Nejoblíbenější kategorie na tomto webu ProMaminky.cz?

sledováno 3× zobrazeno 388×

Vložil(a): Alexandra, 30. 3. 2016 12.27

Kterou kategorii na tomto webu ProMaminky.cz máte nejraději? A proč právě tu? Co vás na ní baví a čím vás inspiruje? Rozepište se.. vašich názorů si moc ceníme a pomáhají nám k utváření webu takového, jaký chcete! :) Klidně přidejte i kritiku, máme pro strach uděláno a kritiku bereme jako podnět k vylepšení. :)

Sdílejte:   | 
4

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 3. 12. 2016, 18.02

každá kategorie má něco do sebe. Nejvíce využívám diskuzi, člověk si alespoň rozšíří slovník po celém dni jednoslabičných názvů A velmi oceňuji poradnu, protože názor odborníka je nepostradatelný

Charmed, 13. 4. 2016, 21.19

Asi nejvíce na Vašem webu navštěvuji recepty. Za ním je v těsném zástupu kreativní dílna a v neposlední řadě recenze na produkty.

EliškaVr, 13. 4. 2016, 20.43

Miluju čtení, nové věci, za mě je to kategorie Článků a rozhovorů. Je to pro mě relax, přečíst si něco zajímavého, užitečného, či jen tak něco na odlehčení.

LenčaPar, 13. 4. 2016, 20.38

Skvělou kategorií, kterou nikdy neopomenu je kategorie diskuzí, kde se dočkám pomoci a můžu ji také oplatit.

vilimkova23, 12. 4. 2016, 23.01

Nemám nejoblíbenější kategorii, ale nejoblíbenější stránky Na Vašich stránkách najdu vždy vše co potřebuji, at' je to recept, rada, článek nebo poradna, atd..

Mikulenka, 12. 4. 2016, 20.55

Skvělou kategorií, kterou miluju nejen já ale především děti je kategorie Zábava. Když je nepěkné počasí, nelámu si hlavu s vyhledáváním pohádek a pohodlně si najdeme nějaký pěkný díl v sekci pohádek.

Iveta Záborcová, 12. 4. 2016, 20.48

Pro mě je nejlepší kategorií Diskuze, protože kdykoliv se na něco zeptám, nebo si něčím nejsem jistá, během chvilky se najde nějaká ochotná duše, která mi zodpoví můj dotaz. Stejně tak i já ráda pomohu, když je to v mých silách.

editak, 12. 4. 2016, 13.14

Jsem zde teprve krátce, ale líbí se mi Kreativní dílna, akce s dětmi, diskuze a soutěže

vendy.z, 11. 4. 2016, 16.23

Pro mě je nejvíce inspirativní Kreativní dílna. Určitě budu ráda využívat jak pro tvoření doma se svojí dcerkou, tak i pro tvoření v Klubu maminek s dětmi, který vedu již pět let

Monika80, 10. 4. 2016, 19.05

nejvíce sleduji kategorii hodnocení, podle které se rozhoduji když se chystám koupit nějaký výrobek který nemám možnost si osobně předem vyzkoušet. A dále se mi pak líbí kreativní dílna, kterou budu v budoucnosti, až mi dítko povyroste, navštěvovat častěji.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight