Pochlubte se, jaké dárky jste od nás už dostaly?

zobrazeno 2238×

Vložil(a): Alexandra, 21. 5. 2016 0.13

Maminky, každý týden spouštíme dvě soutěže a v našem Věrnostním programu sbíráte za svou aktivitu pampelišky, které si měníte za dárečky. Pochlubte se, co jste si od nás už rozbalily v balíčkách a třeba přidejte, jak dlouho tu už s námi jste a co vás tu nejvíc baví? Touto diskuzí bychom rády motivovaly maminky, které ještě váhají zapojit se do toho našeho "bzukotu" tady :) Chceme jim ukázat, že pokud sdílíte své cenné zkušenosti a inspirujete se vzájemně, moc rády vám balíme a posíláme dárky (a naše děti nám s tím občas pomáhají) :) Snažíme se jít pod povrch témat, víc do hloubky.. nejde v první řadě o to nasbírat pampelišky nebo vyhrát (máme své kontrolní mechanismy, jak rozpoznat účelové sbírání pampelišek), ale pro mnohé maminky je aktivita tady s námi už "návyková", mají mezi sebou už vytvořená kamarádství, podle komentářů poznáte, která maminka je s vámi na stejné vlně a často si píší vzájemně mezi sebou zprávy a když se trefí i lokalita, setkávají se. Budeme rády za každé další doporučení našeho webu ProMaminky.cz dalším vašim kamarádkám... Čím víc nás tu bude, tím zajímavější partnerství můžeme uzavírat a zajímavější a hodnotnější dárečky vám posílat ;) ...Mimochodem víte, že za doporučení kamarádky máte 10 pampelišek?

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 16. 12. 2017, 12.33

já už mám vše rozdané dětem, ale pokusím se něco vyfotit )

vivianr, 18. 11. 2017, 8.36

Už mě to kolikrát napadlo, tak mi to nedá a zeptám se. Nešlo by u některých druhů dárků objednat více kusů? Třeba i po nějakém časovém intervalu. Je mi jasné, že třeba u knížek a hraček objednám jeden kus a šlus. Někdo by si třeba rád. opakovaně něco objednal a jestli se nepletu, tak to nejde. U kosmetiky a výživy by to určitě maminky uvítaly.

Alexandra, 18. 11. 2017, 10.14

Ono to jde, kdyz darek rozkliknete. Ale nevidíme to moc rady, protože darku mivame jen po par kouscich a jsme radši, kdyz se dostane na víc z vas. 😉

vivianr, 25. 11. 2017, 13.05

Tak to mě nenapadlo a myslím, že nejsem sama, což je asi svým způsobem lepší. Jak už jste napsala, takhle se dostane na víc lidí. Jinak děkuji za pěkné dárky

Fuga

Fuga, 8. 12. 2016, 14.26

máte šikovné děti .-) U nás zabodovalo chytré autíčko od Mindok, že jsem musela objednat ještě jedno do školky, protože je vážně báječné

editak, 4. 10. 2016, 15.16

Máme separační plenky, Sunar, kosmetiku a nově i vstupenku na veletrh For Babies, na který se moc těšíme, že se zase potkáme

milík, 3. 10. 2016, 15.52

Když jsem doporučila kamarádce, jak získám pampelišky, prosím? Děkuju

Topik2, 3. 10. 2016, 17.19

Až se kamarádka bude registrovat dostane dotaz jak se o stránce dozvěděla když dá že od kamarádky zeptá se to na jméno...napíše tam to vaše pod kterým tu jste a pampelišky se vám pripisou

Topik2, 2. 10. 2016, 21.10

Mohu napsat nový komentář....už jsem dostala svoji první vyhru....kosmetiku na relax.....úžasne

Blankasiro, 29. 9. 2016, 11.54

Dostala jsem Johnson´s vložky do podprsenky pro dceru, která kojí vždycky když k nám jede, tak si je zapomene vzít, tak jí udělaly radost

Anna K.

Anna K., 29. 9. 2016, 9.44

čaj pro kojící matky, vložky do podprsenky, bio plenky, detol ubrousky a už si dělám zálusk na další báječné ceny

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 29. 9. 2016, 9.28

Já mám největší radost z dětského vařiče pro syna. Vlastně všechny dárky k vánocům mám za pampelišky (knížky, vařič, kufřík, pexeso, ..) Takže moc děkuji

Topik2, 20. 8. 2016, 13.49

Jsem tu nováček takže jsem jeste neměla to štěstí...ale pečlivě stradam pampelišky aby jsme si mohli udělat radost

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů