Dětské soutěže krásy

sledováno 1× zobrazeno 5884×

Vložil(a): Christie, 4. 1. 2015 14.34

Minulý týden jsem zaznamenala pořad na Prima love Malé královny krásy, možná vám také neunikl. Tak nějak mne přivedl k myšlence, zda je to ještě vůbec normální přihlašovat děti už téměř od narození do takového typu soutěže a vzbuzovat v něm iluzi něčeho, od reality celkem vzdáleného. Jak se maminky na tento druh soutěží díváte vy? Vidíte v nich nějaký přínos pro dítě?

Sdílejte:   | 
5

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

mattonka, 27. 4. 2018, 14.45

Ahoj, vím, že tenhle pořad běžel, nebo možná ještě běží, ale já se na něco takové dívat nemůžu...přijde mi to vážně přehnané. Některé děti jsou opravdu mimořádně krásné, ale dělat z toho takový byznys mi přijde dost ulítlý.

Žofinka

Žofinka, 5. 1. 2018, 13.54

je to ukradené dětství a vůbec se nedivím, jestli ty holky v dospělosti trpí bulimií apod.

Barbarelka, 10. 11. 2017, 7.25

Tohle je za mě hrozné chudáci ty holčičky. Já bych tohle zakázala.

navji, 26. 7. 2017, 21.16

děs, nikdy bych to svému dítěti neudělala, vypadají jak umělé barbinky, se kterými by si měly hrát....matky si na nich léčí své mindráky....samy to nikam nedotáhly, tak zničí dětství dětem...

Mygara

Mygara, 26. 7. 2017, 14.53

v tomto tedy žádný přínos nevidím, jsou to cvičené opičky

Gabill, 5. 7. 2017, 21.48

Hrozne. To uz nie su dievcatka ale babiky.

macina135

macina135, 22. 4. 2017, 16.29

Tohle nejsou děti, ale zrůdičky. Je to živá porcelánová panenka. Tady si akorát jejich rodiče plní svoje sny a snaží si vynahradit svoje vlastní selhání.

annahb, 2. 5. 2017, 19.03

přesně tak mě se to taky vůbec nelíbí

Janako

Janako, 28. 3. 2017, 15.23

Nelíbí se mi to, nesouhlasím s tím. Myslim, že se ty holky dostanou předčasně někam, kam nepatří. Mají si užívat dětství a běhat venku, ne koukat do zrcadla. Podle mě si pak y holky i o sobě myslí, jaké jsou celebrity a budou očekávat, že se k nim tak ostatní budou chovat.

jajulaš, 8. 3. 2017, 7.43

toto je strašné take jsem par dilu videla a bylo mi z toho docela nevolno, nechapu jak nekdo ze svého dítěte muže toto udělat, beru princeznu na maškarní ale toto..smutné

Zlata1, 27. 2. 2017, 18.45

Jednou jsem taky zhlédla tuhle soutěž krásy pro malé princezny. Když jsem viděla co všechno musí podstupovat a že ty jejich matky jsou naprosto úplně v jiném světě, než je realita a určitě to nedělají jenom proto aby světu ukázaly jak mají krásnou dceru. Ta chamtivost po penězích je opravdu v tomhle až neuvěřitelná. Vždyť ty holčičky nemají normální dětství, jo panenky jsou to krásné, ale to jenom, že je nalíčí a nosí paruky jako panenky. Své dceři bych tohle nikdy neudělala.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů