko a my budeme jezdit na výlety, těším se že se podíváme do Olomouce kde žije moje sestra a kde jsme nikdy nebyli, na místní zoo, náměstí a památky. Pokud v létě vyjde moře, bude to super, pokud ne, tak za rok

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů