Prediabetes

zobrazeno 827×

Vložil(a): Martaaa, 12. 7. 2019 14.24

Po těhotenské cukrovce to u mě vypadá na prediabetes. Máte s ním někdo prosím zkušenost, co vám pomohlo, co radil lékař? Ocením co nejvíce praktické tipy, Prosím pište jen vy, které s prediabetem máte osobní či rodinnou zkušenost, děkuji.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

hanca.batkova, 7. 11. 2023, 9.03

Zdravím. Chci se zeptat kvůli mé máme kterou trápí prediabetes. Co by jí mohlo pomoci kromě diety? Se stravou ji pomáhám a dost ji zlepšila. S pohybem a podobně už je to těžší, k tomu ji jen tak nedostanu. A hmotnost na to má velký vliv? Nadváhu nemá, ale nějaké kilo by podle mě shodit mohla.

lidka, 19. 12. 2023, 14.42

Je to souhrn přesně toho co píšeš. Strava, pohyb, hmotnost. Určitě to chce zapracovat na všem jak jen to půjde. Dobrou volbou jsou i doplňky stravy, které tohle všechno podpoří. Já sama beru přípravek Diapil a je na něm krásně vidět, že po užívání se hodnoty cukru opravdu sníží.

Tereza Nova, 7. 11. 2019, 10.28

Dobrý den, mám lehce nadváhu a sedavé zaměstnáná, nevíte co stím? Můžu získat i jiné vážnější onemocnění?

Maka Bokova, 8. 10. 2019, 14.18

Dobrý den, jde vymizet kvalitní dietou?

Fuga

Fuga, 24. 7. 2019, 6.19

Ono to s tím souvisí, chce to chodit na kontroly krve a měřit se i doma, jíst méně sacharidů, případně se musí nasadit léčba

Ketris

Ketris, 13. 7. 2019, 11.54

Hlavne hodne hlidat co jis..

Katka

Katka, 12. 7. 2019, 17.18

Dieta, pohyb. Máš vyšší hodnoty na lačno nebo po jídle? Někdy pomůže snížit hmotnost.

Martaaa

Martaaa, 15. 7. 2019, 14.41

Mám vysoké hodnoty ráno nalačno. Po jídle jsem v pohodě. Paradoxně nalačno mám horší hodnotu, než hodinu po sladké snídani...

Katka

Katka, 15. 7. 2019, 21.07

Takže porucha glukozove tolerance. Ještě se to může časem upravit. Ve stravě si stále hlidej množství sacharidů, nejez jednoduché cukry a sportuj. Více svalů více spálí. Lékař ti doporučí 2x ročně odběry krve. Já se občas změřím doma.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů