Mezinárodní den dětí

zobrazeno 1403×

Vložil(a): snany, 29. 5. 2016 10.15

Chystáte něco speciálního pro své děti, berete je na organizované akce nebo jim připravujete program sami? Dáváte dárky, pokud ano- jaké? U nás budou knihy a zkusím jim připravit venkovní hry.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 16. 12. 2017, 12.03

já dětem vždy popřeji a dám jim čokoládu, nijak to nehrotím

Kikinka30, 31. 5. 2017, 18.44

Mam toho letos poprve v planu fakt hodbe,akci je vsude spousta tak si to chceme poradne užít.....

Fuga

Fuga, 8. 12. 2016, 14.43

já malého vzala do dětské herny, kde ještě nebyl a toužil po tom. a to byl i ten dárek

Bellissima, 24. 7. 2016, 17.26

Mezinárodní den dětí je jenom jednou za rok. Podle mého názoru je třeba pro děti připravovat pravidelně podobně takové akce nejméně jednou za měsíc. Dělat dětské besídky alespoň jednou za měsíc = připravit zajímavé soutěže (např. vědomostní, zručnosti, apod.), sportovní hry, vystoupení dětí. V poslední době se úplně zapomnělo na kulturu - recitaci, zpěv a jednoduché divadlo (krátké scénky, kde účinkujícími budou naše děti.

V007A, 10. 6. 2016, 10.12

My jsme navštívili dva programy pro děti u nás ve městě.

BonnieParker, 3. 6. 2016, 7.56

Už se těším, až bude mládě větší a budeme chodit na veřejné dětské dny Když jsem já byla dítě, dostávala jsem od maminy knížky a byla jsem moc ráda, doufám, že v tomhle bude syn po mně - vášnivý čtenář

nikihiphop

nikihiphop, 3. 6. 2016, 0.06

My nic, zrovna jsme měli očkování a jsme eště malincí ale příští rok to už rozjedem

louskacek2, 2. 6. 2016, 14.10

Ja chodim na uz overene akce kazdorocne. Mam rada rodinnejsi atmosferu ne nic masoveho. Ted jsme byli na jedne poradane od Sokola kam chodi cvicit tam uz tech lidi bylo moc ale i tak se to vyvedlo. A pak jsme sli na jednu mensi poradanou mistnim uradem ve spolupraci s jednou organizaci a taky hezke. Darek nedavam ostatne sladkosti si vysoutezila dost. Me se spis libi ze clovek stravi cas spolecne venku pri hrach ktere deti tak bavi to je ostatne duvod proc tam jdu:-). A u nas ted dokonce skolka pripravila pro deti celotydenni program. Jeli na krasny vylet, divadelko, jdou na zmrzku atd.

kamca80, 2. 6. 2016, 12.09

my vyrazíme o víkendu s dětma na nějakou tu akcičku pro děti, už se moc těšíme, vždy si to skvěle všichni užijeme a děti jsou štastné

nellys, 1. 6. 2016, 13.32

My jdeme dnes s dětmi na pohár. A v neděli do ZOO,ale to bysme jeli i kdyby den dětí nebyl

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů