Testujete svého strážného anděla?

zobrazeno 352×

Vložil(a): Katka, 2. 12. 2016 12.33

Já ano, už letos potřetí a naštěstí je pořád bdělý a ostražitý, narozdíl od řidičů, kteří jezdí přes přechody tak, jakoby po nich zrovna nikdo nepřecházel. Už 2x mě letos na přechodu tak tak minulo auto, přičemž jsem extrémně opatrná a rozvážná, rozhlížím se, odhaduju, neriskuju, no ale pak jede praštěný pošťák v dodávce, rozhlédne se doprava, doleva, ale rovně už ne a šlápne na plyn. Po druhé to byla madame v superbu, která si vesele pořád jela, přestože už jsem byla dávno za polovinou přechodu a musela mě vidět už minimálně 100 m, prostě ne, zabrzdila mi až u kolen. No a dneska přecházíme na velkém přechodu se synem, v jednom pruhu nás pustila dodávka, bohužel v tom druhém pruhu jelo osobní auto, které nás buď nevidělo nebo přehlédlo a od katastrofy nás dělilo 50 cm. Bylo štěstí, že syn vedl koloběžku, takže řidič ještě než uviděl nás, tak viděl ji a začal brzdit a já jsem zaslechla skřípění brzd, což upoutalo mou pozornost. Šíleně jsem se lekla a jediné co ze mě vypadlo bylo: "Ty vole!" V šoku jsem byla ještě minimálně následující hodinu. Při představě, že jsme mohli strávit vánoce v nemocnici, popř. na hřbitově mi teda pořád dobře není. Hlavně, že jsme synovi koupili reflexní čepici, jdeme po přechodu za bílého dne a stejně je to málo. Buďte opatrné a předvídejte i za ostatní!

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 11. 4. 2017, 19.13

to je tedy síla, ty víceproudé silnice bez semaforu jsou zabijácké

Sooňaa, 2. 12. 2016, 23.02

U nas pred barakem skripou brzdy denne..je tu tak spatne vyresene parkovani u prechodu,ze neni skoro videt..manzel kvuli tomu psal i na mesto a policajtum,tak uvidime.. na kocarek jsem dostala blikajici svetylka,takze videt jsme,ale.stale jsem.hodne opatrna..dodavky jsou nejhorsi..

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 12. 2016, 21.10

Jeste ze ten andel hlida, ja to vidim u nas omezeni na 1 pruh, snizena rychlost na 30 a oni si tu stejne jezdi 80, clovek aby se bal vylezt pred barak

slunicko, 2. 12. 2016, 20.15

Ja se radsi 2x rozhlednu a zvedam ruku ze dekuji. Kdyz nereaguje radsi tvrdnu na prechodu. Nejhorsi jsou ty ridici s dodavkami a nakladnimi auty co zaparkuji hned za prechodem a neni pres ne videt

Lusesita25, 2. 12. 2016, 19.52

Zatim nad nama jen bdi a zasahovat nemusel teda. Ale je to hrozny no, taky radsi pockam az zastavi auta na obouch stranach silnice a teprve pak jdu.

Adrianita, 2. 12. 2016, 19.40

Hlavně, že se vám nic nestalo. Já jsem na přechodech taky opatrná, ale mám pořád strach a velký respekt z aut. Podobných zážitků na přechodech mám nespočet. Když na jedné straně auto zastaví, kolikrát čekám dokud nezastaví i na straně druhé a když jsem takhle jednou čekala, stalo se mi, že na druhé straně auto nezastavilo a projelo. Hlavně mám strach, protože mám 2,5 letou dcerku a nerada s ní chodím u silnice, i když u nás je silnice skoro všude. Kolikrát ji raději dám do kočárku, ať ji mám "pod kontrolou".

Anna K.

Anna K., 2. 12. 2016, 16.41

Taky si nekdy rikam kdo to nademnou vlastne bdi, ze sem si za cely zivot jeste nic nezlomila

Katka

Katka, 2. 12. 2016, 18.28

Taky se mi zlomeniny zatím vyhnuly.

Leňulka, 2. 12. 2016, 16.30

Já mám anděla otestovanýho na 100let dopředu měla jsem bouračku, auto na odpis a já jen modřinu na břiše od pásu. Podle toho jak auto vypadalo a že jsem musela vykopávat i dveře abych se dostala ven, prý nade mnou stály v tu chvíli všichni svatý

Jarka mmm, 2. 12. 2016, 15.44

Stalo se mi to jednou,bylo to dost nepříjemný. Od té doby dělám,že prechazim,ale.bedlivě pozoruju,jestli auto brzdí a vidí mě. Rozhodně bych do přechodu nevlitla,jal to někteří dělají. Raději počítám s tím,že mě nepustí. Člověk nikdy neví,to tam sedí za člověka/jestli ho nesvítí slunce/netelefonuje/nepadaj mukastrulky ze sedačky/nestačí se za děckem atd..

Barbarelka, 2. 12. 2016, 14.38

Jojo tak tohle se mi ještě nestalo, ale stalo se mi jednou že mě auto vyšouplo z vozovky a ještě i nakonec ujelo vůbec nezastavili... já jsem si udělalla v autě asi tři kotrmelce ale vyvázla jsem z toho jen s malou boulí na čele... ale auto doslova na odpis... dnes jak já říkám člověk není ani doma v bezepečí protože neví nikdy co jakej blbec udělá

Katka

Katka, 2. 12. 2016, 15.16

To je hrůza, to jsem ještě dopadla dnes dobře.

Barbarelka, 2. 12. 2016, 15.17

no někteří řidiči by zasloužili přes pusu a k tomu jim sebrat papíry

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů