Čím je pro vás web ProMaminky.cz jiný než ostatní?

zobrazeno 2543×

Vložil(a): Alexandra, 5. 12. 2016 0.08

Maminky, co vás tady baví? Proč sem za námi rády chodíte? Kolik času tu asi trávíte a v čem je pro vás tento web jiný než ostatní maminkovské weby? :)

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

saruska, 2. 10. 2017, 15.04

Na web jsem narazila při hledání informací o veletrhu For babies. Trochu jsem tu pohledala, je zde dost informací i pro "alternativnější" rodiče, což oceňuji.

jkubeso, 2. 6. 2017, 18.10

O webu jsem se dozvěděla od kamarádky, co má o půl roku starší mimčo. Zaujalo mě to, články jsou k věci, všechno pěkně popsané. V diskuzích se často najde rada a pomoc, soutěže a věrnostní program beru jako příjemný bonus

Spernakovna, 2. 6. 2017, 13.37

Na web Pro maminky.cz jsem narazila na pokusu o rekord v tancování s dětmi v šátku či nosítku Dance4mom. Tam bylo báječné přebalovací a kojící zázemí Pro maminky.cz +veliká soutěž. Nic jsem tenkrát nevyhrála, ale web jsem si celkem zamilovala, ačkoliv u počítače netrávím moc času, sem tam tu také něčím přispěji. A Fb mě vždy upozorní na nové články které většinou zhltnu . Již jsem i vyhrála v jedné soutěž (opravdu to jde ) a za nasbírané pampelišky jsem pořídila krásné knihy pro dceru i manžela, letos i vstupenku na For kids veletrh, kam jsem šla cíleně kvůli přednáškám a nákupu + samozřejmě velké lákavé soutěži a opět využila skvělého zázemí včeliček. Díky jste skvělí, jen tak dál.

Zlata1, 30. 12. 2016, 14.58

Já jsem poprvé slyšela o Vašem webu, na dní s kočárkem roku 2015. Od té doby mě to lákalo už i proto, že je možnost soutěžit, což v mém případě je vždy smůla nic nevyhraji, ale zajímavější je, že když vkládám návody nebo diskutují, či když dělám cokoliv na webu dostávám pampelišky a pak za ně mohu mít cokoliv podle počtu pampelišek odměnu, což si myslím, že asi jinde na jiném webu není, nebo jsem zatím neslyšela,že by bylo. Proto je to pro me skvělý web.

nikolava, 6. 12. 2016, 8.35

Celý den průběžně si aktualizuji web, jestli mi někdo neodpověděl na nějaký dotaz v diskuzích apod. A samozřejmě poctivě kontroluji i věrnostní program Mám tady nejraději diskuze. Když potřebuji poradit, tak nějakou založím :)Je to super

skřítek, 5. 12. 2016, 22.10

Baví mě témata článků, která jsou na stejné vlně s mými názory na věci kolem dětí. Líbí se mi, že v diskuzích funguje komunita maminek, které se vzájemně respektují a snaží poradit. Zároveň oceňuji obrovskou píli, se kterou se o tento skvělý web se svým týmem staráte. A úžasné soutěže a odměny jsou třešničkou na dortu. V podstatě jsem odbourala sociální sítě atd. a když už si večer konečně najdu chvilku, vyloženě se sem těším. Je to tu prostě jiné, lehké a hravé, lepší. ..

benca, 5. 12. 2016, 20.47

hodnotenie produktov, diskusiem vp

BonnieParker, 5. 12. 2016, 19.51

Přijde mi, že je tu příjemná atmosféra, jsou tu lidi s otevřenou myslí, respektujici, když někdo dělá něco jinak

dasza, 5. 12. 2016, 13.45

Mam weby dva..na jrdnom se s matkama i schazime.delame srazy..tady zatim zadnej sraz nebyl..ale kdoviii;))) je tu vse;)obcas si tu clovek aj dobre pokeca.pobavi se.nacerpa inspiraci atd;))). A navic vp-ten si myslim je hodne velky lakadlo..a drzi tu hodne mamin.. Ja jsem za nej taky rada...

Fuga

Fuga, 5. 12. 2016, 12.00

na tento web jsem narazila náhodou, když jsem hledala nějaké informace a zde mi přišli takové nejdůvěryhodnější, tak jsem zkoumala dál a už jsem zůstala času zde trávím možná více než je zdrávo, ale informace musím někde získat a bonus ve formě VP za aktivitu, kerou bych stejně dělala, je příjemný. A líbí se mi, že zde naleznu vše pohromadě, co potřebuji

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů