Padání vlasů

zobrazeno 355×

Vložil(a): katuš, 9. 8. 2015 10.08

Po 3.měsíci kojení mi nehorázně začali padat vlasy.Beru vitamíny,jím hodně ovoce ale nic zabírá.Dokonce jsem se kvůli tomu nechala ostříhat na krátko.Neznáte nějakou babskou radu jak se s tím vypořádat??Nějaké přelivy??

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 23. 11. 2016, 14.21

je to normální, v těhotenství vlasy zhoustnou, ale potom bohužel zase vypadají. Pro začátek bych zkusila Biosil, je tam takový základ.

Minnie, 27. 3. 2016, 21.03

Mě po obou porodech padaly tak, že jsem myslela, že mi na hlavě už nic nezůstane... Po půl roce to přestalo

Jana W., 24. 1. 2016, 21.27

Myslím, že s tímto má po porodu potíže hodně z nás. Živostospráva je jasná, já jsem navíc vlasy zkrátila a snažím se používat co nejvíce přírodní kosmetiku i na ně. Už delší dobu používám Ovesnou regenerační kúru od Weledy. A dostala jsem tip na Rozmarýnové tonikum (taktéž Weleda) od holčiny, které také hodně padaly vlasy a po pár měsících používání toho tonika jí vyrašila spousta nových vlasů. Několik dalších lidí mi to pak také potvrdilo, tak se těším, že budu zase vlasáč.

Kamila Pecharová, 9. 1. 2016, 23.11

Po porodu mi také hodně padaly vlasy.. Zjistili mi ale v tu dobu špatnou funkci štítné žlázy, takže mi byly nasazeny léky a poté se vše vrátilo do normálu..

louskacek2, 13. 12. 2015, 11.11

Taky mi zacali padat ted v synovych 3 mesicich a to beru k.listovou, b komplex a vitamin C na stridacku. Ale cetla jsem ze to je normální a prejde to. Tak snad me na te hlave neco zustane.

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 18.47

Je to hrozný, ale přejde to

kajca, 24. 9. 2015, 14.05

Aj mne strasne padali a pomohol len cas.

katuš, 1. 9. 2015, 17.17

už nekojím 4 měsíce a mám novou antikoncepci a světe div se vlasy nějak přestali padat

schebby, 1. 9. 2015, 16.36

Taky by mě zajímalo jestli něco zabírá. Abych za chvilku nebyla plešounek... Zatím jsem vlasy zkoušela pouze polít pivem, ale kromě hroznýho smradu jsem nezaznamenala žádnou změnu k lepšímu...

Lenica, 28. 8. 2015, 11.14

měla jsem s tím taky problémy, nechala jsem se ostříhat na krátko, přestala barvit vlasy a koupila si v lékárně vitamíny a šampon.....viditelné změny hned po 3.měsíci

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight