Mikulas a certi

zobrazeno 1289×

Vložil(a): dasza, 20. 10. 2015 17.53

Jak jste na tom ve vztahu mikulas.certi atd??zvete domu?chodite na besidky atd??my domu zasadne nezvem.nelibi se mi to.nestrasim tim deti.a vadi me jak uz ted lidi rikaji certi to vidi..nam mikulas nechava balicek za oknem/dvermi...besidku maj ve skolce.ale to jen tak ze si deti daji rohy na hlavu ..a loni sme navstivily mistni mikulaskou besidku a nastesti dobry.certi tam byli jen nakresleni. A mikulas s andelem u deti..kdo z rodicu chtel.mohl certy navstivit ve vedl.mistnosti...tak sem byla rada;) synovi ac vysvetlujem ze jsou to prevleky.dycky ma respekt i z toho mikulase;)

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 5. 12. 2019, 16.24

domov urcite nie, naco??? aby som mala o starost viac s pratanim a pohostenim? v niektorych dedinach chodi aj 10 certov a kopa anjelov k tomu, tak na taketo divadlo ja fakt nie som, ani do kulturaku moje deti nechcu chodit, takze to mame cele v pazi. a ked bol mikulas v skolke tak spoznali v nom ucitela, takze bolo po prekvapeni, zbytocne sa zamotavame do kopy klamstiev

Žofinka

Žofinka, 5. 3. 2018, 11.28

já nezvala, máme na to čas a nevím, jestli nezůstane pořád jen u punčochy za oknem

Mygara

Mygara, 22. 1. 2018, 13.19

my jsme pozvali domů čerty cca 2krát a stačilo to, to jim bylo okolo 5ti let vždy, jednou pro dceru a jednou pro syna

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 15.10

To mamky přítel říkal synovi, že zlobí tak si pro něj přijde čert, tak se mu to zakázala říkat

Fuga

Fuga, 24. 11. 2016, 10.54

my chodíme na mikulášskou nadílku, ale už předem je avizované, že čerti budou hodní

DenisaC, 21. 11. 2015, 20.32

Zatím ne, ale některých čertů se bojím i já

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 15.09

Já se bojím těch Krampus čertů, jsou hrozní

Kristy Sim

Kristy Sim, 20. 11. 2015, 16.28

Jinak domu certy nebudeme zvat, ale pujdeme se podivat na namesti. Mala vi, kdo je certik, uz jsem ji na to pripravovala a ted mame doma porad "certik bertik" porad musime kreslit, divatse na "certika", modelovat vi, ze cert noso zlobive det do pekla, ale ona je hodna

Kristy Sim

Kristy Sim, 20. 11. 2015, 16.28

Jinak domu certy nebudeme zvat, ale pujdeme se podivat na namesti. Mala vi, kdo je certik, uz jsem ji na to pripravovala a ted mame doma porad "certik bertik" porad musime kreslit, divatse na "certika", modelovat vi, ze cert noso zlobive det do pekla, ale ona je hodna

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 20.24

Loni jsme byli na besídce, před besídkou bylo divadlo. To se malému líbilo. Domů nevodíme, jen najde balíček.

ivka1981, 16. 11. 2015, 16.14

čerty a mikuláše zatím domů nezveme, přijde mi, že do šesti let jsou na to děti ještě malé. Čertama občas strašíme, na to ještě ve čtyřech letech synek slyší a platí to na něj. Pokud vím, do školky jim chodí také jen mikuláš s andělem. Na čerty se chodíme dívat ven, ale jen z dálky. Jinak nám balíček nechávají za dveřma, když se vrátíme z procházky.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů