dítě v pozdním věku

zobrazeno 1800×

Vložil(a): Zuzi, 23. 5. 2015 12.11

omlouvám se, ale nejde se o tento příběh nepodělit ...nevím jak vy ostatní maminky, ale já jsem v šoku, vždycky jsem chtěla kupu dětí, ale tohle je dle mě extrémní situace...ostatně je to její věc, ale já na to koukám s několika otazníky.....dnešní článek na Novinkách.cz Pětašedesátiletá Němka porodila čtyřčata, má už 17 dětí, odkaz na článek: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/370290-petasedesatileta-nemka-porodila-ctyrcata-ma-uz-17-deti.html A kdy je vaše hranice věku na poslední možné těhotenství?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 15. 1. 2018, 13.26

já jsem proti , aby maminky ve věku babiček měli plánovaně děti, i když je to každého věc

Mygara

Mygara, 24. 8. 2017, 14.16

přijde mi to přitažené za vlasy, nejsem také proti kupě dětí, když je rodiče vychovají, mají na ně čas a i je finančně zabezpečí

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 12. 2016, 22.11

Je to síla, chudák to miminkoo já bych do toho nešla

Fuga

Fuga, 22. 11. 2016, 10.59

nemáme ji právo soudit, ale nevím, zda domyslela všechna rizika ať už zdravotní nebo i to, že své dítě zřejmě nestihne vychovat

jajulaš, 9. 3. 2017, 7.41

lepe bych to nerekla

Mahdalka, 19. 4. 2016, 22.21

Pani teda obdivuju,že má takovou odvahu,uff.její poslední dítě lituju,že má už tak starou maminku,určitě si pak spolužáci budou myslet,že je to babička a myslím,že paní třeba ani nestihne dítě vychovat tak,aby už bylo samostatný.Pro mě je to nezodpovědnost.Jinak já sama poprvé rodila v 36 letech,druhý dítě už asi nebude a taky si už přijdu jako starší matka,myslím že už nemám ani tolik síly co bychměla třeba v 27 letech

Minnie, 22. 3. 2016, 13.41

Je to její věc... Já chci ještě děti, i později abych měla radost až tyhle dvě půjdou do puberty... Do 40 je to ok. Ale kdybych náhodně otěhotněla třeba já nevím, ve 45, tak si dítě nechám. Rozhodně nepůjdu na potrat jen proto, že okolí budu připadat ,,stará". Tohle je každého osobní věc.

mckvak, 21. 6. 2015, 7.37

Tohle je docela sila:( Ja mam jedno je mi tricet a o druhem jsem ve fazi kdyz pouze premyslim jestli ano nebo ne. A v 65 budu rada kdyz si budu (mozna) uzivat duchod a tesit se z vnoucatek

hellova, 18. 6. 2015, 22.20

To uz je fakt.moc!

veru.veru, 26. 5. 2015, 22.07

Podle mého je jednoznačně nezodpovědná, není-li už snad i senilní, jinak si neumím vysvětlit, proč ženská, která už děti má, potřebuje mít v tomhle věku další. Chtěla být zajímavá? Ale co ta děcka? Jak dlouho budou mít maminku? Budou zdravá? Ach jo.

hellova, 18. 6. 2015, 22.22

Podle me chce byt slavna

dasza, 25. 5. 2015, 10.47

te pani to muze byt jedno... ta za chvili bude nosit pliny, bude stara, a bude "umirat" a chudaci deti ji v tomto uvidi, budou se o ni muset postarat, budou "ti chudaci" to ztratily maminku moc brzy... je sice fajn ze se ted citi uplne OK a svezii...ale proste je to nezodpovedny, a treba za 20 let to muze byt uplne jinak a zrovna kdyz ji deti budou potrebovat(maturita- vysoka, atd atd, svatba prvni vnuci aj- jim nebude k ruce a ty deti to bude hoodne mrzet!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů