Let v balónu

zobrazeno 142×

Vložil(a): snany, 3. 7. 2016 20.55

Strašně moc mě láká proletět se v balónu, musí to být naprostá paráda. V létě často nad námi létají a já si vždy říkám: " holka musíš našetřit a uskutečnit si sen", jenž zatím vždy byly důležitější jiné věci. Letěla některá z vás v balónu, popíšete mi vaše zážitky?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 9. 12. 2016, 12.29

závidím vám vaši odvahu. mně přijde balón moc neovladatelný. ale taťka to měl k padesátinám a pochvaloval si to

vendy.z, 19. 7. 2016, 22.23

Já nebyla a pro mě tedy neee. Ale proč ne? Jen do toho jděte

janicka2, 18. 7. 2016, 14.34

Tak já se tedy výšek nebojím, ale tohle mne neláká vůbec Jinak souhlasím, hlídat na slevomatu

Zuzka Čtvrtečková, 7. 7. 2016, 12.01

Strašlivě po tom toužím! Ještě u nás, ten pohled na město, to musí být nádhera

dasza, 6. 7. 2016, 7.11

Ba slevomatu to maj za par korun.leteli sme nad buchlovem parada.ale seskok tandem.ci akrobatickej let se mi libil vic..balon byl nudnej celkem

snany, 6. 7. 2016, 9.29

Já jsem spíše klidnější povahy a adrenalinu mám v životě celkem dost, takže za mě tandemový seskok ani akrobatický let fakt ani náhodou. Možná až poletím tak mi příjde balon nudný, ale zatím to vidím jinak.

benca, 4. 7. 2016, 18.05

treba velku odvahu

Jana82, 4. 7. 2016, 12.05

Já se bojím výšek, tak to by mě úplně dorazilo.

k.o.r.i.n.e.k, 4. 7. 2016, 11.00

Já letěla jen za lodí v Tunisku a bylo to také super

jitkamety, 4. 7. 2016, 10.43

Já jsem ještě neletěla ale chtěla bych to zkusit až bude dcera starší

Jarka mmm, 4. 7. 2016, 8.14

Jééé zrovna v pátek jsem letěla!! Nad Českým rájem a byla to paráááááda . Moc doporučuji...Jinak k tomu, co tu je v diskuzi...Je to nejbezpečnější způsob dopravy, v našich podmínkách ten balon prostě nespadne...A nahoře vůbec neni zima - jednak se tam přitápí tim plamenometem a jednak tam vůbec nefouká, protože ten balón samozřejmě letí stejně rychle, jak vítr, který ho unáší . Letěli jsme večer a byli jsme v krátkých rukávech. Mikinu jhsme měli v doprovodném autě. Jinak také je krásný zážitek samotná příprava balonu, pak jeho balení a křest . Někdy mám závratě, ale v balonu opravdu ne...Opravdu doporučuji, rozhodně jsem neletěla naposledy!! . Jen termín jsme domlouvali samozřejmě zaběhu...aby bylo co nejlepší počasí. Jo a prý tam nikdo záchvat paniky neměl..S manželem jsme to měli jako dárek ke třicátinám:).

snany, 4. 7. 2016, 8.52

Děkuji za skoro vyčerpávající informace a v dobrém závidím.

Jarka mmm, 4. 7. 2016, 11.50

Někteří z toho mají úplně zbytečně strach..

dáša, 5. 7. 2016, 22.42

Nad Českým rájem <3 vždy na ně koukáme. To musí být krása vidět z výšky Valdštejn, Trosky, Sychrov, Frýdštejn.. No až jednou našetřím.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight