Firma na stěhování

zobrazeno 139×

Vložil(a): klárka, 28. 7. 2016 12.25

Ahoj maminky, budeme se za dva měsíce stěhovat do nového bytu a já pořád nevím, jestli se přestěhovat svépomocí a nebo si raději sehnat nějakou stěhovací firmu? Máte některá zkušenosti co je lepší? Mám malé dítě a manžel je dost často dlouho v práci, takže to bude všechno na mě....tak jako vždycky. Za stěhováky zaplatím, ale zase nemáme žádné větší auto, takže bysme si museli pronajmout nějakou dodávku a právě nevím, jestli pka stěhováci nevyjdou líp....díky za každou radu :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

kahy.tom, 26. 1. 2017, 18.26

Zdravím, můžete to zkusit svépomocí. Tady máte pár rad jak to zvládnout: http://www.nicemagazine.cz/rubriky/technika/co-zaridit-pri-stehovani-a-na-co-si-dat-pozor Jinak hodně štěstí při stěhování

Kateřina Slabá, 5. 1. 2017, 13.21

Dobrý den, my jsme se stehovali z bytu do domu. Jak píšete, my 2 malé děti a manžel pracovně vytížený. Proto jsem manžela přesvědčila, že stěhováci budou asi lepší, než se s tím tahat sami. A ve finále i on uznal, že to tak je. Po pár oslovených firmách jsme si vybrali Stěhování Čtvrtečka - ctvrtecka.cz. Využili jsme úplně všeho. Od krabic až po samotné stěhování. Vše šlo podle plánu a poměrně rychle. Myslím si, že kdyby jsme to dělali sami, tak to bude trvat věčnost, budeme strhaní a totálně nepoužitelní.

Medulinka, 12. 11. 2016, 11.54

Dobrý den, na stěhování jsem si vybrala firmu stehovani-tavocer.cz Vše klaplo jak mělo a na ceně, které jsme se domluvili také souhlasila. Panové, kteří mě přijeli přestěhovat byli příjemní a ochotni. Ještě jsem potřebovala odvést zvlášť starý gauč kamarádce, která o něj měla zájem. Tak jsem je poprosila, jestli by ho také nemohli navíc převést do jiného bytu. Fakt super, nebyl žádný problém a mohu doporučit. Vše bylo rychlé a bez stresu.

Minnie, 17. 9. 2016, 11.56

My se stěhovali několikrát a vždycky jsme to zvládli sami. Z toho dvakrát s dítětem. Sice to bylo týden jak po výbuchu, všude krabice, ale přežili jsme to . Máme rodinu co pomůže. Teď na podzim doufám se budem stěhovat zas. S dvěma dětma. Malá má separačku, totálně na mě závislá. Nehrozí že by si jicněkdo mohl vzít do kočárku. Bude to mazec, ale zase starší bude ve školce, nějak to budu muset zvládnout

klárka, 22. 8. 2016, 13.31

No jak to tu čtu, tak asi radši zvolím ty stěhováky. Jasně, že by manžel pomohl, ale je na vyšší manažerské pozici a dost často jezdí i na důležitá jednání nejen po republice, ale i do ciziny, takže s tím časem je to fakt složité. A představa, že se budeme stěhovat sami a manžel budu muset do práce a já bych to měla na krku sama, tak to radši oželím ty peníze Ale dík za tip s těmi drobnými věcmi a třeba kvítky, to v autě třeba na 2x - 3x zvládnu průběžně i před stěhováním. A teď zásadní otázka....máte zkušenosti se spolehlivou stěhovací službou, která bude cenově přijatelná??

dáša, 28. 7. 2016, 23.36

Pokud máte peníze, pak bych volila firmu. Přece jen se říká, že lepší vyhořet než se stěhovat a pokud jste na to víceméně sama, tak bych neváhala.

skřítek, 28. 7. 2016, 21.50

Naposledy jsme se stěhovali před rokem a poprvé jsem objednala stěhováky. Křehké věci jsme si odvozili postupně naším autem, ale na nábytek a ostatní těžké věci můžu jenom doporučit, nedovedu si představit že bychom to dřeli sami. Přijeli ooooobrovským autem a vše naložili na jednou. A finančně se to dá unést, fakt to za to stojí.

Katka, 28. 7. 2016, 20.35

Bála bych se, že stěhováci všechno rozmlátí. Obrátila bych se o pomoc na rodinu a je snad jasné, že v den stěhování bude manžel doma a pomáhat....můj by měl v tom teda nenechal.

Jana82, 28. 7. 2016, 17.13

My jsme se vždycky stěhovali sami, pomohla nám rodina, přátelé.

jitkamety, 28. 7. 2016, 16.11

My jsme si půjčili dodávku od známých,zkus se poptat

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight