Laserova operace oci

zobrazeno 1053×

Vložil(a): rodinka, 5. 11. 2016 18.57

Maminky zajimalo by me jestli nektera z vas byla na lejsru,nosim kontaktni cocky a premyslym jestli na to nejit,neni to zrovna levna zalezitost ale kdyz si spocitam kolik dam za rok za cocky,tak to taky neni malo .Mam je do dalky a mam skoro 5 dioptrii na kazdem oku :-(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

IvankaEve, 17. 8. 2017, 9.53

Tak já to teď řeším taky. Mám hodně dioptrií a po operaci fakt toužím, ale ta cena Uvažujeme, že bych si operaci vzala na splátky, protože dát celou čásku najednou je pro nás fakt darda. Ale zase je pravda, že jak už tu někdo psal, po nějakém čase se ta operace hravě zaplatí, protože ty brýle a čočky taky nejsou zrovna levná záležitost. No uvidíme, třeba se časem rozhoupám

HankaČerna, 15. 8. 2017, 13.29

Operaci jsem absolvovala loni na podzim v Praze Horních Počernicích. Byla jsem krátkozraká, 3 dioptrie na obou očích, operovali mi obě najednou, vše bylo hotové asi za 30 minut a vše se dalo v pohodě vydržet. Když pak oči přicházeli k sobě, trochu to pálilo, ale vůbec nic hrozného. Druhý den už jsem řídila do práce.

IvanaTomesova, 14. 7. 2017, 12.47

Byla jsem na laseru, asi před dvěma lety. A jsem velmi spokojená. Předtím jsem pořád nosila jen čočky, protože brýle nesnáším, ale dost mi to vysušovalo oči. Operace samotná mě nebolela, ale potom to bylo nepříjemné celkem dost. Ale já jsem taky dost cíťa Byla jsem postupně na jednom oku a na druhém po týdnu, ale teď už bych spíš šla na obě najednou. Je to sice nic moc, ale máte to alespoň naráz za sebou. Jo a byla jsem na oční klinice v Horních Počernicích. A s cenou bych si hlavu nelámala. Za ty dva roky, co bych normálně nosila čočky už mám tu operaci zaplacenou si myslím

MarieLetna, 24. 4. 2017, 14.57

Ahoj, jak píšeš ty byla jsem na tom stejně, nosila jsem čočky a spočítala jsem si na kolik mě to vyjde a srovnala to s tou operací Brýle jsem nedávala, bolela mě z nich hlava. Ta prvotní investice je větší ,ale po čase se ti to vrátí, hlavně ta pohoda, že si nemusím pořád ty čočky nandavat a vyndávat Já mám už asi rok po laserové operaci očí a nechala jsem si to dělat v horních počernicich, měla jsem to na doporučení od manžela kolegy z práce, který byl přímo tam, a furt o tom mluvil Já jsem si to nechala pořádně projít hlavou, ale stejně na to padlo a jsem ted ráda, je to fakt úleva

rodinka

rodinka, 24. 4. 2017, 16.29

Ja taky porad o tom premyslym uz z toho duvodu,ze se chceme snazit o mimco a v noci si davat cocky a kojit no nevim .Ale urcite je to hrozne pohodlne ale nejak se i bojim

MarieLetna, 25. 4. 2017, 14.40

Určitě se nemusíte ničeho bát, lékaři jsou velmi ochotní, ale já bych raději počkala až po miminku , četla jsem někde, že během toho těhotenství, se ženám může měnit zrak a není to dobré a ani při kojení teda

rodinka

rodinka, 25. 4. 2017, 16.03

Taky jsem to slysela ale ja myslela ze to jsou jen takoclve ty kecy,ze to to tak neni.No uvidim rikala jsem si ze si domluvim schuzku a na vsechno se tam zeptam.Za zeptani nic nedam

Mygara

Mygara, 21. 4. 2017, 20.53

nebyla jsem, jsem na to už stará a za chvíli začnu nosit stejně brýle na blízko a ta operace by to jen urychlila, a také mám strach

Fuga

Fuga, 26. 1. 2017, 9.53

manžel byl, myslím, že se ta operace jmenovala reflex smile, už je to 4 roky a dobré, nenosí ani brýle na blízko. Já zůstala u brýlí

rodinka

rodinka, 26. 1. 2017, 13.21

Zatim jsem u cocek a docela o ni premyslym ze bych letos na podzim sla

lazna, 6. 11. 2016, 14.48

Když jsem měla tři roky, tak jsem byla na operaci očí. Doktor potom říkal, že jsem na operaci ani nemusela, protože mi to nepomohlo. Teď je doba jiná a určitě bych to zvažovala.

patricia077

patricia077, 5. 11. 2016, 22.04

Tak já o tom uvažuji už roky, čočky nosím cca 22 let možná víc, ale byla jsem teď po šestinedělí na kontrole a oční mne pochválila, že na to jak dlouho je nosím, nemám oči moc zničené a laser už mi vzhledem k věku nedoporučila...partner ale byl, protože musel kvůli práci, měl taky 5 dioptrií a vůbec není spokojen, jednak se tím oko ničí a taky v šeru při řízení auta špatně vidí a samozřejmě se oči dále kazí..

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 21.58

Já nosím brýle a nějak mi to nevadí, operace je na mě moc drahá

rodinka

rodinka, 5. 11. 2016, 22.11

Za ty cocky prave taky dam dost penez,kdyz si to tak spocitam

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 22.13

No já dám za brýle jen jednou, už je mám tak pět let

rodinka

rodinka, 5. 11. 2016, 22.18

Anna K.

Anna K., 5. 11. 2016, 20.03

Tatka byl a nemůže si to vynachválit

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů