Reklamy

zobrazeno 177×

Vložil(a): skřítek, 8. 8. 2016 22.32

Maminky větších dětí, mám dotaz jen tak ze zvědavosti. Už delší dobou nevěřícně s manželem kroutíme hlavou nad nevkusnými a často dost nechutnými reklamami, které na vás sypou v TV klidně u snídaně. Mám na mysli všechny ty prostaty, inkontinence, mykózy, podporu erekce atd. Jak to řešíte s dětmi, když se ptají co to je? Jak na to reagujete? Jasně, že je nemusíte na telku nechat koukat, ale někde mimo domov se s tím stejně setkají. Určitě se najde i nějaká vtipná historka.... :P

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minnie, 19. 10. 2016, 10.50

Televize u nás jede dost. Reklamy mi vadí že přerušují to na co koukám jinak mě nijak neznepokojují. Já je nevnímám, když je reklama tak stáhnu zvuk a zatím si třeba rychle něco přečtu v novinách. Dcera se zatím na nic neptá.

vivianr, 10. 9. 2016, 14.44

Absolutně jsem nepochopila vousaté léto a opravdu mi je jedno, jakou mykózu zrovna můžu mít. Tahle reklama je opravdu nejhorší. Pak ještě ten příšernej pes.....

Minnie, 19. 10. 2016, 10.51

Jo vousaté léto je masakr jsem si říkala co to jako je

vendy.z, 20. 8. 2016, 18.47

Ještě taková vsuvka: když se podíváte na slova a významy, zjistíte, že se v průběhu let (staletí) vyvíjelo. Např. slovo "kundička" bylo kdysi něžné označení holčiček, takže se nemůžeme divit, když na toto slovo narazíte v historickém textu i v takovém kontextu. Stejné to bylo i s dalšími slovy, které dnes považujeme za nevhodné až sprosté.

vendy.z, 20. 8. 2016, 18.40

Mě přijde, že to děti nijak nevidí, neptají se. Reklamy na Minimaxu jsou jen zaměřené na rodiny a děti ale i tak mě to štve. Zatím nikdy neškemrají, že musejí mít to a to, že to bylo v reklamě. Nejraději mám Déčko, žádné reklamy! A pak byl dobrý JimJam, ale ten nám už nehraje.

Petra Schoberová, 18. 8. 2016, 6.02

No ty reklamy jsou opravdu nechutné první ji slečna bedary od kluka z obličeje pak se dozvite že nerozumíte své vagíně, to že můžete spát jako netopir a ve finále ze jsou chlapi v CR impotenti,nejlepsi je když si večer sedněte kdyz ditko spinká dáte si nějakou u dobrotu a jede toto a na každém kanálu nastesti tomu ten náš ještě moc nerozumí otočí se jen na reklamu která se mu líbí zvukem(třeba Coca Cola) ale mě se zvedá žaludek a vůbec si nedokážu představit že mu to budu jednou vysvětlovat nejde o problém samotný to se stejně dozvy ale o tu nechutnosti reklam a upřímně mě vůbec nenapadají ke koupi,jedine co mě snad za poslední rok reklama vnutíla je sirup od Jupi a to jen kvůli tomu že je to melounové Mojito

klarike1

klarike1, 9. 8. 2016, 23.54

Tak u nás jedou jen večer zprávy a před spaním 5 minut MňauTV...Já žasnu nejen nad nevkusností reklam, ale i spousty ostatních pořadů. Naštěstí u nás doma není na tv přes den čas.

skřítek, 10. 8. 2016, 21.45

Mňau TV je tedy taky síla...To koukáte vy nebo děti...?

klarike1

klarike1, 10. 8. 2016, 22.09

já no Samozřejmě dcerka, po koupání 5 minut, než ji udělám mlíčko my tedy nejsme žádní příznivci domácích mazlíčků, ani v širší rodině, tak si to užívá takto

skřítek, 10. 8. 2016, 22.20

Proč ne, vlastně je to to nejmenší zlo. Chápu...

Kamila Pecharová, 9. 8. 2016, 22.20

Vagína je děs, to je fakt.. Na druhou stranu.. slovo vagína je vlastně spisovně a správně. Zrovna nedávno jsem četla na internetu, že ženy neumí pojmenovat své přirození a vše jim přijde "hloupé".. Třeba to má trochu tento podtext.. Osvěta.. Mimochodem jak pojmenováváte přirození holčiček? Zrovna řešíme co budeme synovi říkat a ještě jsme se na ničem " normálním" s manželem nedohodli.. A přitom je to taková obyčejná věc.. A jsme u toho No, ještě že TV s dětmi téměř nesledujeme, ale až se zeptají, vysvětlím jim to.. Jsou ještě malí..

benca, 9. 8. 2016, 19.26

zatial sa na to nastastie nepytala

Nikoll, 9. 8. 2016, 19.04

Mě to akorát rozesmívá, a hlavně už se hrozně moc těším, až naší holčičce budu vysvětlovat, jak rozumět svojí vagíně ale zase na dětských kanálech takové reklamy neběží

skřítek, 10. 8. 2016, 21.46

Zatím.....

Katka, 9. 8. 2016, 12.37

Sledujeme jen Déčko a ČT24, tak žádné reklamy nejsou. Pokud se děti na cokoliv zeptají, odpovím, nemám s tím problém.

snany, 9. 8. 2016, 12.39

Souhlasím

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight