Kartacek prirodni

sledováno 1× zobrazeno 795×

Vložil(a): dasza, 20. 6. 2016 10.37

Dneska dosel...a me zajima dalsi testovacky..co prvni dojem?ja vim ze to pak vsechno sepisem..ale ja sem toho plna...smrdiii desne smrdii;))) a po pokusu to kousat sem se malem poblila.neni to vubec chutny;))) no uvidime zda se zkamaradime..je to vazne desnej nezvyk..

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 7. 12. 2017, 18.48

tak do toho bych asi ani nešla

Fuga

Fuga, 9. 12. 2016, 9.49

jak jste si zvykla? Já koukala na diskuzi, kde se o tom zmiňujete, tak jsem to googlila a byla jsem docela skeptická. a jestli to ještě smrdí...

vendy.z, 16. 7. 2016, 22.07

Kde to testujete?

Alexandra, 18. 7. 2016, 7.52

Napsaly jsme tento clanek a sehnaly jsme par přírodních kartáčků na otestování. http://www.promaminky.cz/clanky/leciva-alternativni-medicina-163/vliv-fluoridovych-past-na-zuby-a-jine-metody-cisteni-zubu-350 Uz nemáme, ale pokusíme se nejake jeste sehnat do Vernostního programu. Maminky, co testovaly, postupne vkládají svá hodnoceni sem: http://www.promaminky.cz/produkty/zubni-kartacky-a-pasty-195/prirodni-kartacek-yoni-18691

vendy.z, 18. 7. 2016, 14.58

Aha, děkuji

silvousek

silvousek, 13. 7. 2016, 20.36

Také mám otestováno a nejste sama když jsem rozdělala, taky jsem si říkala, že se snad publiju nakonec jsem se ale prekonala, okousala kůru a cistila. cistila jsem si zuby celkem dlouho, pak už mi tolik nepřišlo, že by smrdel a moc jsem tomu nevěřila, ale zuby čisté, já jsem s tímto kartáčkem spokojená a jsem ráda, že jsem se mohla zapojit do testování

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 30. 6. 2016, 23.22

Normálně mi přijde, že mi ten klacík vybělil zuby. Dneska koukám do zrcadla a říkám si, že jsou ty zuby nějak nezvykle bílé (mám je nahnědlé z věčného pití zeleného čaje)

Jarka mmm, 26. 6. 2016, 9.14

Tak js zatím nadšená . K mému úžasu mám ráno v puse pocit,že nemusím nic čistit a vubec se mi nedela plak...A taky je to silně návykové. Po vypilovani metody super...Večer si vemz knížku do vany a pritom si cistim zuby . Nebo u pocitace. Akorat pak jdu k umyvadlu a chci si ze zvyku vycistit zuny kartackem . Kdyby byl ve vernostnim programu,tak bych to brala..

Katka

Katka, 27. 6. 2016, 7.03

Proti plaku stačí vysadit lepek a cukr ze stravy.

Jarka mmm, 27. 6. 2016, 9.06

Tak to si raději budu čistit ty zuby.... Razim teorii všeho s mírou a jsem spokojená.

Katka

Katka, 27. 6. 2016, 9.20

Však i my bez lepku a cukru si zuby čistíme, ale je to nesrovnatelně rychlejší. A vzhledem k tomu, že kaz se tvoří z plaku, tak nám ta drobná úprava jídelníčku za to stála.

Jarka mmm, 27. 6. 2016, 9.30

Pro nás by to zase tak drobna úprava nebyla. Nemáme radi příliš sladké (az na vyjimky),ale kdykoliv mimo domov resit,jestli je v jidle lepek nebo cukr...To by pro me bylo stresujici...Jinak ja nemam zadnou plombu,manzel skoro taky ne,tak snad budou deti po nas. Opravdu vseho s mirou mi prijde rozumne. Dnesni histerie ohledne lepku a cukru mi prijde prehnana.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 30. 6. 2016, 23.20

Já si tedy život bez lepku a cukru představit nedokáži. Už bych neměla žádnou radost .. také si raději budu čistit A kazy nemám už pár let

Katka

Katka, 27. 6. 2016, 10.52

Na návštěvách a dovolené lepek a cukr jíme. Nejsme alergičtí ani fanatičtí. Mě se zuby taky nekazí, ale proč to pokoušet. Manžel míval kaz každý půl rok a teď nejenomže zhubl, tak se mi zuby kazit přestaly. Jestli vám přijde v pořádku přírůstek 150 lidí s diabetem každý den, tak pak není důvod k panice ;o)

Jarka mmm, 27. 6. 2016, 11.58

To jistě v pořádku není,ale nevěřím,že tito lidé jedí cukr střídmě...Když někdo pije sladké nápoje od miminka a od miminky ji každý den pribinacky,cukrovinky atd.,tak to k tomu diabetu logicky směřuje

porsche, 23. 6. 2016, 22.11

Vcera kartacek dorazil a zatim jsem prijemne prekvapena;) Chut sice nic moc ale opravdu cisti! Manzel nemel odvahu vyzkouset,uvidim jak pujde cisteni dal a jak dlouho vydrzi,ale zatim spokojenost.

vequi, 22. 6. 2016, 23.49

tak my už máme také otestováno... první dojem nic moc, po prvním kousnutí do klacíku chuť hrozná, ale po chvilce to celkem šlo - jak bylo už několikrát řečeno, hned mi to připomnělo křen.... dcera se taky zaksichtila, ale na večer už žvýkala a žvýkala, ani mi to nechtěla dát,.... ale ona to teda spíš okousávala, takže na jejím konci sou štěniny asi 1 cm a hlavně si ty zbytky furt převalovala v puse a nechtěla je vyplivnout za sebe musím říct, že tomu asi propadnu mívám hodně na zubech takový nepříjemný povlak a po tomto klacíku mám zuby jak klouzačku .... děkuju za možnost testování, nebýt toho, ani bych nevěděla, že něco takového vůbec je

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 23. 6. 2016, 14.06

To mě také překvapilo, že mi vyčistil zuby tak, že jsou hladké, jak nikdy nebyly

Katka

Katka, 22. 6. 2016, 9.03

Tak hlasím první "nevýhody". Po včerejším 15 min čištění mám namožené svaly mezi lopatkami A prasklý pravý koutek - takže jsem si kůru okousala ještě víc, aby mě právě v tom koutku nedřela a ráno jsem čistila jenom 5 minut ;o)

Katka

Katka, 21. 6. 2016, 21.27

První testování mám za sebou. Jeden konec jsem žvýkala já, druhý je dceřin ;o) Ta se hned ptala, jestli si ráno může zase zuby vyčistit klacíkem. I já už se na to těším, přestože to trvá mnohonásobně dýl než s běžným kartáčkem, kupodivu to nevadí, naopak, člověk by si čistil pořád Povedlo se mi zuby obstojně vyčistit už napoprvé, takže já jsem nad očekávání spokojená. Syn záviděl, že už není třetí konec a manžela jsem uklidnila, že je to fakt měkké a nedráždivé. Neuvažují Promaminky.cz po testování zařadit kartáčky i do VP? Brala bych ;o)

Alexandra, 25. 6. 2016, 23.17

Uvažují Uvidíme, co na to partner Yoni

Katka

Katka, 26. 6. 2016, 10.31

Tak u nás byl celkem opačný postup než u ostatních. Prvotní nadšení rychle opadlo, pak stagnovalo až přišla nechuť dál pokračovat. Nelíbí se mi to skladování mokrého klacíku v obalu. Možná se nerozvinou bakterie, ale plísně určitě. Už tak v koupelně bojujeme s vlhkostí a dávat do pusy ten čím dál mokřejší klacík už psychicky nezvládám. Koutek se mi pořád nehojí...Dceru to s klacíkem baví, ale s jejím stylem by jí jeden vydržel na týden ale zuby čisté nemá.

Alexandra, 26. 6. 2016, 23.23

Ja nechávám fólii otevřenou, aby tam mohl vzduch a nemam dojem, ze by se množily bakterie nebo se tam chytala plíseň. Klacik je stejný, jako na zacatku..

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 30. 6. 2016, 23.18

Přesně tak také mi přijde klacík pořád stejný

Alexandra, 26. 6. 2016, 23.23

Ja nechávám fólii otevřenou, aby tam mohl vzduch a nemam dojem, ze by se množily bakterie nebo se tam chytala plíseň. Klacik je stejný, jako na zacatku..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů