Strollering

zobrazeno 624×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 16. 1. 2017 23.07

Maminky, provozujete některá strollering? Máte možnost tohoto pohybu ve Vašem místě bydliště? A pokud ne, chodily byste na něj pokud by ta příležitost byla? Nebo jste některá z Vás lektorkou této aktivity? Lákal by mne lektorský kurz.. V našem městě by člověka podpořilo i místní MC, ale vím, že nemám buňky na to, postavit se před řadu lidí a něco jim říkat, takže za to ty peníze dávat určitě nechci.. Jak to vidíte Vy? Zvládly byste to? ;)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 1. 12. 2017, 10.47

u nás ta možnost je, ale raději se proháním sama

Mygara

Mygara, 3. 4. 2017, 19.32

já bych nechodila, jsem spíše klidnější

Peta Johansson, 8. 3. 2017, 20.19

Já bych k tobě Kamco chodila, potřebuju potrenovat na dubnové závody, David si z mého posledního mista dělal celý rok srandu. Kolik že stojí ten kurz?

Kamila Pecharová, 3. 4. 2017, 21.10

Péťo, už si přesně nepamatuji částku, ale mají dvě verze. Jednu jen jako kurz co a jak a druhý dražší s tím, že tě ještě podpoří první mám dojem rok.. Nevím, mám pocit kolem 4000,-

vendy.z, 27. 1. 2017, 11.15

Chodila jsem, bylo to super.

Lusesita25, 26. 1. 2017, 6.15

Nekdy sem to uz urcite slysela, ale ja bych se teda nezapojila. Nejak na to cviceni ve skupince nejsem

Zdenulkaa

Zdenulkaa, 20. 1. 2017, 18.35

Ja chodila zhruba dva roky, proste parada. Samozrejme je to i lektorkou, na kterou clovek narazi. A pokud te to zajima, nevidim duvod, proc to nezkusit. Kdyz to pak nevyjde, tak se nic nestane. Nemuzes to brat jako vyhozene penize, ale jako investici do sebe. Kdyz nezkusis, nic neziskas.

annicka

annicka, 19. 1. 2017, 17.10

Kamaradka tomu uplne propadla, je sklvela a dela i tyto kurzy pro verejnost, ja sice jen koukam kazdy tyden na fotky co ma, ale cas na to nemam. Ona se tomu venuje a zije tim je opravdu sikovna, tak jen tise zavidim tu postavu

Misska20, 18. 1. 2017, 21.11

Už jsem o tom slyšela a klidně bych chodila :)ale tady poblíž to není,a dojíždět se mi nechce ale chodíme na Fitmami,což je podobne.ted přes zimu jsme ve vnitř,cvičíme my maminky,u některých cviku máme dítě jako zatez nebo zapojíme děti různými básničkami,pisnickami a moc je to bavi, cvičíme jak aerobní cviky,tak posílení břicha,pánevního dna atd.

slunicko, 18. 1. 2017, 7.42

Asi bych do toho nesla

Petra Önder (petrao)

petrao, 17. 1. 2017, 21.35

U nas v Brně se to provozuje, ale asi bych do toho nešla.... zvlášť teď v zimě

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů