Ranní rutina

zobrazeno 725×

Vložil(a): Gustawka, 11. 4. 2019 21.42

Dobrý večer, zajímalo by mě co používáte ráno a večer jako svůj zkrášlovací rituál?Jak vypadá vaše kosmetická rutina? Co používáte za kosmetické pomocníky? děkuji

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Cherrynka, 22. 4. 2019, 13.53

Tak já mám toh dost kromě základní hygieny jako zuby, tak používám čistící gel, pletovou vodu, sérum a krém a oční krém pak makeup a další líčidla. Mě to baví a ani nevím, kolik toho mám doma

Adrianita, 17. 4. 2019, 22.21

Žádná rutina. Mám na starosti spoustu jiných věcí. Ale občas použiju řasenku a odlíčím se kokosákem..

VaJána, 15. 4. 2019, 22.42

Ono s dětma jsou většinou na práci jiné věci.. já si každý den dávám pouze krém. A jednou týdně pleťová maska.. samozřejmě čištění zubů , učesání... Ale to není třeba ani zmiňovat

Fuga

Fuga, 15. 4. 2019, 10.31

Po pravdě moje meta je vyčistit si zuby

V007A, 15. 4. 2019, 7.00

Ráno si umyju obličej studenou vodou a namazu se krémem obyčejným. Večer se umyju vodou a to je vše,co se svým obličejem dělám 😁

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 13. 4. 2019, 21.54

Protože mám problém s pletí používám specifické přípravky třikrát týdně si ráno nanesu jílovou minerální masku. Obličej ráno a večer oplachuji řepíkovým odvarem a pak mažu měsíčkovým olejem než jdu ven použiju olej, bb krém a pudr, stíny, tužku a řasenku a večer to všechno odlíčím zase měsíčkovým olejem

Cherrynka, 22. 4. 2019, 13.54

Joo, tak masky taky miluju. Mám jílové ody Saloos a Vichy a pak čas od času koupuji i plátýnkové a gelové

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 1. 5. 2019, 20.41

Já právě ty kosmetický přípravky nemůžu ani drahé kvalitní. Dřív jsem si mohla na obličej naplácat co jsem chtěla, ale po dětech mi vylezla dermatitida a můžu jen přírodní věci. Maska je vlastně jen mletý minerální jíl s bahnem z mrtvého moře, takže hlína

Cherrynka, 5. 5. 2019, 14.56

No a právě ty masky mi pomáhají mám ráda ty od Vichy z lékárny, ty jsou nejepší. Mě právě přírodní kosmetika nepomáhá,spíše mi dráždí pleť. Já sázím jen na chemii, ta mě pomůže vždy.

WeruskaSK

WeruskaSK, 13. 4. 2019, 11.43

rano nic pokial ostavam doma, ak idem mimo domu tak yves rocher krem, ceruzka na obocie a ceruzka na oci, maskaru len vynimocne, a vecer micelarnu vodu alebo nuxe cistiaci gel a olej z ruzi alebo nuxe olej, obcas peeling alebo maska na tvar, a ked nezabudnem tak aj ocny krem, inak nic, na toto som dost leniva, mojim snom je tvarova gymnastika, ale na to som tiez leniva

Žofinka

Žofinka, 13. 4. 2019, 6.20

Pravidelně nic, i když snaha o umytí a namazání si obličeje je každý den

L.janicka.l

L.janicka.l, 12. 4. 2019, 21.39

Vstavam brzo a chodim spat pozde, jeste jsem xkrat za noc vzhuru kluk je nespavec a tak jsem rada ze si vycistim zuby a osprchuju, patlani kremem by mi zkratilo uz tak kratkou dobu na spanek

patricia077

patricia077, 15. 4. 2019, 7.32

Já teda teď co se loupu a mám z opálení starou kůži tak se mazu kluk si zatím řve ale co jako trávím s ním čas ráno večer v noci člověk potřebuje aspoň pár minut v koupelně toho radši nechám řvát mami ruku jako nechápu tři týdny beze mne a je to spíš horší než lepší p

L.janicka.l

L.janicka.l, 15. 4. 2019, 21.08

Ono to snad jednou prejde

Leňulka, 12. 4. 2019, 17.03

Ranní a večerní rutina je u mě voda z vodovoda, žádné kosmetické věci nepoužívám

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů