Migréna

zobrazeno 1682×

Vložil(a): JanaH, 17. 3. 2015 22.11

Maminky, máte nějaké babské rady nebo tipy na přírodní léčiva na migrénu? Trpím tím už od dětství, ale teď, když mám doma dvě malé děti (2,5 a půl roku) a kojím co tři hodiny už si nemůžu dovolit půl dne protrpět s hlavou v záchodové míse. Někdy mi pomůžou homeopatika Bryonia (to musím fakt chytit hned v počátku), ale často ne. Kamarádka mi dokonce nedávno radila sníst sedmikrásku - to jsem teda ještě nezkoušela, ale proč ne :-) Co pomáhá vám?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Olla, 28. 12. 2022, 14.46

Narazila jsem tady na ty psycho walkmany https://www.galaxy.cz/avs-pristroje-hlavni-nabidka/ , nevíte jak moc velký vliv to může mít na migrénu a jiné potíže?

LauraI, 30. 12. 2022, 16.41

Má to hodně velký vliv na dost zdravotních problémů. Mamka ho má doma, pořídila si ho kvůli migrénám a spánku a po půl roce ani ne má po problémech.

Drahuska, 12. 1. 2023, 13.25

Jak to prosím vás funguje? Není to zdraví škodlivé?

LauraI, 3. 2. 2023, 11.15

Zdraví škodlivé to není ba naopak je to zdraví prospěšné a mamka mi popisovala, že v brýlích bliká takové tlumené světlo a ve sluchátkách hraje taková uklidňující hudba a bubínky.

Macina Nováková, 18. 8. 2020, 18.45

No, pokud chceš něco přírodního, tak bych možná zkusila guaranu. Ta prý na migrénu dost zabírá. Já osobně s migrénami naštěstí problémy nemám, ale i tak guaranu užívám. Mám ji v takových tabletkách z https://eshop.guaranaplus.cz/guarana Hlavně v práci, když je člověk třeba unavený přijde dost vhod.

WeruskaSK

WeruskaSK, 6. 5. 2018, 22.54

Quarelin alebo horuca sprcha dlha ak mam aj celne ditiny chytene plus preplachnut nos alebo sa nahriat infralampou alebo tigria cinska mast na spanky z lekarne alebo hocijaku stiplavu madt masaz noh a sije ale vacsinou nezabera nic alebo kombinacia viacerych veci

Žofinka

Žofinka, 11. 1. 2018, 5.37

já migrény nemám a o sedmikrásce slyším prvně

Mygara

Mygara, 17. 8. 2017, 13.09

já na migrény netrpím, jen občas tenzní bolest hlavy a na to zabere Brufen a kafe

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 12. 2016, 7.04

Já měla migrény dřív a pak to najednou přestalo a pomáhalo jen se vyspat

Fuga

Fuga, 21. 11. 2016, 13.41

O sedmikrásce jsem tedy neslyšela, ale dá se použít do salátů, tak je normálně jedlá. A někomu zabírá aromaterapie (ale někdo po ní zase zvrací

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 12. 2016, 7.04

Sedmikrásku používá spousta lidí, ale nevím tedy jestli zabírá na migrénu

Petra Önder (petrao)

petrao, 12. 9. 2016, 2.44

Pomáhalo mi přikládat gelové vložky co mám preventivně v mrazáku...homeopatika mi také zabrali a pak taky ranní procházky (brzy ráno) kdy je nejlepší vzduch

kamila.336, 16. 2. 2016, 10.05

ja ze zacatku co migreny nastaly vse resila praskama ale nic nezabiralo dlouhodobe natoz aby to muj problem s migrenama vyresil uplne..pak jsem nasla na internetu doporuceni na takovy kapky z marihuany a opravdu to zabira. Migrena zmizela a je klidne mesic kdy migrenou netrpim vubec.

WeruskaSK

WeruskaSK, 6. 5. 2018, 22.55

posles mi link?

Kristy Sim

Kristy Sim, 13. 10. 2015, 0.08

Hodně pít, případně přidat hořčík a snažit se zasáhnout včas. Jestli máte už vypozorované nějaké spouštěče, snažit se vyhýbat, případně zkusit vypozorovat.Mě často bolí hlava a mám až migrénu ze zad. Mám skoliózu a ochablé svaly. Pomáhá promasírování a pravidelné cvičení, protahování.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů