Lesní školka

zobrazeno 936×

Vložil(a): dáša, 8. 2. 2016 16.34

Máte někdo dítě v lesní školce? Jak jste spokojené. Nebo s čím naopak nejste spokojené?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 8. 1. 2018, 12.22

nemám, když byly děti malé, tak nic takového nebylo

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 12. 2016, 13.47

Já si myslím, že mít lesní školku, tak tam syna dám, má průpravu od prababičky z vesnice, ale u nás není

Fuga

Fuga, 1. 12. 2016, 8.49

osobně se mic nelíbí, bála bych se zimy, vlhka a taky jak je učitelky uhlídají, aby nesnědli třeba semena konvalinky

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 12. 2016, 13.46

Já si myslím, že to mají velice dobře ošéfované

dáša, 9. 2. 2016, 10.26

Já myslela třeba, že děti v naší Lš mají mobilheim a letos tam prý nějak brečely, že je jim zima. Nevím více okolností, jsme ze severu, ale třeba tohohle se trochu bojím.

Jana V., 8. 2. 2016, 21.36

lesním školkám fandím, moje děti chodily ve 2,5 letech příležitostně do místní soukromé školičky, která byla napůl jakoby lesní a ten pobyt venku je moc bavil, v místní zahradkářské kolonii sázeli brambory, kytky, měli tam včelstvo ... byly z toho fakt nadšený ... bohužel to bylo jen na dopoledne

dáša, 9. 2. 2016, 14.26

Jano to je můj sen, děti venku, sází kytky, brambory, zeleninu co si pak sklidí, společně z toho pak něco uvaří. Chodí se starat o zvířata, blbnou v lese, bahně.ach

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 12. 2016, 13.47

To je pěkné, to já mám dobré, že tohle můj syn zažívá u prababičky

dáša, 8. 2. 2016, 20.02

Souhlasím s Katkou, lš většinou zakládají nadšenci a lidé milující přírodu, děti, volnost a tak jsou tyhle školky většinou kvalitní. Za to klasické mš potkáváme na procházkách, hřištích a z přístupu učitelek se mi chce brečet. Nehledě na to, že děti jsou na můj vkus málo venku, špatná strava, autoritativní výchova.

Minnie, 9. 2. 2016, 20.22

Je to všude různé, my máme dceru ve státní a neměnila bych. Ale je fakt, že v našem městě je 6 školek, všude volná místa a jediná naše musela děti odmítat jakej byl zájem strava zdravá, pestrá, dcera tam jí líp jak doma, každý den s nimi něco tvořej, denně jsou na procházce když není fakt liják nebo pod mínus 10. Mají zahradu kde je hřiště a kde pěstují svou zeleninu, kytky, každý má své květináče... Na jaře tam chodí pán s jehňaty... Jsou v několika zemědělských projektech. Učitelky berou děti jako partnery, do ničeho nenutí - kdo chce zpívat, zpívá, kdo nechce, hraje si, to samé s odpoledním spaním. Často jezdí na výlety. Nabízejí mimoškolní kroužky. Za mě fakt super

Katka

Katka, 8. 2. 2016, 19.59

Já teda nesouhlasím že špatné státní školky jsou mýtus. Jak asi vznikla ta potřeba něčeho alternativního, když je státní školka super? Kdo by dobrovolně platil spoustu tisíc? Nevím zatím o žádné nekvalitní lesní školce, protože je zakládají nadšení rodiče a sakra si dávají záležet na výběru pedagoga a provozních záležitostech, aby dostali dotaci apod.

snany, 8. 2. 2016, 17.35

Obecně je ve společnosti mýtus, že státní školky jsou špatné a proto někteří rodiče dávají své děti do různých typů alternativních školek. Velmi záleží na zřizovateli školky, i lesní školky mohou být "nekvalitní", vždy je třeba zajít se podívat jakým způsobem to v daném zařízení funguje. Plus bych viděla větší sepětí s přírodou, mínus rozhodně cenu.

dasza, 8. 2. 2016, 17.06

Ja myslim ze ls nema zadne nevyhody ..ja tu zadnou nemam.a jen zavidim vsem co tam deti maji...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů