Jaký jste měli Štědrý den? :)

zobrazeno 1029×

Vložil(a): Alexandra, 25. 12. 2015 14.22

Maminky, jaký jste doma měli Štědrý den? Povedlo se všechno podle představ? Co děti a jejich radost z dárků? Udělal jim radost některý dáreček od nás, včeliček, který jste si vyměnily za nasbírané pampelišky? V jakém složení jste tento den trávily? Teším se na vaše zážitky :)

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

naseivanka, 20. 12. 2022, 15.18

My jsme si Štědrý večer nakonec užili, ač to tak na začátku nevypadalo. Manžel mě totiž šeredně naštval, tak jsem ho vyhodila z baráku a dala mu na cestu jenom prut a https://www.sportcarp.cz/krmeni-a-nastrahy/boilies/hotove-boilies/ boilies a říkala, ať se bez kapra nevrací. Jsem na něj byla opravdu hodně tvrdá. Ale pak mi to v posteli napravil.

Mygara

Mygara, 16. 1. 2018, 19.35

já jsem dávala pod stromek i dárky od vás, včeliček, které jsem si schovala, je to krása, pozorovat děti, jak se k dárkům ženou

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 15.20

U nás to byly první vánoce syna a byl roztomilý. Trhal papír, zkoumal hračky a koukal ne světýlka, letos to bude ještě hezčí

Fuga

Fuga, 29. 11. 2016, 16.57

pod stromečkem bude i dárek od Vás a doufám, že Štědrý den proběhne bez stresu a v pohodě

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 15.20

Také mám letos dárečky od včeliček

ivka1981, 7. 1. 2016, 15.28

štědrý den byl v pohodě, děti měly z dárků radost a vůbec se jim od stromečku nechtělo. Protože jsme v bytě 2+1, šla jsem s dětmi ven, manžel vše nachystal a když jsme se vraceli, čekal na nás dole u dveří - jakmile jsme otevřeli dveře do bytu, byl vidět rozsvícený stromeček, tak jsme se šli hned podívat - večeři jsme si dali až potom v klidu, když si děti hráli, jsou ještě malé - necelý rok a tři a půl Lego za pampelišky mělo být pod stromečkem, ale protože jsme se před Vánoci dostali do nemocnice, byl to dárek za to, že jsme všechno zvládli - balíček přišel přesně v den, kdy nás propustili

nikolava, 4. 1. 2016, 21.19

Syn měl 4,5 měsíce, takže mu to bylo jedno Seděl s náma u večeře (ve vajíčku), pak jsme šli rozbalovat - dostal omyvatelnou pískací knížku, tak se tolik zabral do čtení až z toho usnul v půlce rozbalovaní

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 15.21

Tak to je roztomilé, syn měl už 8 měsíců a jeho první vánoce si užil :.-)

Minnie, 1. 1. 2016, 11.27

Letos to byly první Vánoce s dvěma dětma . Ráno k nám přišli přítele rodiče a byli u nás přes oběd. Po obědě šli domů a my s holkama šli na procházku. Potom jsme šli k mým rodičům a tam jsme byli na večeři a na nadílku. Večeře byla kvůli nejmladší Denisce už o půl šesté. Pod stromečkem byla hora dárků, takže se rozbalovalo pěkně dlouho . Z tohoto webu dostala čtyřměsíční Deniska LED světýlko co jsem vyhrála v soutěži, a pískací knížku za pampelišky. Čtyřletá Natálka dostala za pampelišky knížku Včelí medvídci kterou tatínek čte pořád dokola a dostaly ještě spoustu krásných dárků, a my také, takže spokojenost . A Deny to natáhla, místo obvyklé sedmé mi usnula o půl deváté na rameni, tak jsme ji dali do pokojíku a ještě jsme si dali poháry co mamka dělala a povídali jsme si. Domů jsme jeli před desátou a Naty vytuhla jen si lehla

Minnie, 1. 1. 2016, 11.27

Letos to byly první Vánoce s dvěma dětma . Ráno k nám přišli přítele rodiče a byli u nás přes oběd. Po obědě šli domů a my s holkama šli na procházku. Potom jsme šli k mým rodičům a tam jsme byli na večeři a na nadílku. Večeře byla kvůli nejmladší Denisce už o půl šesté. Pod stromečkem byla hora dárků, takže se rozbalovalo pěkně dlouho . Z tohoto webu dostala čtyřměsíční Deniska LED světýlko co jsem vyhrála v soutěži, a pískací knížku za pampelišky. Čtyřletá Natálka dostala za pampelišky knížku Včelí medvídci kterou tatínek čte pořád dokola a dostaly ještě spoustu krásných dárků, a my také, takže spokojenost . A Deny to natáhla, místo obvyklé sedmé mi usnula o půl deváté na rameni, tak jsme ji dali do pokojíku a ještě jsme si dali poháry co mamka dělala a povídali jsme si. Domů jsme jeli před desátou a Jaty vytuhla jen si lehla

benca, 28. 12. 2015, 14.51

ochoreli sme cela rodina

Katka

Katka, 26. 12. 2015, 10.00

Štědrý den jsme si užili maximálně už od rána, kdy jsme rozbalili první dárky. Dceru velmi zaujal bratrův dárek z VP, malování vodou a všude ho vozí ukazovat po návštěvách a každý si to musí vyzkoušet ;o)) Syn zase nepouští z ruky kufřík s nářadím z VP a všechno nám opravuje. Začal hned se svojí novou koloběžkou, seřizoval a vylepšoval ;o) Manžel byl mile překvapený radami ohledně hry na kytaru a akordy do kapsy, taktéž z VP. Dcera nás trošku rozesmála u svého dárku z VP, kartičky s příklady na násobení, kdy prohlásila, že se Ježíšek spletl. Je ve druhé třídě. Tak jsem jí vysvětlila, že se nespletl, že se jí to bude hodit už příští rok. Po počátečním ostychu krabičku otevřela a když zjistila, že ty jednoduché příklady zvládne už i jako druhačka, hned jí stouplo sebevědomí ;o) Je velká čtenářka, takže i Tři bratři padli na úrodnou půdu.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů