Co s sebou nosíte (nebo budete nosit) v přebalovací tašce?

sledováno 1× zobrazeno 386×

Vložil(a): Alexandra, 9. 12. 2015 12.52

Maminky, řekněte.. co všechno s sebou nosíte v přebalovací tašce? Máte klasickou přebalovací tašku a v ní i věci pro sebe, nebo máte oddělenou tašku pro dítě / děti a svou kabelku zvlášť? Poraďte ostatním praktické tipy, jak si co nejlépe zorganizovat vše potřebné a zároveň s sebou netahat spousty zbytečností, které nikdy nevyndáte. Ty z vás, které zatím miminko očekávají, podělte se o svou představu, jak byste si věci chtěla uspořádat a načerpejte inspiraci od zkušených maminek :)

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 29. 11. 2016, 14.01

já nosím v přebalovací tašce plenky, náhradní oblečení, přebalovací podložku a jídlo a bryndák pro malého. Osobní věci mám u sebe v batohu, protože tašku nechávám na kočárku a některé ruce našich spoluobčanů jsou velmi nenechavé

Mahdalka, 19. 4. 2016, 21.41

Mám už 2,5 leťáka a přebalovací tašku nosím pořád,protože je prosttě úžasná a vypadá jako kabelka.Mám v ní klíče,paněženku a jelení lůj pro sebe.Pro malýho hlavně papírový kapesníčky,vlhký ubrousky,náhradní oblečení(boxerky,ponožky,tepláčky a triko),pití a mňamky.Občas bohužel ještě i dudlíka

V007A, 23. 3. 2016, 19.29

Moc tam toho nenosím. Plenku, ubrousky, peněženku, někdy občerstvení.

ivka1981, 19. 12. 2015, 16.06

mám jen jednu tašku, mám v ní svoje věci a pro dítě plínky, ubrousky, přebalovací podložku, když bylo dítě menší, nosila jsem ještě náhradní oblečení. Když je větší,bylo tam navíc pití a něco dobrého na zub.

stankau, 18. 12. 2015, 20.55

Som tehotná, ale plánujem nosiť plienky na prebalenie (látkové), medvídka a utierky na zadoček, doklady, peňaženku, kľúče, prebaľovaciu podložku, vrecko na použité plienky, kapesníčky. A uvidím, čo všetko sa ešte zmestí, pretože momentálne mám tzv. bezodnú kabelku. Muž je vždy nešťastný, keď v nej má niečo hľadať.

BonnieParker, 18. 12. 2015, 20.24

Tak náhradní bavlněné plenky a svrchní kalhotky, pytel na špinavé pleny, přebalovací podložku, ubrousky a lahvičku s Medvídkem (slouží místo vlhčených ubrousků) a oblečení dle počasí. Pro sebe pak klíče, peněženku, láhev s pitím a papírové kapesníky.

andelinka, 18. 12. 2015, 12.02

V tašce nosím takový balíček: 3 náhradní pleny, vlhčené ubrousky, látková plena a krém na prcinku v cestovní velikosti. Pak tam mám věci pro mimi: lehkou svačinku, nějaké ty pamlsky (sušenky, křupinky apod.), náhradní dudlík, bryndáček, lžičku a něco pro dítko k pití. Kojím, takže mléčko a sadu na přípravu nenosím. Potom balíček oblečení v případě nehody (bodyčko, punčošky, ponožky, tepláčky, mikinka, rukavičky). Pak věci osobní potřeby - peněženku, mobil, klíče, sluneční brýle, doklady (včetně těch pro mimi - kartička pojištěnce a očkovací průkazka), diář, kapesníky (papírové i látkové), desinfekci na ruce, WC pokrývku na prkýnko v případě, že by se starší dcerce chtělo na velkou někde v restauraci např. a láhev s vodou (nejen pro sebe na pití, ale případně i na umytí rukou).

luciusmius, 17. 12. 2015, 5.25

tak my pouzivame prebalovaci tasku a v ni mame pliny mlickko pak v misticce nutrilon kdyby bylo potreba jeste udelat dal termosku s teplou prevarenou vodou flasku se studenou prevarenou vodou bryndak obcas obleceni na prevleceni ja tam mam diar penezenku mobil mmalou latkovou tasku na nejaky ten maly nakup a obcas nejake to jidlo pro me (pecivo nebo ovoce).... a to je as vse snad jsem na nic nezapomnela

Hosana, 16. 12. 2015, 10.47

Já dost obměňuji s tím jak mi roste dítko. také podle sezóny. Takže beru náhradní oblečení, plenky, Bepanthen, dezinfekci na ruce, vlhčené ubrousky, lahve s pitím, sváču, lžičku. Kontroluji doklady, hotovost, mobil, klíče.. teď hlídám rukavice, které ustavičně syn sundává a zahazuje..

Mikulenka, 16. 12. 2015, 10.23

V naší taštičce nosíme - pro miminko - plenky, látkovka, podložka, krémíky, lahev s čajem, lžičku, nějakou mlsku v krabičce, ubrousky, kapesníčky. Moje věcičky v ní nenajdete, nosím je raději odděleně

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight