Den dětí

zobrazeno 884×

Vložil(a): Leňulka, 1. 6. 2019 11.06

Maminky jaké dárečky dáváte na Den dětí? My jedeme na výlet a potom na obecní soutěže pro děti. Chtěla jsem teda pro dceru ještě dárečky z Věrnostního programu ale bohužel nepřišli. Taky u vás doručení trvá tak dlouho? Objednávku jsem podávala 10.5. poslední zpráva je z 14.5 od Zásilkovny, že čekají a fyzické předání a od té doby nic, žádná zpráva, žádná změna :-( Tak jsem fakt zvědavá kdy to zase dorazí, minulá objednávka došla po asi 3-4 týdnech. Letos je to takové zdlouhavé to doručení

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Nikoll, 2. 7. 2019, 12.03

Dcera letos dostala koloběžku, tu si přála. Jinak jsme byli na dětském dnu kde si vysoutěžila spoustu her, a teď měli opoždený ve školce na závěr roku a tam taky soutěžila a dostali spoustu krásných cen.

Ketris

Ketris, 9. 6. 2019, 8.15

My dali dceri lego, knizku a obleceni - to bylo potreba

vaniilla, 5. 6. 2019, 13.54

U nás nic

ROMA-Z, 4. 6. 2019, 15.12

U nás knížka a lego duplo, čteme a skládáme, takže se to hodilo

petralak

petralak, 4. 6. 2019, 12.01

My dali pískoviště jako dárek:-)

Zdeňka S., 4. 6. 2019, 6.20

U nás byla taky akce ke Dni dětí, tak jsme šli ještě na zmrzku a pak napustil venku bazének , jinak nějaké dárečky nedáváme...

Aliisha

Aliisha, 3. 6. 2019, 22.35

Byli jsme v kině a na dětské akci u nás ve městě. Nic extra jsem nekupovala.

Adrianita, 3. 6. 2019, 13.41

My byli u tchyně na venkově. Děti dostali věci na tvoření a ještě má dorazit dřevěný stoleček s židličkami a látkové obaly na očkovací průkazy.

Leňulka, 3. 6. 2019, 19.59

obaly na očkováky jsem taky viděla pěkné ale mě se to zdá zbytečná věc, holka má jen povinné očkování a ty jsou jen dvě a preventivky takže očkovák je třeba tak jednou do roka a jinak leží v šuplíku, tak obal nepotřebuje

Adrianita, 3. 6. 2019, 20.54

Napsala jsem sice na očkováky, ale je to zdravotní a očkovací průkaz. Myslela jsem, že to mají všichni. Zapisují se tam především údaje z preventivních prohlídek. Takže 18 let bude sloužit. Škoda, že jsem obal neporidila už psovi na průkazku, za 8 let už je docela zničený.

Leňulka, 3. 6. 2019, 22.34

tak ten myslím taky kde jsou i preventivky a ty taky tak často nejsou teď jsme byly na 3leté a další je až v 5letech a očkování mezi tím žádné, takže ty 2 roky teď bude ležet doma v šuplíku netknutě, proto se mi to zdá zbytečné, občasným užitím se ani do 18let neopotřebí aby z toho byl salát

Adrianita, 4. 6. 2019, 10.31

Já je pořád nosím v přebalovací tašce. 😁

snany, 3. 6. 2019, 12.11

Z práce jsme jeli do Zoo, tak jsem vše vzala nejstarší s sebou. Starším dětem jsem koupila peněženky a nejmladší jsem objednala duhovou houpačku

V007A, 2. 6. 2019, 19.54

Dala jsem dceři puzzle a pak sadu razidel do papíru na vyrábění. Puzzle leží na poličce a s razidly vyrábí pořád ☺

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů