Časová osa na webu ProMaminky.cz

zobrazeno 1884×

Vložil(a): Alexandra, 23. 12. 2015 11.50

Maminky, přemýšlely jsme, čím vám udělat radost na Vánoce a věříme, že jsme na to přišly! :) Docela dlouho jsme na tom pracovaly a právě DNES jsme spustily ČASOVOU OSU, kterou najde nahoře na stránkách každá maminka, která má ve svém profilu vyplněné datum narození dítěte (i očekávaného). Osu uvidíte i vy, které máte tyto informace neveřejné. Budeme moc rády za vaše názory k časové ose, jak se vám líbí, zda pro vás bude přínosná a budete ji využívat? Pokud najdete ještě prostor k vylepšení, budeme rády za podněty. Tak krásné Vánoce, maminky :)

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 16. 1. 2018, 19.33

já o tom četla jen článek na webu, ale prakticky nezkusila

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 15.21

Já jsem do teď nepochopila princip té osy a nic tam nezadávala

Fuga

Fuga, 29. 11. 2016, 16.55

tak to tam musím jít zapsat ty moje 2 rošťáky

teddygirl, 2. 3. 2016, 11.43

Dobrý den, tak jsem si zpětně doplnila časovou osu - těhotenství a první rok mých dvojčátek a mám jeden dotaz. Nevíte prosím někdo, zda lze udělat, abych viděla, jaký týden a měsíc mám na časové ose vyplněn a jejich popisy, aniž bych na ty týdny klikala? Jde mi o to, zda někde uvidím celou čas.osu-přehled, tzn.nebudu hledat dle měsíce, ale dle popisu, kdy prckové prvně začali chodit a pak si srovnám v hlavě obě děti, v jakých měsících začaly sedět apod. ? Děkuji moc.

Alexandra, 2. 3. 2016, 22.47

Dobrý den, taková "funkce v ose není". Ale je to dobrý tip.. Jen přemýšlím, jak to udělat, aby to bylo přehledné. Co by určitě šlo poměrně jednoduše, že bychom nějak zvýraznily ty milníky, kde má maminka vyplněné své poznámky. A že byste ke každému milníku dovyplnily ještě nějaké okno o pár znacích (jen ty nejvýznamnější pokroky - např. první krůčky) a po najetí myši by se tato pznámka zobrazila? Obávám se, že kdyby měl být někde vidět rovnou i ten samotný text, bude to z důvodu velkého množství milníků nepřehledné. Co myslíte?

teddygirl, 3. 3. 2016, 1.20

Dobrý den, máte pravdu. Asi by to bylo fajn po najetí myši a možná zvýrazněné milníky (sed,lezení,první slovo,první kroky...stačilo by na slůvko ano) - přidala by se tam kolonka, jak píšete, to by se mi líbilo

sestricka1989, 27. 2. 2016, 21.20

Tak díky této soutěži jsem zjistila že nějaká časová osa existuje ... Tak se na to ted půjdu podívat co vše se tam dá zjistit ...Určitě si myslím že to bude pro některé přínosem

Kolicitta, 24. 2. 2016, 20.38

Na všechny možnosti využití časové osy jsem přišla až díky této soutěži. Takže ženy, jdu zkoumat

Alexandra, 26. 2. 2016, 0.08

Dejte vědět, co jste vyzkoumala

Renata 88, 24. 2. 2016, 20.16

Časová osa se mi líbí. Je hezky provedená. Srovnávám výšku a váhu své dcerky. Teď v březnu jsme se přihlásili na logopedii i když nemluví zase tak špatně. Články v ose jsou zajímavé a poučné.

louskacek2, 23. 2. 2016, 21.47

Tak já časovou osu využívám momentálně pro cca srovnání mladšího syna a zapisuji si poznámky kolik kg atd. měl on. Jelikož je trošku větší než je uvedeno pač prostě větší je:-), tak splňujeme jen délku spánku:-). Plus vždy omrknu články, které se k tomu období vztahují a přidám svůj komentář.

kajaklara, 23. 2. 2016, 13.15

Na téhle časové ose se mi líbí že si můžu zaznamenat informace o našem malém. Kdežto jíné časové osy vám vnucují to jakým způsobem se má dítě vyvíjet.

kajaklara, 23. 2. 2016, 13.08

V těhotenství jsem jí ráda využívala, ale když se miminko narodí, roste si samo podle sebe a časová osa je podle mne nástrojem pro srovnávání různých dětí. A říct že třeba v roce a půl dítě říká 20 slov...tak to některé maminky můžou vzít do slova a mít na dítě velké nároky.

Alexandra, 26. 2. 2016, 0.05

S tím úplně souhlasíme, proto máme osu udělanou jinak. Uvádíme jen průměrné míry a výhy, ideální délku spánku a pak z obsahu webu vytáhneme ty nejzákladnější otázky, které maminky v tom daném období řeší (tématické články, poradny atd.) Přesně pro to, aby si maminka mohla v klidu užívat pokroky svého dítěte a aby je viděla později pěkně srovnené v čase, máme v ose možnost vkládat své poznámky, údaje a fotky. Věříme, že ji budete využívat a čerpat z ní inspiraci.

kajaklara, 27. 2. 2016, 10.05

Tahle osa je super, já sama řeším teď s malým období vzdoru a už jsem si díky ose našla článek dobrá práce s touhle osou

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů