Menstruační kalíšek

sledováno 1× zobrazeno 397×

Vložil(a): caro.line, 29. 12. 2015 2.39

Holky, používáte menstruační kalíšek? Celkem o něm uvažuju, protože už mě nebaví neustále kupovat vložky, které mi jsou nepříjemné a z tampónů nemám zase dobrý pocit, jak se v nich krev drží. Jen neznám zatím nikoho, kdo kalíšek používá a trochu se obávám účinnosti (jak těsní, jestli všechno "neohodím" při vyndavání apod.). Budu ráda za vaše zkušenosti, pokud máte. Díky

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 29. 11. 2016, 17.03

já mám obavy z protékání, tak jsem do toho nešla

Jamu, 12. 7. 2016, 15.50

Me teda nevyhovuje a vyndat mimo sprchu je neprijemne.Porad jsem ho citila a nic prijemneho:/

Markéta V., 3. 5. 2016, 20.44

Já o něm uvažuji už hodně dlouho, ale zatím jsem se neodhodlala, protože prostě nevím, jak si vybrat správnou velikost. Máte nějaké doporučení?

Minnie, 27. 3. 2016, 20.48

Já bych do toho nešla... Radši zabalit, vyhodit a nazdar jsem na to lenoch a něco do sebe cpát se mi taky nechce, tampon jsem měla jednou jedinkrát a stačilo

szendrejka, 16. 2. 2016, 19.56

Tak přikládám nové dojmy po "druhém" měsíci. Pořád zatím řeším výměnu mimo sprchu Vše si myslím by bylo fajn, až na to "vyjmutí", které prostě jinde než ve sprše zatím fakt nedám:( Jeden pokus jsem měla na wc - doma - a dopadla jsem blbě Úklid wc byl nutný... Takže zatím to úplně 100% bohužel není. Ale nevzdávám to a za pár dnů jedu třetí kolo

jitkamety, 31. 1. 2016, 15.19

pouzivam uz docela dlouho a jsem naprosto spokojena,namenila bych

Kamila Pecharová, 9. 1. 2016, 23.06

Koupila jsem si ho, neodhodlala se ho použít, potom jsem otěhotněla, takže po porodu by mi byl nejspíš, dle dostupných informací, malý, takže jsem ho ještě nerozbalený prodala znovu si ho kupovat zatím nehodlám.. Také mám strach z výměny mimo domov..

vivianr, 30. 12. 2015, 17.46

Mám ho, ale nakonec zůstal ve skříni. Ještě jsem se s ním nenaučila a někdy jsem ho zavedla špatně a do práce to s ním prostě nešlo. Snad se s ním poperu teď na mateřské. na očistky, jsem ho nebrala, tak uvidím při první menzes.

Zuzka Čtvrtečková, 30. 12. 2015, 13.39

Už jsem několikrát nad ním uvažovala, ale nikdy jsem se neodhodlala

szendrejka, 29. 12. 2015, 19.48

Tuhle diskuzi jsem hledala pred mesicem Sla jsem do toho na doporuceni. Ted mam za sebou prvni "tyden" pouzivani. Musim rict, ze jsem docela spokojena. Prvni dva dny mivam menzes hodne silny, takze jsem menila casteji, ale pak to bylo i na noc po tech 12 hodinach a v pohode. Jedine s cim jsem teda zapasila, asi prozatim, byla vymena. Zatim si nedokazu predstavit, ze bych u vymeny nebyla ve sprse. Ale snad to pristi mesic "vymakam" a bude to cim dal lepsi. Jinak mam Lady Cup a velikost L. A ac jsem byla nejdrive v soku z te velikost, tak je dobra a je to jen ten prvotni sok Jo a jak se pise vsude o tom, ze jak poznate, kdy ho vymenit, proste poznate Ja to mam podobne jako u tamponu. Citim takove to naplneni a jakoby jemny naznak proteceni, to uz vim, ze je cas menit, jinak se stane nehoda Pristi mesic se ozvu, s novou zkusenosti ))

caro.line, 30. 12. 2015, 23.58

Děkuju za Vaši zkušenost.. to je přesně to, co jsem potřebovala slyšet. Konkrétní dojmy. Asi do něj taky půjdu.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight