Reklamy

zobrazeno 1121×

Vložil(a): skřítek, 8. 8. 2016 22.32

Maminky větších dětí, mám dotaz jen tak ze zvědavosti. Už delší dobou nevěřícně s manželem kroutíme hlavou nad nevkusnými a často dost nechutnými reklamami, které na vás sypou v TV klidně u snídaně. Mám na mysli všechny ty prostaty, inkontinence, mykózy, podporu erekce atd. Jak to řešíte s dětmi, když se ptají co to je? Jak na to reagujete? Jasně, že je nemusíte na telku nechat koukat, ale někde mimo domov se s tím stejně setkají. Určitě se najde i nějaká vtipná historka.... :P

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 15. 2. 2023, 10.56

Syn naštěstí reklamy moc neřeší. Samozřejmě ho upoutají znělky, ale nad jejich obsahem nijak nepřemýšlí. Musíme se s tím smířit, že nás reklamy obkopují ze všech stran. Já sama jejich sílu využívám a můžu říct, že třeba reklamy na facebooku a dalších sociálních sítích mají velkou sílu. O reklamách jsem si našla zajímavé články na https://kvalitneseo.cz/blog/ , tak kdo podnikáte, doporučuji se nad nimi víc zamyslet.

magdah, 26. 1. 2022, 20.40

Mě tohle přijde naprosto otřesné. Ti lidé z těch marketingových oddělení jakoby byli úplně mimo! Kdyby všichni byli tak zodpovědní ve tvoření reklam jako tato reklamní agentura https://www.wolfway.cz/ , svět by byl hned příjemnější místo. Když mi k snídani létají ženské a mužské intimní přípravky a večer zase hračky pro děti, to mi přijde už moc.

terezicka00, 14. 5. 2018, 14.51

Reklamy v TV přímo nenávidíme. Existuje ale pár reklam, na které se docela dá koukat, ale bohužel takových reklam moc není. Kdežto taková PPC https://digimarketer.cz/ ta je o něčem jiném a má zase jinou váhu a přednosti

Mygara

Mygara, 19. 11. 2017, 16.11

reklamy jsou na buben všechny .-(

Fuga

Fuga, 18. 12. 2016, 10.00

zatím se neptaly:-) Ona stačí i reklama na vložky nebo sexshop na ulici

Minnie, 19. 10. 2016, 10.50

Televize u nás jede dost. Reklamy mi vadí že přerušují to na co koukám jinak mě nijak neznepokojují. Já je nevnímám, když je reklama tak stáhnu zvuk a zatím si třeba rychle něco přečtu v novinách. Dcera se zatím na nic neptá.

vivianr, 10. 9. 2016, 14.44

Absolutně jsem nepochopila vousaté léto a opravdu mi je jedno, jakou mykózu zrovna můžu mít. Tahle reklama je opravdu nejhorší. Pak ještě ten příšernej pes.....

Minnie, 19. 10. 2016, 10.51

Jo vousaté léto je masakr jsem si říkala co to jako je

vendy.z, 20. 8. 2016, 18.47

Ještě taková vsuvka: když se podíváte na slova a významy, zjistíte, že se v průběhu let (staletí) vyvíjelo. Např. slovo "kundička" bylo kdysi něžné označení holčiček, takže se nemůžeme divit, když na toto slovo narazíte v historickém textu i v takovém kontextu. Stejné to bylo i s dalšími slovy, které dnes považujeme za nevhodné až sprosté.

vendy.z, 20. 8. 2016, 18.40

Mě přijde, že to děti nijak nevidí, neptají se. Reklamy na Minimaxu jsou jen zaměřené na rodiny a děti ale i tak mě to štve. Zatím nikdy neškemrají, že musejí mít to a to, že to bylo v reklamě. Nejraději mám Déčko, žádné reklamy! A pak byl dobrý JimJam, ale ten nám už nehraje.

Petra Schoberová, 18. 8. 2016, 6.02

No ty reklamy jsou opravdu nechutné první ji slečna bedary od kluka z obličeje pak se dozvite že nerozumíte své vagíně, to že můžete spát jako netopir a ve finále ze jsou chlapi v CR impotenti,nejlepsi je když si večer sedněte kdyz ditko spinká dáte si nějakou u dobrotu a jede toto a na každém kanálu nastesti tomu ten náš ještě moc nerozumí otočí se jen na reklamu která se mu líbí zvukem(třeba Coca Cola) ale mě se zvedá žaludek a vůbec si nedokážu představit že mu to budu jednou vysvětlovat nejde o problém samotný to se stejně dozvy ale o tu nechutnosti reklam a upřímně mě vůbec nenapadají ke koupi,jedine co mě snad za poslední rok reklama vnutíla je sirup od Jupi a to jen kvůli tomu že je to melounové Mojito

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů