Ježíšek a dárky

zobrazeno 3078×

Vložil(a): Estrela113, 17. 12. 2014 13.36

Jakým způsobem k vám nosí Ježíšek dárky? My jsme jako děti vždy s tatínkem číhali v dětském pokoji u okna na první hvězdičku, ze které se spustil ježíšek a když maminka dole zacinkala zvonečkem, dárky se objevliy pod stromečkem. Bylo to pro nás jako kouzlo. My jsme dětem zavedli zvyk, že jedeme na vánoční dětskou mši, při nasedání do auta se já jako opozdilec ještě obouvám, mezitím schovám dárky pod strom a když se vrátíme ze mše, dárečky jsou pod stromečkem :-) a jak to Ježíšek dělá u vás?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 27. 12. 2018, 20.22

tento rok zobral manzel deti do detskej nech sa slavnostne oblecu a ja som vybehla po darceky a supla pod stromcek a zakryla malym obrusom. pocas vecer sme sa este cudovali ze preco Jezisko nebol... tak to bolo skryte ze si to ani nevsimli, ale zas o to lepsie prekvapko lebo ked to konecne nasli, tak nechapali kedy to priniesol lebo cely cas boli v tej miestnosti aj oni, tak to dobre vypalilo

Žofinka

Žofinka, 5. 1. 2018, 14.06

u nás zvoní a vyhlížíme ho z okna

Mygara

Mygara, 26. 7. 2017, 14.29

teď už nevěří, ale stejně vyhlíží za oknem kdy přiletí .-)

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2016, 19.48

U nás se nesmělo do obýváku, tam rodiče nechali dárky a po večeři šel táta na záchod a pak zazvonil zvonek Letos ještě nevím, jak to udělám

Blankasiro, 25. 9. 2016, 19.01

U nás s dětmi jdeme dát večeři zvířátků a dědeček zatím připraví pod stromeček dárky

nikolava, 7. 11. 2016, 14.28

Taky mám něco takového v plánu

Minnie, 23. 3. 2016, 12.31

Na Štědtý večer jsme u našich, po večeři jde můj otec mýt nádobí a potom do kuchyně přijdeme i my s holkama. Přítel s tátou a holkama vyhlížejí Ježíška a my s mamkou zatím nanosíme dárky z ložnice do obýváku pod stromek. Zatím dceři nebylo divný, že s babičkou mizíme a myslím, že když zazvoní zvonek, ani si neuvědomí že babička v kuchyni nebyla a schovala se rychle do koupelny

Blankasiro, 7. 11. 2016, 15.04

dobrá strategie

Minnie, 8. 11. 2016, 9.50

No letos už to takhle nebude naši šli od sebe takže my budeme doma, musíme tím pádem vymyslet strategii jinou.

Minnie, 23. 3. 2016, 12.31

Na Štědtý večer jsme u našich, po večeři jde můj otec mýt nádobí a potom do kuchyně přijdeme i my s holkama. Přítel s tátou a holkama vyhlížejí Ježíška a my s mamkou zatím nanosíme dárky z ložnice do obýváku pod stromek. Zatím dceři nebylo divný, že s babičkou mizíme a myslím, že když zazvoní zvonek, ani si neuvědomí že babička v kuchyni nebyla a schovala se rychle do koupelny

Troll, 27. 11. 2015, 19.52

U nás doma se na Ježíška nevěří. Každopádně to probíhá něják tak, že já jakožto nejstarší z dětí spolu s mojím milovaným tatínkem odvedu mladší sourozence do pokoje, kde čekáme až zazvoní zvoneček. Sestry pak běží do obýváku kam mamka s dědou nanosili dárky. Některé spolužačky tvrdí, že jsem přišla o ,,kouzlo vánoc"... Vždy mám chuť jim dát přes hubu, nakonec jim ale jen řeknu něco na spůsob že je mi jich líto... A mimochodem, nedokážu si představit že bych přišla o zdobení stromečku. Jak někdo může dětem odepřít tuhle skvělou aktivitu? Jedna z věcí, kterou nikdy nepochopím.

Minnie, 23. 3. 2016, 12.27

Tak u nás Ježíšek dárky nosí, ale stromeček zdobíme i s holkama, o to bych je taky ochudit nechtěla

Blankasiro, 7. 11. 2016, 15.05

každý to holt má jinak

Zuzi, 21. 11. 2015, 21.00

My po večeři koukáme z okna...no a manžel jde jako na pokoj otevřít okno, aby se tam Ježíšek dostal (mezitím je tam naskládá, akorát v poslední době moc nestíhá balit dárky pro maminku, takže jde s večeře dřív, vymlouvá se potřebou na toaletu a dohání resty ) a pak zacinká a jééé to je zase dárků...

Zuzka Čtvrtečková, 16. 11. 2015, 9.25

My koukáme z okna a vyhlížíme. Jaká náhoda, že jsme ho ještě nikdy neviděli a maminka s tatínkem se pod různými záminkami na chvilinku ztratí.. Jako děti jsme to ještě střídali s pouštěním svíček v koupelně a mezi tím Ježíšek zazvonil a rozsvítil stromeček.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů