Melanom

zobrazeno 2738×

Vložil(a): Katka, 3. 12. 2016 9.56

Je tady nějaká maminka, která má aktuální osobní nebo zprostředkovanou zkušenost s diagnostikou, léčbou a následnými kontrolami po rakovině kůže? Prochází si tím maminka mojí kamarádky a zdá se mi, že doktoři nedělají vše co by mohli, tak bych si ráda s někým porovnala ty postupy.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 11. 4. 2017, 17.07

já byla akorát 2x na prohlíce znamének, jeden doktor mě vystrašil a druhý to komentoval slovy, jo, to jsou ti mladí doktoři po škole... takže asi tak ( a bylo to opravdu v pořádku)

Čertice, 3. 12. 2016, 16.42

Tohle je hrozně smutný Člověk tam jde a věří jim a oni se chovají čím dál hůř samozřejmě ne všichni. Já jdu v lednu, ale mě vyndali už čtyři, na vlastní žádost a bylo to vždycky v pořádku.

Fuga

Fuga, 3. 12. 2016, 16.34

já mám jen zkušenost takovou, že jsem byla z vlastní iniciativy na Bulovce, aby mě prohlédli znaménka dermatoskopem (mám jich hodně a velké) a oni na mě koukli 1.5 metru jen okem a 1 znaménko teda zkoukli i tím dermatoskopem a tvářili se, co plaším. A můj obvodák mě zase vystrašil předtím, jaktože jsem na tom ještě nebyla. Takže 2 úhly pohledu na 1 tělo

Katka

Katka, 3. 12. 2016, 17.12

Manžel má taky hodně znamének a některá už musela ven, ale tady na okresním městě, ani ten dermatoskop nemají

L.janicka.l

L.janicka.l, 3. 12. 2016, 12.02

Babka mela malej na nose, vim ze ji to tenkrat vyrizli, chodila se zalepenym jak dlouho na kontroly, pak nesmela na slunko. Ale spis se to leci podle hloubky nadoru, rozsirenosti a stadia,

Katka

Katka, 3. 12. 2016, 12.05

Takže taky jen vyřízli a tím to skončilo? Ona to prý měla hluboko, znamínko měla na obličeji 14 let!!, vzali jí hodně tkáně okolo má na obličeji 40 stehů. Ale uzliny jí vyšetřili pohmatem a hotovo. Podle histologie to bylo maligní.

dasza, 3. 12. 2016, 11.14

Zkusenosti nemam..ale dr na zlutaku mi prijdou laxni desne ke kazde lecbe rakoviny atd... Babicka si neustale ztezovala a to furt bylo jen to je z chemy to je z roho. A ejhle..odvezla ji rychle do jine nenocnice a mega metastazy na mozku.vazny stav hnali nas se s ni loucit...dr to nerekl naprimo.ale divil se ze to na zlutaku nechali dojit az do takoveho stadia;(;(ted uz je to jedno.babicce je dobre tam kde je...ale v te chvili sem mela pocit ze ty doktory zazalujem.ale co z toho.. Clovek si rika odbornici asi vi co delaj...

Katka

Katka, 3. 12. 2016, 11.50

Přesně, jde o Žluťák Oni jí řekli, že má uzliny čisté a tělo bez metastáz aniž by jí udělali CT, copak to jde říct bez toho?? Jeden melanom jí odoperovali a našli jí další 2, které prý budou řešit až na kontrole v březnu. Do té doby se bude prý vyčkávat, opravdu nechápu na co se bude čekat. Na smrt?

dasza, 3. 12. 2016, 11.56

Maj tam podivne metody..u te babicky lecily furt prso ale metastazy na jatrech pry pockaji..pak se pridaly na mozku a bylo to. .vubec to neresily.jen ji cpali chemu 5let v kuse!!!a rikali nzsime pockat az se vyleci prso a pak se budou lecit jatra..

Jarka mmm, 3. 12. 2016, 14.48

Je to vůbec možný tohle ((((.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů