Kurzy zdarma?

zobrazeno 447×

Vložil(a): snany, 5. 3. 2016 9.23

Snad mi někdo odpoví. Ráda bych se dále vzdělávala v oblasti pedagogiky, avšak ceny jednotlivých kurzů jsou docela vysoké a s platem AP si moc nemohu "vyskakovat". Nevíte zda momentálně nejsou vypsané kurzy financované EU? Ostrava, FM, Karviná, ale klidně i Olomouc. Na internetu adi hledám špatně, ale nic jsem nenašla.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 3. 1. 2018, 19.06

v této oblasti se vůbec neorientuji

Petra Schoberová, 6. 3. 2016, 7.33

zkuste se opravdu zeptat na UP tam vám určitě poradí

snany, 6. 3. 2016, 7.42

Ale to bych musela být nezaměstnaná a platí jen rekvalifikační kurzy nebo se pletu? Mě spíš napadlo se zeptat na školskén odboru magistrátu nebo krajského úřadu. Spíš mě zajímalo zda někdo o kurzech neví a případně má osobní zkušenost. Zkusím se ještě asi pobavit s ředitelem, t4eba mě nasměruje na koho se mám obrátit.

Petra Schoberová, 7. 3. 2016, 6.03

Aha,to je pravda to by jste musela byt nezaměstnanaá co se týká rekvalifikace ale myslím že za zeptání člověk nic nedá, oni na UP vědí víc nez si človek dokaže najít,myslím že když řeknete co sháníte paní by měla být schopna vam nejakým způsobem odpoevedet ... ale ani s tím magistrátem to není špatný nápad ale myslím že takové kurzy asi zdarma nebudou... uvidíte

benca, 5. 3. 2016, 17.14

na slovensku som take nevidela a nepocula, mozno na urade prace su nejake kurzy ale to skor pracovne

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů