ProMaminky.cz - nová rozesílka dárků, nový dopravce

zobrazeno 1994×

Vložil(a): Alexandra, 5. 10. 2016 21.25

Maminky, protože je vás tu víc a víc a už nebylo v našich silách zvládat balit dárky osobně, spojily jsme se s distribuční společností a balíky vám teď bude doručovat GLS. Nebudete na své dárky čekat, odesílat se bude mnohem častěji. :) A my budeme moc rády za zpětnou vazbu, jestli je všechno v pohodě, klidně nám vyfoťte i balíček, v jakém stavu přišel, ať vidíme.. Díky předem. Vaše spokojenost je pro nás zásadní. :)

Sdílejte:   | 
7

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 14. 9. 2017, 10.35

u nás vše OK a jezdí sympatický řidič, vždy zavolá předem, že se blíží a jednou mi balíček doručil i na hřiště, protože jsem se nestihla vrátit domů .-)

Pavla T., 3. 3. 2017, 13.37

Dnes přišla výhra Knížka na čmáraní - Souboj barev. Ráno přišla SMS o doručení mezi 12-15 hodinou. Doručeno ve 13. Kvalitně zabaleno a uvnitř knížka a dáreček balónek a samolepky. Děkuji

Alexandra, 3. 3. 2017, 13.47

Paráda.. všechno, jak má být Díky za info

Fuga

Fuga, 11. 1. 2017, 15.25

já bych řekla, že GLS byla super volba, balíčky přišly vždy v pořádku a hlavě jsem věděla dopředu kdy, takže jde naplánovat den. Díky

editak, 1. 1. 2017, 19.41

já tedy musím GLS vychválit! kam se hrabe DPT nebo ČP u nás... pán mezi svátky poslal sms den předem, druhý den upřesnil, před příjezdem zavolal..bohužel jsme byli na horách, s úsměvem v hlase (to fakt bylo slyšet), že to nic a že přijede jindy...přijel v domluvený den, samý úsměv, oppřáli jsme si nový rok..vím, že je to o lidech, ale tady to tedy funguje!! na rozdíl od ČP, kteří mi poslali SMS, že přijedou mezi 13-19h..takže celý den čekám a v 18:50 mi přišla zpráva, že se doručovací pokus nezdařil... no škoda mluvit

NikolaJ

NikolaJ, 21. 12. 2016, 14.09

Tak to vypadá, že situace s balíčky se nám pomalu stabilizovala..huráá přesto budeme i nadále rády za vaše reakce!

Čertice, 9. 12. 2016, 9.50

Mě včera dorazil balíček moc děkujeme.

rodinka

rodinka, 30. 11. 2016, 10.58

Opet balicek prisel v poradku a ta osuska je uzasna,hrozne heboucka.Zatim jsem objednala vzdycky neco pro prcka,tak uz aby se nam to podarilo

patricia077

patricia077, 11. 11. 2016, 10.04

Takže tentokrát mi balíček přivezl sice stejný pán, ale přišla sms den předem, že pro mne mají balíček, dnes ráno další, že mi ho budou doručovat a ještě jedna kdy..sice to bylo delší časové rozpětí, ale věděla jsem, že přijde, tak jsem zůstala doma a pán zavolal, když přijížděl, tak jsem jen vyběhla..balíček v pořádku, vše došlo, dokonce místo jednoho bodynka dvě..tak nevím, zda bych měla jedno vrátit ...jsem nadšená a moc moc moc děkujííííííííí

patricia077

patricia077, 10. 11. 2016, 15.09

Tak mi právě přišla sms od GLS, že mi budou doručovat balíček a upřesní kdy ...mám takovou radost a nejen z té sms, že už budu vědět, kdy to dorazí ))) děkujiiiiiii

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 11. 2016, 8.54

Chtěla jsem jen upravit svůj komentář, ale to nejde Bohužel jsem si uvědomila, že mi mimo knihy sourozenecké konstelace nedošla ani velká kniha šití. Já na ní úplně zapomněla ...

NikolaJ

NikolaJ, 11. 11. 2016, 10.18

Petro, prosím ještě o strpení, obě knihy jsem zadala k odeslání, ale z nějakého důvodu ze skladu nebyly odeslány, pojedu na sklad v pondělí a dám vědět;-)

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 11. 2016, 15.07

To nevadí, já na to nepospíchám, jen jsem psala, aby se vědělo

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů