Den dětí

zobrazeno 186×

Vložil(a): Leňulka, 1. 6. 2019 11.06

Maminky jaké dárečky dáváte na Den dětí? My jedeme na výlet a potom na obecní soutěže pro děti. Chtěla jsem teda pro dceru ještě dárečky z Věrnostního programu ale bohužel nepřišli. Taky u vás doručení trvá tak dlouho? Objednávku jsem podávala 10.5. poslední zpráva je z 14.5 od Zásilkovny, že čekají a fyzické předání a od té doby nic, žádná zpráva, žádná změna :-( Tak jsem fakt zvědavá kdy to zase dorazí, minulá objednávka došla po asi 3-4 týdnech. Letos je to takové zdlouhavé to doručení

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ketris

Ketris, 9. 6. 2019, 8.15

My dali dceri lego, knizku a obleceni - to bylo potreba

vaniilla, 5. 6. 2019, 13.54

U nás nic

ROMA-Z, 4. 6. 2019, 15.12

U nás knížka a lego duplo, čteme a skládáme, takže se to hodilo

petralak

petralak, 4. 6. 2019, 12.01

My dali pískoviště jako dárek:-)

Zdeňka S., 4. 6. 2019, 6.20

U nás byla taky akce ke Dni dětí, tak jsme šli ještě na zmrzku a pak napustil venku bazének , jinak nějaké dárečky nedáváme...

Aliisha

Aliisha, 3. 6. 2019, 22.35

Byli jsme v kině a na dětské akci u nás ve městě. Nic extra jsem nekupovala.

Adrianita, 3. 6. 2019, 13.41

My byli u tchyně na venkově. Děti dostali věci na tvoření a ještě má dorazit dřevěný stoleček s židličkami a látkové obaly na očkovací průkazy.

Leňulka, 3. 6. 2019, 19.59

obaly na očkováky jsem taky viděla pěkné ale mě se to zdá zbytečná věc, holka má jen povinné očkování a ty jsou jen dvě a preventivky takže očkovák je třeba tak jednou do roka a jinak leží v šuplíku, tak obal nepotřebuje

Adrianita, 3. 6. 2019, 20.54

Napsala jsem sice na očkováky, ale je to zdravotní a očkovací průkaz. Myslela jsem, že to mají všichni. Zapisují se tam především údaje z preventivních prohlídek. Takže 18 let bude sloužit. Škoda, že jsem obal neporidila už psovi na průkazku, za 8 let už je docela zničený.

Leňulka, 3. 6. 2019, 22.34

tak ten myslím taky kde jsou i preventivky a ty taky tak často nejsou teď jsme byly na 3leté a další je až v 5letech a očkování mezi tím žádné, takže ty 2 roky teď bude ležet doma v šuplíku netknutě, proto se mi to zdá zbytečné, občasným užitím se ani do 18let neopotřebí aby z toho byl salát

Adrianita, 4. 6. 2019, 10.31

Já je pořád nosím v přebalovací tašce. 😁

snany, 3. 6. 2019, 12.11

Z práce jsme jeli do Zoo, tak jsem vše vzala nejstarší s sebou. Starším dětem jsem koupila peněženky a nejmladší jsem objednala duhovou houpačku

V007A, 2. 6. 2019, 19.54

Dala jsem dceři puzzle a pak sadu razidel do papíru na vyrábění. Puzzle leží na poličce a s razidly vyrábí pořád ☺

jancaan, 2. 6. 2019, 18.20

Byla jsem se synem na místním dnu dětí, kde se vyřádil na atrakcí + dostal takový malý dětský stan na zahradu od babičky a dědy.

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací