Chování dětí

zobrazeno 1432×

Vložil(a): dadinkamaminka, 4. 3. 2017 17.39

Zajímalo by mě,jak se u vás na dětských hřištích chovají ostatní děti k těm vašim?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 19. 11. 2017, 5.55

zatím nijak, malá je ještě malá , ale co chodím na cvíčení, tak je docela interaktivní a každému šahá do obličeje

darzanka, 25. 3. 2017, 18.11

Dcera je zazím malá, ale když jsme v kolektivu stejně starých dětí, tak je většinou za otloukánka. Ona je taková trpělivá, přemýšlivá. Vždycky si vezme nějakou vkládačku, sedí a hraje si a pak jí přejede stejně starý chlapeček tatrovkou:).

nikolava, 6. 3. 2017, 20.41

Vyloženě na hřiště nechodíme, ale když jsme s kamarády tak se k sobě děti chovají hezky .)

vendy.z, 6. 3. 2017, 19.14

Jak kdo...většinou v pohodě...

Jana V., 5. 3. 2017, 20.18

my úžasně zapadneme do jakékoliv party, holky jsou strašně upovídané a společenské ... zkamarádí se hned

Cherrynka, 5. 3. 2017, 23.42

to je super znám spíš děti stydlivé, těch znám nejvíc

Mygara

Mygara, 5. 3. 2017, 19.17

jak kdy, někdy si děcka sednou a dovádí spolu, někdy se bouchají apod.

Cherrynka, 5. 3. 2017, 23.43

Ano, to záleží na mnoha faktorech. Někdo má v krvi být vůdčí typ, někdo ne

benca, 5. 3. 2017, 17.32

mala sa rada hra aj sama aj s kamoskami, ale najradsej sama

Cherrynka, 5. 3. 2017, 23.44

Já osobně jsem samotářka syn asi po mě nebude, vyhledává pozornost, zatím jen mou

Jana82

Jana82, 5. 3. 2017, 15.14

Na hřiště kam chodíme, skoro žádné děti nechodí, což je opravdu smutné , tak tam nemohu posoudit. Jinak chodíme do dětského centra a tam občas musím zasahovat. Posledně dvouletý klučina strčil prudce do dcery, že spadla a bylo to opravdu těsně, že skoro narazila hlavou na hranu stolu. To jsem samozřejmě zasáhla, ale jeho mamina hned taky vstala, dala mu přes zadek, že to nesmí dělat a nám se omluvila, což bylo skvělý, ale jsou tam i matky, které ani ten zadek nezvednou a je jim to jedno, zda jejich dítě druhému ubližuje.

dadinkamaminka, 6. 3. 2017, 7.34

ty joo. Tak hlavně,že se malé nic nestalo... Je fajn,že ta mamka zasáhla,zachovala bych se stejně. Právě o tom mluvím,že jsou ty matky,kterým je to jedno,jak se jejich dítě chová k ostatním.To se mi nelíbí.

Cherrynka, 5. 3. 2017, 9.37

Ještě to není můj případ, ale když vidím ostatní, tak mi to stačí. Někdy u rybíčku na hřišti vidím děti, třeba kolem pěti let nebo tří, jak tam "krade" hračky jiným dědem, či je mlátí a rodiče? Ti nic... vždy se ozvou jen ti slušnější rduiče, kteří chrání svoje dítě... ale někdy je to samozřejmě naopak

dasza, 5. 3. 2017, 8.58

My sme na hristi denodenne nekoli x hodin..a vcera ze bylo krasne vylezli matky ze vsech der a neder..a ze nas tam bylo...(hriste nijak velke a vubec nebohate na atrakce(skluzavka 2houpacky.a takovy cosi kde se da prelizat..) tak se decka vetsinou rozdeli na vicero skupin(znaji se.vekove atd) ale my matky sedime v trave ci stojime v hluku.povidame si o kravinavh a decek si absolutne nevsimame..kdyz je rev ocima zpamujem situaci a kdyz netece krev nelezeme za nima patrat..a kdyz chce decko utesit.ma nozicky a dojde si...kdyz se hadaj na skluzavce tak at se hadaj.prece tam nepoletim orodovat za dvouletacku at ji tam pusti.zaprve ve dvou letech ma dost rozumu a za druhe kdyz jim tam zavazi a nechteji ji tam a reknou ji to.ma odejit..a jak si krasne hraji a funguji....pak zaclo fucet...a 5matek sme sli i s deckama k nam(a ze mame malej barak.my si rozdelali vino.decka delali bugr a do pul 9 sme o nich nevedeli-rozdilne veky jsou od 6letych az po rocni) .staci z nich furt nedelat male deticky co nic nezvladnou...a kdyz zacne treba nekdo fnukat na hristo ci doma kvuli necemu(nechteji ho nekam pustit.nekdo ho bouchl) vetsinou jeste dostame slovni spucunk ze fnuka...

Jarka mmm, 5. 3. 2017, 9.22

Taky nechávám dcerku,ať si sama hraje a když jí někdo krivdi,tak má holt smůlu,musí si zvykat,že ne vše je růžové. Určitě nechci,aby byla precitlivela. Když ale jdeme do části,kde jsou klouzacky a mostky tak vysoko,že tam rozhodně nedostanu,tak jí hlidam. Aby jí někdo shodil ze dvou metrů opravdu nechci. Bohužel tu takové děti máme,naštěstí už je docela znám. Máme tu dětský domov a někteří děti jsou divocejsi a hodně oprskly a s ničím se neparou. Btw.nemám nic proti decakum,jen popisuju,jak to tu máme...

Cherrynka, 5. 3. 2017, 9.39

Tak to mám taky v plánu nechci nějakého strašpytla, ale do určitých mezí. Třeeba když se někde odře, malý bebínko" tak ho nechci extrémně utěšovat, ale říct, že je to dobrý, pofoukám a je to počkám až se syn usměje a budu vědet, že je už vše v pořádku

Jarka mmm, 5. 3. 2017, 11.21

Jj,to je určitě potřeba,vidím v tom velké rozdíly. Dcerka se nedávno srazila s jedním chlapeckem celama. Ona jen knikla a v pohodě,on silenej řev,nalepenej na mamince a chtěl domu.

Cherrynka, 5. 3. 2017, 13.48

Ano, nejlepší je fakt dělat, že to tak moc nebolí, než aby pak dítě brečelo při každé mini bolístce. Samozřejmě nemyslím velký krvavý rány

dadinkamaminka, 5. 3. 2017, 9.57

Tak to se na mě nezlobte,ale s tímhle nesouhlasim. Děcek si absolutně nevšímáme? To teda nechápu. Určitě bych nenechala roční dítě si hrát samotné.Nevim,každá to máme jinak.Mě když se něco nelíbí,tak se to snažím vyřešit.A když nějaký fracek nechce pustit někam moje dítě a ještě řiká,že to je jeho domeček,tak tudy cesta nevede. hřiště je pro všechny děti,všechny děti mají na něj stejný nárok. Takový děti upřímně nesnášim.Nesnášim takový chování. Tohle udělat muj syn,tak by dostal asi na zadek.To se prostě nedělá.Mému synovi nebude nikdo ubližovat Neříkám,kdyby byl starší,to by si musel takové věci řešit už sám,ale jsou mu jen 3 roky a navíc je takový,že je rád,když je mezi dětmi,tak na ně nechce být zlý. Takhle aspon já vychovávám své dítě.

Katka

Katka, 5. 3. 2017, 10.16

Dasza má děti velmi samostané, to není, že by se o ně nestarala Také doma řeším až krev, protože kdybych měla soudit každé škrábnutí a kousnutí, tak nedělám nic jiného.

nellys, 5. 3. 2017, 13.27

Přesně, taky doma řeším až "jde o život" moje děti jsou zvyklé,že si vše mají vyřešit mezi sebou, kdyby měly s každou blbinou chodit za mnou tak bych se z toho už dávno zbláznila a nedělala nic jiného

dasza, 5. 3. 2017, 11.16

To my o nich vime..slyset je jde...a po ocku sledujem..ale neresime....

Jarka mmm, 5. 3. 2017, 11.25

Ono je potřeba,aby se děti samy uměly ozvat atd.a nespolehaly jen na maminku. Samozřejmě je něco jiného roční dítě,to se neozve,nebo pokud je to nějaká drsnarna. Jinak ti děcka musej komunikovat a otrkat se,v životě to pak budou mít stejné.

dadinkamaminka, 6. 3. 2017, 7.40

Asi to bude tím,že mám jen jedno dítko Tak jsem možná přehnaně přecitlivělá na něj Ale jak říkám,nesnesu,aby mu někdo ubližoval. Byl z toho chudák smutnej,že ho tam ten kluk nechce v tom v tom domečku Jinak,když třeba spadne,nebo zakopne,taky ho nelituju,aby se rozbrečel přehnaně.Prostě mu řeknu,co se ti stalo? On začne bulet,já mu to pofoukám,pohladim a řeknu,že už je to dobrý a je v pohodě. Taky nemám ráda takový ty ufnukaný děti,který řvou kvůli každý maličkosti

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů